www.sudzibas.lv Natalja Vabiscevica Мошенница и аферистка

Natalja Vabiscevica - Мошенница и аферистка

Наталья Вабищевич /izdzēsts/ .Любительница пожить в чужих квартирах,потом кидает людей и съезжает не расплатившись по счетам.При этом,рассказывая сказки с обещаниями расплатиться. Ищет квартиры якобы для себя и дочери,потом появляются разные сожители. Доверия эта девица не заслуживает! Будьте осторожны. Имеет маленькую дочь. Сама проживает в Кенгарагсе.

M mimo 07.05.2013

Что-то скучно без Иветы))))
Kāpēc? Man nav otrā, trešā, piektā dzīvokļa(пару дней назад) и далее...
есть своя квартира, есть квартира мужа - не нуждаемся. (уже сегодня) )))))

L Lepnā Lavīze 08.05.2013

По-моему, это не я успокоиться никак не могу. Да, у меня ОДНА и у мужа ОДНА квартира. Это так, если уж больно интересуют право собственности. И про "явно старше" не права. Мне еще не 50 и даже не 40.
Допустим, Вы девушка молодая, 20+. Но здесь можно посмотреть все ваши посты. И все около хозяев квартир - они ноют, что кинули, а вы им на каждом посту поддакиваете, не зная ситуацию: да, да, они сволочи! Обычно у молодых девушек другие проблемы. А Вы пишите: "Я же не кричу какие все такие-сякие. А Вы-да.Это и раздражает." Кричите, да еще kak кричите! И если форум жалоб - вся ваша жизнь, искренне Вас жалко. Поэтому и соскучились, что меня целый день не было. А я не скучала :)

M mimo 08.05.2013

Насчёт скучно-это стёб вообще-то) Про две квартиры..нас так ругали с Данни, почему мы не хотим содержать халявщиков. При этом, на мой совет Вам приютить их, Вы ответили, что не имеете возможности) А возможность то оказывается есть))И я просто подчеркнула это вчера. Что ж Вы так? Критиковать можем, а помочь этим бедным людям нет? А вообще, всё шутки-прибаутки. Ивета, заканчивайте с ересью.Расслабьтесь. Такая прекрасная погода сегодня была. Доброй ночи..И да, мне 32.

N nautilus 09.05.2013

я когда-то снимала квартиру в течении года, но из-за потери работы съехала к родственникам, заплатив также за последний месяц, потому что не знала, когда найду работу и не хотела набирать долг, хотя договорились бы. потому что есть совесть! и прекрасно понимаю тех, кто сдаёт квартиры в аренду. Инесе, как Вы можете так яро защищать незнакомую Наталию? такое ощущение создаётся, как будто Инесе=Наталия.
нормальный человек не будет пропадать, а наоборот обяснит ситуацию и дальше как договорятся. с какой стати те, кто сдают квартиры должны становится спонсорами? в магазинах продукты тоже малообеспеченным должны давать в долг? или они должны сами расчитывать, что могут себе позволить, а что нет?

M miedzins 09.05.2013

Virspusēji palasīju šo "interesanto" dialogu..
Godīgi sakot, man kā cilvēkam, kas ir bijis abās pusēs (gan īrnieks, gan izīrētājs), gribas teikt, ka Iveta/Daugavpils - Jums ir ļoooti amizanta domāšana (pieklājīgi izsakoties).
Tagad izteikšos es..
1. Nevienam cilvēkam nav pienākums nodarboties ar labdarību. Kā jau Mimo Un Danii rakstīja, viņām/iem arī ir kreditori, kas prasa naudu. Un ja laikā nesamaksā - uzrēķina sodu. TĀTAD - Kāpēc lai viņi maksātu sodu un bojātu kredītvēsturi svešu cilvēku dēļ? Tas pats par bērniem - pasaki savam 5 gadīgajam izsalkušajam bērnam, ka īrniece nemaksā naudiņu.
2. Nav jau runa par pāris dienu kavēšanos, cilvēki Tev skaidri un gaiši paskaidroja, ka īrnieki izvairās un mēnešiem neatbild uz zvaniem un nemaksā. Pati esmu pāris dienas kavējusi maksājumu, jo mainot darba vietu - mainījās algas izmaksas datums. Par to arī INFORMĒJU saimnieci, un viņa arī ar to rēķinās. Ja ir normāli īrnieki, saimnieki tādus "taupīs kā zeltu", jo tādus ir grūti atrast...
Es sevi pielīdzinu pie ļoti labo īrnieku kategorijas, esmu daudz palīdzējusi saimniecei un arī viņa līdz ar to ir pretīmnākoša. Ne velti ir teiciens - kā sauksi, tā atsauksies!
Manam brālim nepaveicās - izīrēja pāris studentēm, jaunām meitenēm.. taču tās izrādījās tās vēl cūkas. Nododot dzīvokli - atvainojos, bet podu no savām fekālijām neizmazgāja, cepeškrāsns (tehnika nav no tām lētākajām) - aizkakāta/nospeķota, aizkari saplēsti.. pat grīdu neuzmazgāja. Kā būtu, ja pret Tavu mantu šādi attiektos? Ir jābūt elementārai cieņai un kārtības izjūtai. Un šeit jau vairs nav runa par kaut kādu iebiedēšanu vai atriebšanos... tā vienkārši ir lielākās īrnieku daļas attieksme!
3. Nevajag kopēt likumus iekš sava konteksta! Jums ir jāsaprot, ka taisnība šoreiz nav Jūsu pusē.. Jūs vienkārši aizrāvāties ar savu emocionālo komentēšanu un pārkāpāt jebkādas saprāta robežas. Labāk ir apstāties, Jūs kļūstat smieklīga.

L Lepnā Lavīze 09.05.2013

Miedziņam. 1) Ok, lai būtu man tā nestandarta domāšana - nestrīdēšos.
Jo tālāk, jo trakāk:
1) Nevajag tik ļoti pārspīlēt - par to maizes gabalu izsalkušajam bērnam, kas ļaunā īrnieka dēļ mirst badā. Tikai nevajag, ja? :) Būtu tik traki, jau sen tas dzīvoklis būtu notirgots. Ko nevar celt, nevar nest.
2) Vajag tekstu lasīt uzmanīgi! Meitene mēģināja sarunāt, vienoties, lūdza pagaidīt - un ko Mimo? Ielika viņu šeit, detalizēti izķidājot privāto dzīvi, pat bērnu. Normāli? Viņai saka - ko tu dari, bet viņa tikai maļ savu: ir vīrieši, brauca uz UK, lai maksā. Galvenais - naudu izspiest, pofig, no kā. Loģiski, ka meitene aizlaidās, jo uz to momentu nebija ko maksāt, bet Mimo aiztika rītā - vakarā. Laikam domāja, ka no terora nauda radīsies? Meitenes kļūda - vajadzēja aiziet uzreiz, kā radās problēma. Ne visas tā gatavas gaidīt, citas par pāris stundu nokavējumu pakaļu plēš. 3) daudz palīdzējusi saimniecei - bet vai nepietiek, ka regulāri maksā īri, kāpēc vēl jāskraida svešam cilvēkam palīdzēt??? 4) Brālim - tak nevajag izīrēt istabu ar dārgām mēbelēm un tehniku, nevajadzēs stresot! 5) Likumiem gan ir spēks - lai visādas aptrakušas namsaimnieces nevarētu bojāt īrnieku mantu, izsviežot pa logu, atņemt to, iet uz policiju un rakstīt apmelojošus iesniegumus par apzagtiem dzīvokļiem.

L Lepnā Lavīze 09.05.2013

Un Mimo - jā, neizīrējam, jo ir, kam tur dzīvot - savs ģimenes cilvēks. Un kur īrnieku, viņam uz galvas, vai lai pabīdās? :D

M mimo 09.05.2013

Мда..Ивета, остановитесь уже! Дурдом, да и только. С такой уверенностью утверждать, фантазировать.Поразительно. Вам бы сказки писать. Хотя, какие сказки. Злая Вы баба. И всё тут. Хоть, вроде бы и правильными понятиями прикрываетесь, но не то всё это., не то.. Совсем не в кассу. Говорю ещё раз. О КАКИХ ПОПЫТКАХ ДОГОВОРИТЬСЯ ВЫ ТУТ РАССУЖДАЕТЕ??? Человек просто съехал и всё. И залога там не было. Ок? Два месяца за коммунальные платежи и электроэнергию. Так ясно? Террор уже какой-то приплела. С ума сойти можно. Мне порой и жаль Вас на секунду. Как Вы живёте с такими принципами? Как?
Главное, Ваши слова приведу bet vai nepietiek, ka regulāri maksā īri, kāpēc vēl jāskraida svešam cilvēkam palīdzēt???
А нам, оказывается, надо всех лживых людей содержать и слова молвить нельзя)) Сами же себе и противоречите.
Ивета, будете засорять мою судзибу, создам отдельную специально для Вас. И общайтесь там "сам на сам". И озаглавлю ещё" Все козлы. Одна я(Ивета) хорошая. Так что, остерегайтесь меня)
P.S : Не деньги меня волнуют больше, мадам. А меня тошнит от таких людей, если не поняли.

Dannii Disaster 09.05.2013

NAUTILUS gluzhi manas domas izteica. Tik tieshaam - vai Maximaa arii taas vientuljaas maaminjas (vai cilveeki ar financiaalaam gruutiibaam) gaidiis, ka vinjiem paartiku dos par briivu vai varees vienoties par 'liizingu', kaa to piedaavaa Iveta? Eed tagad, maksaa peec tam! Kaa tad! Un Maximas vadiiba ne ar ko neatshkjiras no dziivoklju iziireetaajiem - abi ir komercuznjeemeeji, un abiem shis biznes ir pelnjas avots.

Arii MIEDZNIS visu ljoti pareizi pateica. Un par to tresho punktu es arii apsmejos...

IVETA, vai pashai smiekli nenaak? Sarakstiijusi te kaut kaadus copy/paste memuaarus par likumiem... Zirgam jaasmejas!

Mans advokaats ir viens no labaakajiem Riigaa, un likumus es zinu pietiekami labi, taapeec nevajag mani biedeet ar tiem murgiem. Miss Law and Order, for Pete's sake!!

Speciaali Tev, atkaartoshu veelreiz (neaizmirsti nokopeet): ja kaapniekam pietiks nekauniibas melot par mani policijaa, es vinju taa izvazaashu, ka visam muuzham pietiks, un veel vinja beerniem. To es varu garanteet. Un ja kaads meeginaas atnjemto to, kas pieder man vai manai gjimenei, purns buus sists.

M mimo 09.05.2013

Данни, привет) Ивета нас просто троллит

Dannii Disaster 09.05.2013

MIMO, nevajadzeeja krenkjeeties par taam bildeem. Tas tachu skaidrs, ka nekas Tev par to nebuus, un nevajag klausiities visaadus paranoikjus. Pareizi dariiji, ka taas bildes ieliki, un vajadzeeja atstaat personas datus.

Ar kraapniekiem taa arii ir jaadara. Goda aizskarshana??? Haha! Tu jau arii, taadaa gadiijumaa, vari no vinjas pieprasiit kompensaaciju par materiaaliem un moraaliem zaudeejumiem. Ja vinja veerstos tiesaa par taam bildeem (to vinja dariitu tikai un vieniigi tad, ja vinja ir GALIIGI aptaureeta) - Tev jau buutu labaak! Bet neviens taadu marazmu nopietni vienalga neuztvers.

Palasot tos LV likumus, taada sajuuta, ka pat nopirsties nedriikst -- uzreiz kaads tiesaa iesuudzees un buus jaamaksaa sods! Bet tas ir uz papiira; iisteniibaa neviens ar taadu debiilismu nenjemsies. Neviens Tev nevar paarmest, ka esi sheit ievietojusi kraapnieces bildes -- shii vietne ir tam paredzeeta!

Sudzibas.lv portaalaa ir daudz noderiigas informaacijas. Man, pateicoties shim portaalam, ir izveidotas divas datu baazes, kas satur informaaciju par 'nalabveeliigiem klientiem'. Paziistu cilveekus, kas arii nodarbojas ar biznesu, un mees mainamies ar datu baazeem. Taapeec es saku, ka taadi cilveeki kaa Tu (kas publiski atmasko kraapniekus) ir jaauzslavee. Pateicoties taadai informaacijai, es vienraiz biju 'nokjeerusi' noziedznieku, un, ar manu paliidziibu, vinjsh nonaaca cietumaa, jo jau sen bija mekleets. Vinjsh arii mani gribeeja piekraapt, bet man jau par vinju bija informaacija no shii portaala, taapeec to izdevaas noveerst!

Un ja, nedod Dievs, atkal buus taada situaacija (ar negodiigiem iirniekiem), dari kaa es teicu. Ja chakaree smadzenes, sleepjas, aizbildinaas ar beerniem (meegjina iezheelinaat) - raksti iesniegumu (taa ir tikai formalitaate, bet lai ir) un uzreiz peec tam maini sleedzni un nes aaraa lupatas.

Ja Iveta veelas nodarboties ar labdariibu/sponsoreet kraapniekus/daavinaat savu naudu sveshiem cilveekiem, lai to dara; neviens netraucee. Bet mums ir jaaruupeejas par savaam intereseem. Es izturos ar cienju pret kaartiigiem iirniekiem, bet kraapniekus zheelot/sponsoreet netaisos, un Tev arii neiesaku. Kameer netiks pieraadiits, ka cilveeks ir PELNIIJIS uzticiibu, ne par kaadiem 'samaksaashu veelaak' nevar buut runas!

Dannii Disaster 09.05.2013

P.S. Mimo, es jau sen sapratu, ka vinjsh/vinja ir trollis. Cilveeks vienkaarshi NEVAR buut tik nelogjisks; tas ir vienkaarshi nereaali. Bet pilniigi iespeejam, ka trollim taa IR 'saapiigaa teema'.

M mimo 09.05.2013

Спасибо за совет, Данни. Заявка была на удаление фотки с ребёнком и половины персонального кода. Админы решили снести всё. Пусть так и будет пока. И было это ещё до Иветы. Ещё бы, меня испугали её угрозы))
Просто сама себя не на месте чувствовала.
Сама Ивета не хочет заниматься благотворительностью. Зачем?) Легче прийти в тему с вопросом"А сам ли ты честен?" И грозно погрозить пальчиком. Было бы правильнее, если бы сейчас этот человек извинился.(за тот же рэкет и проституцию) Но я очень сомневаюсь, что она когда-либо признает свою неправоту. В любом вопросе.
А все остальные мнения тут адекватны. Так как, люди реально понимают суть происходящего.

L Lepnā Lavīze 09.05.2013

Nē, esmu parasts cilvēks, kas savā laikā atskatījies tādus izīrētājus kā jūs - alkatīgas, plēsējas, kas viena lata dēļ gatavas rīkli pārgrauzt, izmantojot to, ka cilvēkiem problēmas ar dzīvesvietu. Kas gatavas cilvēkus ar bērniem uz ielas izsviest un vēl mantas atņemt pāris nokavētu dienu dēļ. Jo jums tak bizness, nevis labdarība, vai ne? Bet vai vārdu salikumu, , biznesa ētika" esat dzirdējušas? Arī slikta slava ir slava, un arī tie maksātspējīgie labie klienti pie trakiem izīrētājiem pat vienu dienu neīrēs - un pareizi darīs, jo nevar zināt, kādas pretenzijas izvirzīsiet un ko sastrādāsiet, kādas tenkas internetā palaidīsiet.
Īres pakalpojums ir tāds pat pakalpojums kā visi pārējie, respektīvi, ja līguma noteikumi ir netaisnīgi un nav paredzētas pušu vienlīdzīgas iespējas, īrnieki var vērsties PTAC. Palasiet Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. Tā lūk, biznesmenes! Tāpēc ceru, ka Natālija un Anita palasīs arī komentārus un aizstāvēs savas tiesības likumiskā kārtībā.

L Lepnā Lavīze 09.05.2013

Jā, un mēs te esam trijatā, reti kāds no malas ienāk.

L Lepnā Lavīze 09.05.2013

Mimo, man pie vienas vietas, ko kāds te veidos. Это я сама буду решать, где мне писать, а где нет.

Если правильно не поняли латышский, приведу правильные перевод: человек живет, платит все до копейки, и еще помогает хозяйке, т.е., дополнительно к этому решает и ее проблемы. а аренда квартиры - это товарно - денежные отношения, да и только. Интересно, сама, когда, например, покупаете хлеб в магазине, за одно помогайте продавцу и товары разгрузить, или все -таки платите только деньги? Сами твердите, что съем - это бизнес, а не благотворительность. Тогда интересно, почему жильцы должны вам еще что-то, кроме денег? А. ну да, вам же выгодно, что жилец и сантехнику чинит, и ремонт в вашей квартире делает, выгодно же :) А вам вот так выгодно: когда дело касается оплаты и просрочки. это же бизнес и вы акулы, а когда от жильцов что -то еще поиметь можно - а почему бы и нет?
И нечего стрелки переводить, не все должны сдавать квартиры.

