www.sudzibas.lv Natalja Vabiscevica Мошенница и аферистка

Natalja Vabiscevica - Мошенница и аферистка

Наталья Вабищевич /izdzēsts/ .Любительница пожить в чужих квартирах,потом кидает людей и съезжает не расплатившись по счетам.При этом,рассказывая сказки с обещаниями расплатиться. Ищет квартиры якобы для себя и дочери,потом появляются разные сожители. Доверия эта девица не заслуживает! Будьте осторожны. Имеет маленькую дочь. Сама проживает в Кенгарагсе.

M mimo 03.05.2013

Есть много примеров таких негодяев. Есть также и положительные примеры. Например, молодой латыш по имени Гинтс. Будучи не в состоянии после больницы, он сам приехал ко мне домой и расплатился за всё до последнего сантима.Квартиру оставил в полном порядке. Есть и такие нормальные порядочные люди. Из провинции. Хотя, мог тоже съехать по-английски. Мне хочется верить, что таких людей всё-таки больше.

M mimo 03.05.2013

Сорри, продублировала)

L Lepnā Lavīze 04.05.2013

Varbūt Jūs arī neapciemojāt savus īrniekus, bet tie ir izņēmumi no likuma. Man arī kādreiz viena saimniece, tante gados, bija tāda superīga, vēl pēc tam ilgi viņu apciemoju - dzērām tēju, pļāpājām... Lielākā daļā iedomājas, ka viņi ir īrniekus nopirkuši, tāda varas apziņa, ka citi ir no viņiem atkarīgi - tā pati Dannija te bļaustījās: ja gribu, izmetu, ja gribu - mantas neatdodu. Ir liela vēlēšanās izlamāties - biznesa lēdija, dzīves saimniece! Bet dzīvē viss var apgriezties tā, ka pašai nākas kaut kur īrēt un dabūt saimniekus. Krievu valodā ir labs vārds, , samodur".
P.s. Dannijas fotogrāfija ir no šova X - faktors, kurā piedalījās prostitūta Hloja (bildē ir viņa). Var secināt, ka bilde atbilst viņas būtībai (raksturam).
Otrkārt: neatbalstu nemaksātājus, bet, Mimo, vai tiešām Jums liekas, ka tās vientuļās mātes no Jums laikā nesamaksātām naudiņām pērk zeltus un brauc uz Kanāriju salām?/? Jeb varbūt viņai izvēle - vai nu pabarot savu bērnu, vai nesamaksāt kādu latu. Es arī izvēlētos pabarot bērnu. Šogad pieauga maksa par siltumu, varbūt sieviete vienkārši neaprēķināja savas iespējas samaksāt. Mums arī viens kaimiņš tāds, īrnieki (jaunas ģimenes ar maziem bērniem) mainās katru mēnesi. Nedomāju, ka visi viņi ir ļaunie nemaksātāji. Un kas tad Jums notiktu, ja kādas dienas pagaidītu? Gan jau lēnām atdotu. Noteikti Jūs viņu traucējāt rītā - vakarā, un meitenei nervi neizturēja, aizmuka, jo nezināja, kā problēmu risināt. Arī to mašīnu pieminēja ne jau tāpēc, ka viņai skauž. Bet lai Jūs izprastu, ka cilvēkiem ir dažādas situācijas.
Un tagad par vīriešiem. Sanāk tā - ja meitene īrē dzīvokli, viņa tajā nedrīkst ne ar ko satikties? Ja kāds vīrietis tur pārnakšņo, tas vēl nenozīmē, ka viņš tur arī dzīvo. Īrnieki ir divi! Un ja nu atbrauktu, piemēram, viņas māte no laukiem izstaigāt ārstus? Arī dzītu ārā?

M mimo 04.05.2013

Мы с Вами, Ивета, говорим на разных языках.Как в прямом, так и переносном смысле) Я Вам про Фому, Вы мне про Ерёму.С Канарами почти попали. Была поездка, но в Англию. Можно вести этот диалог до бесконечности. Про хлебушек заговорили..а кто, извините меня, будет думать про хлебушек моим детям?(к примеру) Вы?
Повторюсь ещё раз, если Вы не до конца поняли суть проблемы. Почитайте все жалобы на квартиросъёмщиков.Там все "самодуры"? Так получается?Смешно.
Лично я говорю о тех людях, для которых это ОБРАЗ ЖИЗНИ, а не временные затруднения. Фальшь и двуличие, вот хорошая характеристика для таких. Кстати, если человек частенько меняет квартиры, это уже повод задуматься.Ещё раз, никто никого не беспокоил, если не поняли. Наоборот, шли на всякие уступки. Дали спокойно собрать вещи, когда человек завил, что съезжает и останется должен. Две недели человек спокойно делал, что хотел. Потом ещё и ключей своих добиться не могли. Фраза о машине была к тому, что надо было ехать ещё туда, где ей было удобно)) По её же мнению. Конец света.
Ну, опять про мужчин) Честно, мне по барабану, кто, где и с кем..Вот, искренне. Просто фальшь не терплю. Где смысл? Почему об этом не сказать? Наверное, хозяин всё же имеет право знать, что будет твориться в его квартире. Вы так не считаете? Простой пример приведу. Есть люди, которые ищут людей без животных. И если я против животных в своей квартире, то так должно и быть. Уж, извините)
Далее. Мой дом не ночлежка и благотворительная организация, знаете ли.. И если девушке хочется самостоятельной жизни, то и ответственность надо нести. Иначе, вести своих спутников в свою квартиру. К маме и папе. Тогда и на хлебушек будет хватать, и на всё остальное.
А вообще, всё это демагогия. Конечно, на русское "авось" полагаться в таких делах не стоит. Только договор, залог и всё остальное. Поверьте, я это прекрасно понимаю. На этом заканчиваю.В праздники говорить об этом не хочется. Удачи

Dannii Disaster 04.05.2013

Iveta - Daugavpils:

"Atvaino, bet tiem cilvēkiem arī ir TIESĪBAS uz privāto dzīvi, un tu izīrējot saņem MAKSU par tavas dzīvojamās platības izmantošanu, tātad uz mēnesi esi to pārdevis / nodevis lietošanā citiem."

No saakuma buutu jaaiemaacaas lasiit!

Pirmkaart, es neesmu nekaads "pats"; es esmu sieviete!

Otrkaart, ja MAKSA naaktu tad, kad tai ir jaanaak, tad man nebuutu nekaadas vajadziibas ierasties - ar vai bez briidinaajuma. Bet ja cilveeks REGULAARI nemaksaa, neatbild uz telefona zvaniem, sleepjas, un muuzhiigi aizbildinaas ar 'finansiaalaam gruutiibaam', tad ko iisti Tu iesaki man dariit? Man te nav nakaada labdariibas organizaacija. Ja cilveeks nav maksaatspeejiigs, tad lai meklee leetaakus apartamentus! Kaa tas ir paredzeets liigumaa, cilveeks tiek briidinaats 1 meenesi ieprieksh, un neviens vinju UZREIZ aaraa nedzen.

Kaapeec es nevaru pagaidiit, ja iirniekam ir probleemas ar naudu? Taapeec, ka MANI kreditori negaidiis, bet pieshkjirs man procentus, ja es nesamaksaashu noteiktajaa laikaa -- vinjiem manas probleemas ir pie vienas vietas un vinji manas atrunas neklausiisies, taapaat kaa es neuzskatu, ka man buutu jaaklausaas iirnieku atrunas!

Vecene - kaut kaada mazgadiiga idiote, kuru mana Mamma zheeloja un nedzina aaraa, kaut gan taa blozga dazhreiz pat 2 meeneshus kaveeja un sleepaas. Kad ES atbraucu, uzreiz aizvaacaas. Spilgts piemeers - mana Mamma zheelo cilveekus, un kas no taa sanaak? Visi meegina uzseesties uz kakla!

Dzeeraajs - ja cilveeks dzer 2 nedeeljas peec kaartas (bet naudas nomaksaat komunaalos vinjam neesot), un pat nevar sakariigi sazinaaties pa telefonu, tad kaa man taadu nosaukt?

Un Juus man ar savu VID jau esat piegriezushies. Jaa, DIEMZHEEL, es visus nodokljus maksaaju (*Tev* no taa labaak paliek?? Tieshaam?), bet neuzskatu, ka tiem kraapniekiem kaut kas vispaar pienaakas. Kad pati lietoju citu firmu pakalpojumus, speciaali prasu bez cheka (pat ja cena no taa nemainaas), jo neuzskatu, ka shii valsts kaut ko dara cilveeku labaa, lai izpelniitos nodokljmaksaataaju naudu.

Tev tie nodoklji tik ljoti ruup... gribi veel vienu tiltu nosponsoreet, vai?

Es nenjemu cheku un es ATBALSTU visus uznjeemeejus, kuri izvairaas no nodoklju maksaashanas. Neuzskatu, ka tiem pokemoniem, kas seezh saeimaa un neko valsts/iedziivotaaju labaa nedara (tikai piespiezh beerniem jau no 1. klases maaciities sveshvalodas, lai, kad paaugas, tinas mazgaat traukus uz Iiriju), vispaar ir tiesiibas vaakt nodokljus.

Ja gribi, vari mani iesuudzeet tiesaa!

Nezinu ko Tu te gvelz par iirnieku pirkshanu. Kaadas mulkjiibas! Es nevienam neuzspiezhu iireet tieshi manus dziivokljus vai izmantot manas firmas pakalpojumus. Ja cilveeks ir noleemis sadarboties ar mani, tad vinjam, kaa klientam, ir jaapilda vinja pienaakumi -- taa pat kaa es pildu savus, pakalpojumu sniedzeeja, pienaakumus. Cilveekam visi noteikumi tiek izskaidroti, un, ja vinjam tie nav pienjemami, tad kaada velna peec vinjsh piekriit parakstiit liigumu!?

Kur Tu izraavi, ka es neatdodu mantas?? Es varu *iznest* cilveeka mantas, ja vinjsh atsakaas atstaat telpas pats, bet man svesha cilveeka mantas neinteresee (pat praataa neienaaktu sev patureet).

Ja cilveeks pret mani izturas ar necienju (jo vairaak cilveekiem paliidz, jo nekauniigaaki vinji paliek), es uzskatu, ka vinju pamaaciit ir mans pienaakums, lai nebuutu veelmes arii turpmaak citiem suudus taisiit. Ja neviens to nedariis, tad meerglji turpinaas vairoties.

Un ja vientuljai maaminjai nav naudas pabarot beerninju, tad vajadzeeja prezervatiivu lietot, nevis guleet ar ko pagadaas, ja veel pati nav nostaajusies uz kaajaam un nav iespeejas nodroshinaat tam beernam normaalu dziivi! Kaads *man* ar to visu sakars un kaapeec man tas cilveeks ir jaasponsoree?

P.S. Tagad bildee esmu es. Vari kritizeet - atljauju! LOL. Un Hloja nav prostituute, bet gan striptiizdejotaaja (es vinju paziistu).

L Lepnā Lavīze 04.05.2013

Atbilde Mimo. Par meitenes braucienu uz Angliju. Diez vai viņa brauca apmeklēt Taueru un karaļpili, drīzāk brauca meklēt darbu, lai samaksātu Jums vai vismaz atrisinātu finanšu problēmas. Arī viņu var saprast. Iespējams, viņai celu apmaksāja kāds no viņas draugiem, pie tam Angliju ar Kanāriem salīdzināt - nu, piedodiet... Līdz UK biļete maksā ap 40 Ls, ja pasūta iepriekš.
Tālāk. Jūs piesedzaties ar saviem bērniem, bet viņiem stāvoklis ir labāks nekā tās nelaimīgās meitenes bērnam, jo Jums tas nav vienīgais dzīvoklis. Ja bērniem nebūtu maizes gabala, tad Jūs to dzīvokli pārdotu, nevis cīnītos ar pretīgajiem nabadzīgajiem īrniekiem. Jā, var jau izteikties, ka neesat sociālais dienests un ka nav jādomā par svešiem bērniem, bet kur viņai ar mazu bērnu iet, ja uz īres momentu bija ienākumi un pēkšņi radās problēmas? Pie vecākiem? Un ja nu tādu nav? Ne visiem viņi ir!
Tālāk: par viņas vīriešiem. Kāpēc Jūs domājat, ka viņi kādi bezpajumtnieki un tā vien sapņo, kā ievākties Jūsu dzīvoklī? Varbūt viņi vienkārši apciemo meiteni, un kur teikts, ka viņi paliek pa nakti? Ciemiņus vest nedrīkst? Jā, jāzina, kas notiek dzīvoklī, bet, ja tiek parkāpts likums (piemēram, aplieti apakšējie kaimiņi, skandāli), bet ne jau, ar ko meitene vakarā satiekas. Viņa jums samaksāja par dzīvojamo telpu, un, ja nepārkāpj likumu, telpu var lietot pēc saviem ieskatiem. Pasakiet atklāti - cerējāt, ka no vīriešiem varēs dabūt papildu maksu, vai ne?
Un noslēgumā. Ievēroju, ka, , īrnieku tēmās" Jūs izsakāties ļoti bieži. Varbūt tad nav vērts tā stresot un to dzīvokli pārdot? Pārējie, kas tik ļoti apkrāpti - nav lasīts otras puses viedoklis. Varbūt arī viņiem ir pretenzijas, ka saimnieki grib pārāk daudz?

L Lepnā Lavīze 04.05.2013

Tagad Dannijai. Kaut kā maz ticams, ka cilvēks ar tādām gramatikas kļūdām vada firmu (kaut LV visādi brīnumi notiek). Tāds pokemonu stils...
Varu iedomāties, kāpēc cilvēki no tevis slēpās. Ļoti agresīvs saskarsmes stils. Lai ko tev tā meitene / sieviete nebūtu samaksājusi, tev nav tiesības viņu apsaukāt par mauķeli, blozgu u.tml. Ja ir materiāla rakstura pretenzijas - sūdzi tiesā! Līgums taču ir, maksājumi nav veikti?
Par bērniem. Arī prezervatīvs var plīst, kontracepcija nenostrādāt - un ko tad? Nogalināt bērnu vai aiznest uz Babyboksu? Kas tu vispār esi, lai otru tiesātu??? Varbūt viņai vēl pirms mēneša bija viss, bet pameta vīrs / atlaida no darba / vīrs gāja bojā/ nodega dzīvoklis (vajadzīgo pasvītrot). Arī tava ūberkrutā firma var bankrotēt. Tad palasi savus tekstus, šos te, no sūdzībām.

M mimo 04.05.2013

АААААААААААААААААААА)) Ивета, Вы очень своеобразный человек. Ещё не поняла, что Вами движет..
Не хотите, чтобы обсуждали эту девицу, но сами же и вынуждаете. Всё там в порядке, не беспокойтесь так за неё. Всё есть, кроме совести) И семья полная. И квартира. И отец ребёнка, который помогает к тому же. Вы в чём хотите меня переубедить? Что это норма жизни?! Извините, но я останусь при своём мнении. Есть средства на поездки, должны быть средства и на жильё. Работа тоже есть. Мы о чём тут говорим? Наверное, мне лучше знать, как обстоят дела, не считаете?
Не забываем и о том, что некоторые приобретали жильё до кризиса. И потеряли только на этом. Задумайтесь, прежде чем говорить о "баснословных" доходах) О мужчинах говорится лишь к тому, что если живёшь с кем-то, то дели ответственность и платежи тоже. Вы абсолютно меня не услышали. А не так, что сама перекантовалась определённый период бесплатно, так ещё и спутник жил на халяву)
Либо, Вы настолько чисты, что Вам так трудно поверить в злой умысел? Либо, Вам повезло и не сталкивались с такими..
Забавная получается полемика. Ну, а про недовольства квартирантов-неплательщиков понятно. С них же хотят оплату, а они хотят всё и сейчас, желательно бесплатно) Да ещё и злятся, если к ним предъявляешь претензии. Джентельмены удачи, блин.

M mimo 04.05.2013

Интересно, а как можно оправдать то, что помимо долгов, у тебя ещё и вывезут всё вплоть до мусорного ведра..Да, и квартиру могут превратить в полный гадюшник.
Что скажете, Ивета? Продолжим диалог? Найдите-ка мне сейчас добрые слова для таких вот маргиналов.

M mimo 04.05.2013

И ещё пару фраз перед сном. Так странно, в злой умысел и бессовестность некоторых квартиросъёмщиков Вам поверить сложно, но оскорбить Даннию и делать какие-то сравнения(программу не смотрю) смогли. Очень своеобразно, я Вам скажу.Всем доброй ночи, будьте добрее)

L Lepnā Lavīze 05.05.2013

Es esmu savāda?! Nu, nu :) Man vajadzētu atbalstīt dzīvokļu saimniekus, kas par pāris nenomaksātiem latiem (par kuriem vēl nav īsti zināms, vai īrnieks tos tiešām parādā) izvazāt vientuļo māti ar mazu bērnu, kas VISPĀR nav neko nodarījis, pa sūdzību portāliem! Starp citu, bērna bilde stāv kā stāvējusi.
Saprotu - bija plāni uz naudu, meitene nevarēja nomaksāt, un tagad meklējat, kas vēl varētu nomaksāt par viņu. Atceraties - NEVIENS, kas nedzīvo tajā dzīvoklī (dzīvot nenozīmē apciemot, dzīvot nozīmē tur rītā celties, vakarā gulties, mazgāties, vārīt ēst u.t.t.) nav Jums parādā tikai tāpēc, ka ar to meiteni ir kādas attiecības. Viņa ir pilngadīga, rīcībspējīga, tāpēc par savām saistībām atbild tikai un vienīgi viņa. Un ne viņas vecāki, lai cik bagāti tie būtu. Viņiem par meitu NEKAS nav jāmaksā, ne viņi īrēja. Un ne viņas vīrieši, ar ko satikās - arī, kaut miljonāri, nu nav viņiem jāapmaksā cilvēka, ar ko ir attiecības, parādi, nav! Un pat bērna tēvam nekas par exsievu nav jāmaksā - viņš tāpat maksā uzturlīdzekļus! Tērē naudu, kur aizbraucot, atļaujas sev kādu nieku nopirkt? Un tad??? Ne jau izklaidēties uz UK brauc, un nav zināms, vai tā vispār ir viņas nauda. Jeb vispirms viņai vajadzēja tam, kas naudu deva. paprasīt arī īres maksu apmaksāt?
Starp citu, cik ņēmāt par īri (tieši pa virsu, ne kā komunālos, maksu par elektrību u.t.t.))? 100? 150? 200?

M mimo 05.05.2013

Знаете, Ивета, мне очень не хочется Вам грубить..Я просто себя пока ещё сдерживаю!! Такой позиции" ИМ НУЖНЕЙ" мне не понять. Вот, честно. Я уже не один раз пыталась объяснить, и мне абсолютно не нужна Ваша поддержка. Ещё раз повторяю, если человек снимает жильё, то должен нести и ответственность. Сегодня, я случайно узнала, что человек уехал с ребёнком на постоянное жительство в Англию! И хоть судись сейчас-хоть не судись. Один результат. О чём Вы говорите?!! Вы извините, но такую чушь писать, надо ещё уметь. Вам даже и в голову не приходит, что человек не хотел платить. Это просто элементарная жадность!
Смешно Вас читать, ей-богу. Одни крайности.
Извините, если грубо высказалась, но так и есть.

