www.sudzibas.lv nav Krāpnieciska iepazīšanās ar ārzemnieci

nav - Krāpnieciska iepazīšanās ar ārzemnieci

Iepazinos ar Suwi, kas reklama.lv ielikusi iepazīšanās sludinājumu.Ir no Brazīlijas, bet šobrīd ir Kamerūnā.Viņas iepazīšanās mērķis, izskatās, ir izkāst naudu
Shēma tāda, mazliet iepazīstās, tad saka, ka viņai drīz ir dzimšanas diena, lai atsūta dāvanu - čiahua sunīti, pa pastu jau tādu nevar aizsūtīt, citus variantus nezinu, tad viņa raksta, lai sunītim atsūta naudu ar western union, lētākais maksājot Cameroon 350 Ls, viņai 100 jau esot.Kad naudu nesūtīju, raksta kas par lietu un pazuda.Copē tālāk citus :)

Ausainītis 16.04.2013

Melnie zina kur lohi mājo!

Minesota 16.04.2013

Vajadzēja suņa foto aizsūtīt.

D Dailis Bezvārdis 16.04.2013

aizsūti viņai bildi ar savu čibriku un pasaki, ka pie mums tādi mazi savītuši sunīši ...

donna b 16.04.2013

Tu ta nopietni vai aksties? Vai Tev ir 12 gadi ka sam tici????

A AK79 17.04.2013

Nav jau nekam jaatic. Karstaakaas meichas ir Venecueelaa un Braziilijaa. Taa staasta juuras vilki. Taapeec raksts ir pamatots un ar domu.
Atbildiet pashi sev, vai esat kopaa ar cilveeku pieraduma peec vai reaalas baudas guushanas noluukaa!
Un izbaudiet iespeejas, jo dziive ir iisa, lai to bojaatu ar nekvalitatiivaam lietaam, attieciibaam!

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )