www.sudzibas.lv nav šķirnes

nav - šķirnes

nesaprotu kāpēc cilvēki tā baidās no rotveileriem, bulterjeriem, stafordšīras terjeriem???NU nav viņi tādi briesmoņi, kurus var tikai pie ķēdes likt, un dumji arī viņi nav.Reizēm šie suņi var būt mīļāki nekā jums liekas!ja jums nepatīk šīs šķirnes suņi tad paturiet to pie sevis nevis apsaukājaties!Man visu laiku jādzird pārmetu kā mani kaimiņi šausminās par to ka mani bērni vēsi spēlējas ar rotveileriem.Tas ir vienkāršs idiotisms!!!

Mamma 28.10.2009

Rotfelers ir tas lielais niknais suns kurs rejot saka rot rot bet aste tam kustas ka propelers.

H Harmonija 28.10.2009

Ja tas par to zaķi bija domāts, ka esmu meitene, tad jā, Hugo, to tu noteici nekļūdīgi ;D

P pufa 28.10.2009

Šodien vienā raxtā par to meteoru izlasīju vārdu "simbioze" un kā jūs domājat, ko man tas atgādināja?

H Hugo Djego 28.10.2009

Trusi, es to nenoteicu.Kādā tēmā biji rakstijusi, ka esi kritusi uz vīriešiem, tāpēc iedomājos, ka esi zilais.Bet nē-viss kārtībā;)

P pufa 28.10.2009

"Simbioze" atgādināja par Vilni. Cik skaistas vārsmas viņš te raxtīja... sen nav redzēts.

H Hugo Djego 28.10.2009

Vilnis vai nebija biblotekārs?Varbūt kādu jaunu grāmatu lasa;)

. ..... 03.11.2009

galīgi ne pa tēmu...