C chezz 05.05.2013

развели тут .. созвонитесьв скаипе и общайтесь )

M mimo 05.05.2013

Ещё к Вам же, Ивета. Вот, Анита Лавринович, аферистка из Даугавпилса, ищет квартиру. Почему бы Вам не помочь таким маргиналам? Или же мы только на словах такие сердобольные и всепонимающие?! Готовые найти оправдание любому поступку?

L Lepnā Lavīze 05.05.2013

Kāpēc? Man nav otrā, trešā, piektā dzīvokļa, ko izīrēt. Un kā zināt, ka afēriste un ka tiešām nav maksājusi? Te ir pierādījumi, vai būtu jātic tikai saimnieces teiktajam? Varbūt viņai vienkārši gribējās no aizejošās īrnieces vēl kādu naudu noplēst, un tad pievilka aiz matiem faktus - grīda noberzta staigājot, flīzes netīras, tapetēm kāds stūris nobružājies.. Man pat liekas, ka to Ļenu M. zinu, kādreiz, deviņdesmitajos, Hanzā (Ditton namā) lupatas tirgoja. Viena lata dēļ bijušajiem īrniekiem pakaļ skraidīja. Un vīrs naktīs bijušajiem īrniekiem zvanījās, kad pudelei pietrūka. Varbū kļūdos.
Meitene aizbrauca uz UK - un ko, viņai vajadzētu te sēdēt bez darba, kamēr parādu nomaksā (tikai kā)? Parādu verdzība pasaulē jau sen ir atcelta. Šokē tāda alkatība... Normāli sarunājot, varētu vienoties, pie notāra uzrakstīt vienošanos - atbrauks no UK un visu samaksās. Būtu es tās meitenes vietā, par tādiem gājieniem arī nemaksātu, principa pēc. Un pazvanītu VDI par sensitīvo datu izpaušanu.
Un kāpēc klusējat - cik ņemat pa virsu? Kauns teikt?

M mimo 05.05.2013

Правильно, Ивета! Вы и рассуждаете с её позиции) "Зачем мне платить, если я и так съезжаю" )) ВЫ МЕНЯ НЕ СЛЫШИТЕ?! А?
О каких договорённостях идёт речь сейчас? Человек бил себя в грудь, уверяя, что порядочней, чем она, нам не найти))) О чём Вы говорите?????????????
Насчёт оплаты. Я за свою 1-ую квартиру плачу на 30 латов больше. Только коммунальные платежи. Какой стыд?! Вы, видимо, решили поиздеваться ещё) Браво

L Lepnā Lavīze 05.05.2013

И где это я рассуждала, что она долги отдавать вообще не должна? Что тут не понятного - она пыталась договориться, но вы видно так на нее нажали, что она и соскочила. Решили бы цивилизованно - приехала она и рассчиталась. Судя по вашим текстам везде, где кто-то хозяев кинул, с вами договориться не возможно - потому и ей это не удалось.

M mimo 05.05.2013

Ивета, а Вы случаем не Наталья? 2 месяца моего молчания не хватает? Смешно всё это, смешно. Больше месяца молчали, тишина. Совесть спит беспробудным сном. Потом сообщения. Пошла ложь, мол, верну и т.д..Число конкретное называлось, опять тихо. Имейте совесть, Ивета. Если человек хочет что-то отдать, он так не поступает. О моей моральности не Вам судить. А, вот в том, что Вы поступили бы так же, я и не сомневаюсь. После всех постов

C chezz 05.05.2013

ивета, я смотрю вы не в одной теме фигурируете по поводу квартир. вас либо не хило "киданули" либо наоборот.все никак успокоится не можете

L Lepnā Lavīze 05.05.2013

Нет. случайно не Наталья и даже не похожа. Она же рижанка, а я нет. Теперь на меня свои долги будете пытаться повесить? :) Сожители девушки не повелись, родители тоже, может я окажусь сердобольной и за нее заплачу?
А завелась я потому, что насмотрелась в свое время на таких "добропорядочных" хозяек квартир, которые возомнили, что за одно купили и жильцов и над ними офигенную власть имеют. Пользуетесь безысходностью людей, дерете с них три шкуры, да еще думаете, что имеете право распоряжаться их личной жизнью!