www.sudzibas.lv nav šķirnes

nav - šķirnes

nesaprotu kāpēc cilvēki tā baidās no rotveileriem, bulterjeriem, stafordšīras terjeriem???NU nav viņi tādi briesmoņi, kurus var tikai pie ķēdes likt, un dumji arī viņi nav.Reizēm šie suņi var būt mīļāki nekā jums liekas!ja jums nepatīk šīs šķirnes suņi tad paturiet to pie sevis nevis apsaukājaties!Man visu laiku jādzird pārmetu kā mani kaimiņi šausminās par to ka mani bērni vēsi spēlējas ar rotveileriem.Tas ir vienkāršs idiotisms!!!

Mamma 26.10.2009

Piekrītu + 1000. Ej apdirs kaimiņa zālāju.

H Harmonija 26.10.2009

Nosauktās šķirnes, manuprāt, ir pašas labākās un draudzīgākās.Nevaru iedomāties labāku un līdzsvarotāku draugu bērnam.

I incis 26.10.2009

manuprāt nav nozīmes suņā škirnej, ja to izmanto kā mājas mīluli, galvenais ir audzināšana :)

H Hugo Djego 27.10.2009

Pareizi, Minci, galvenais ir audzinašana.Ja ar suni nedarbojas, tad jebkura šķirne nav normala.

Mamma 27.10.2009

Lielam sunam ir niknam but lai sarga. Liels suns kas nesarga ir mikstais.

I incis 27.10.2009

liels suns vienmēr nosargās.nikns vēl jo vairāk, jo apdraud arī saimnieka dzīvību.

H Hugo Djego 27.10.2009

Ance, visāda izmēra suņi ir mīksti ;)

Mamma 27.10.2009

Vai tad? Varbut citreiz citi ir cieti?

I incis 27.10.2009

nu ja suns ir ciets, tad tas nozīmē ka tu viņu nebaro un palicis pavisam kaulains nabags :)

Mamma 27.10.2009

Ja tapec labak kakis tads liels murigs omuligs stripains runcis.

H Harmonija 27.10.2009

A kaķīšus labāk ārā nelaist.Mežonīgi un līdz galam nepieradināti zvēri.Tieši tāpēc es esmu par suņiem.

Mamma 27.10.2009

Vai tu nebiji ta meitene ar zoo nosliecem? Tad tapec tev patik rotfeleri jo tiem liels ... .

A albis 27.10.2009

kaķiem un suņiem arī mēdz būt pļutka, ved nu viņu ārā vētrā un negaisā.un tur jau ir vienalga kāda šķirne.

H Hugo Djego 28.10.2009

http://video.boomtime.lv/video/play/auhabx2zbf/video.html te paskatieties kaķus :))

H Harmonija 28.10.2009

Ance, es gribu lai tu man pasaki kas pie velna ir rotfelers.

Mamma 28.10.2009

Jocīgi cilvēki, atraduši par ko strīdēties. Nu lai takš katrs jūsmo un sexo par ko grib un ar ko grib. Bet ja kādam nepatīk, lai neskatās.

š šeherezade 28.10.2009

Kā, Tu nezini, kas ir rotfelers???Tas ir Rokfellera krustojums ar rotveileru:D:D:D

H Hugo Djego 28.10.2009

Man kaut ka liekas, ka trusis patiesībā ir zaķis ;)

P pufa 28.10.2009

tev neliekas, ka vajag reizēm arī e-pastu izlasīt?!

H Hugo Djego 28.10.2009

Pufa, es jau izlasiju.Šo nebutu vairs skatijies.Paga, mēģināšu tos falus kompresēt un tad.