M mimo 09.05.2013

Ивета, я одно могу сказать..Вашим бывшим хозяевам, надо было помимо аренды, ещё и памятник поставить. Я серьёзно сейчас. За терпение и выдержку.
Латышский я понимаю хорошо. Просто Вы давеча тут говорили об уважении, даже требовали. А сейчас перевели всё в рыночно-денежные отношения. Грустно уже всё это читать. Ничего Вы не поняли. И не поймёте. Не дано. Извините. Больше я писать не буду. Вам уж точно. В любом случае, всего Вам наилучшего.

L Lepnā Lavīze 09.05.2013

Dannii, pirkstus mētāt vari, ka darīsi tā un šitā, bet palasi pati savus tekstus sākumā, kā gāji uz policiju un tevi pasūtīja. Internetā jau visi kruti :) Ko tad skrēji pie mentiem, ne pie sava advokāta?
Jā, un arī tavi īrnieki var būt ar sakariem un juridiskām zināšanām un arī tevi pašu izvazāt pa PTAC :) un arī policiju, ja, mantas pa logu sviežot, tās tiks bojātas.
Jā, un vietnē rakstīts: tā neatbild par tajā ievietotās informācijas saturu. Tātad juridisko atbildību uzņemas ievietotāji. Jebkurš publisks ieraksts internetā kā masu saziņas līdzeklī ir pieejams visiem un tātad traktējams atbilstoši likuma pantiem (skat. augstāk). Bet uzbrukumi parādniekiem IR traktējami kā rekets, pat ja viņš ir parādā, un te jau ož pēc krimināla :)

Par bērna bildi:
No personas datu aizsardzības viedokļa ir svarīgi, vai uzņemtais foto/video ir uzņemts mākslinieciskām vajadzībām, vai arī tas tiks izmantots tikai ģimenes vajadzībām un netiks nodots trešajai personai (tai skaitā netiks publicēts internetā), kā arī vai fotografēšana tiek veikta žurnālistikas vajadzībām, jo Fizisko personu datu aizsardzības likuma 7., 8., 9. un 11.pants netiek piemērots, ja personas dati ir apstrādāti žurnālistikas vajadzībām saskaņā ar likumu "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem", mākslinieciskām vai literārām vajadzībām. Savukārt Fizisko personu datu aizsardzības likuma 3. panta trešajā daļā noteikts, ka personas piekrišana nav nepieciešama, ja fotografēšana vai filmēšana tiek veikta personiskām vai mājas un ģimenes vajadzībām, turklāt personas dati netiek izpausti trešajām personām.

Attiecībā uz nepilngadīgu personu fotografēšanu jāņem vērā, ka Civillikuma 177.pants nosaka, ka līdz pilngadības sasniegšanai bērns ir vecāku aizgādībā, tādēļ bērna personas datu apstrādei fotografēšanas ietvaros ir jāprasa vecāku piekrišana. Tas būtu jāņem vērā ar tām fiziskajām personām, kuras iesaistās dažādos aculiecinieku konkursos, fotografējot publiskā vietā un nosūtot informāciju trešajām personām.
Nu ko, Mimo, prasīji mātes un tēva atļauju?

M mimo 09.05.2013

И ещё. Вы даже представить себе не можете, сколько раз у меня была возможность также "кидануть" народ. Много людей доверчивых. Они заинтересованы в квартире(например, моей). Та же Наталья. Дело было в конце месяца. И чтобы не отдали другим людям(а были желающие), привезла 30 латов. В счёт будущих платежей.
Так-то, Ивета. Мне даже представить страшно, какое разочарование и обиду испытал бы человек, если бы я осмелилась на обман. А Вы заладили. Деньги, деньги..
В темах о неплательщиках пишу оттого, что сочувствую людям. Да, да, не поверите, но это так. Навряд ли, какой-то человек в здравом уме и памяти, придёт сюда очернять честных людей.
И последнее. Договориться можно с любым человеком, лишь в том случае, если он хочет договориться. Если нет, то хоть кол на голове чеши..