www.sudzibas.lv Natalja Vabiscevica Мошенница и аферистка

Natalja Vabiscevica - Мошенница и аферистка

Наталья Вабищевич /izdzēsts/ .Любительница пожить в чужих квартирах,потом кидает людей и съезжает не расплатившись по счетам.При этом,рассказывая сказки с обещаниями расплатиться. Ищет квартиры якобы для себя и дочери,потом появляются разные сожители. Доверия эта девица не заслуживает! Будьте осторожны. Имеет маленькую дочь. Сама проживает в Кенгарагсе.

Iveta,

Nesaprotu, kas Tev ir ar to 'pirkstu meetaashanu'. Es pat nezinu ko Tu ar to domaa. Es vienkaarshi iesaku cilveekam, kaa riikoties taadaa situaacijaa, jo man ir bijusi liidziiga pieredze, un ir tikai viens EFEKTIIVS veids, kaa ar ko taadu tikt galaa.

Ja cilveeks ir aizdomiigs un/vai man nav nekaada iemesla vinjam uzticeeties, es netaisos iedziljinaaties vinja probleemaas. Ja nevari atljauties iireet SHO dziivokli, ir 1 meenesis, lai atrastu leetaaku. Bet ja ignoree un chakaree smadzenes, ir jaaierodas un jaaizden aaraa!! Tikai taa, un nekaa savaadaak!

Starp citu, Latvieshu nav mana dzimtaa valoda un es neesmu beigusi Latvieshu skolu; valodu apguvu pashapmaaciibas celjaa - 3 gadu laikaa (Tu kaut kur biji iemineejusies par manu pareizrakstiibu vai ko taadu), un, liidz ar to, es nezinu kaa iisti to pateikt, bet Tev, pilniigi viennoziimiigi, ir psihologiskie trauceejumi. Possibly a personality disorder, featuring delusional traits. Tas, ko Tu runaa, nav normaali.

Policija... Nu jaa, pasuutiija gan! Taadaa zinjaa, ka atteicaas paliidzeet. Teica, lai pati izdzenu vinju aaraa. Iesniegumu pienjeema, bet iet man liidz, un paliidzeet tam kungam atstaat telpas, policistam bija slinkums. Man gan policijaa ir paziistams cilveeks (viens no priekshniekiem), un tagad tas, kas mani 'pasuutiija', tur vairs nestraadaa!

Nu, es taa arii izdariiju. Pati atnaacu un izliku vinja mantas kaapnju telpaa, ja jau policijas paarstaavim bija slinkums ar to njemties, un vinjsh pats man bija ieteicis taa izdariit.

Kaadaa sakaraa man buutu jaaiet pie advokaata? Taadaa situaacijaa! Tur advokaats neliidzees. Iesniegums bija uzrakstiits, un, ja nonaaktu liidz tiesai, tikai tad tiktu iesaistiits advokaats, jo iirniekam pretenziju nebija (tikai MAN pret vinju). Un tas kungs bija alkohola reibumaa (kaadu nedeelju-divas peec kaartas); vinjsh pats savu vaardu neatcereejaas; kaads pie velna advokaats!?

Jaa, mantas tika bojaatas, jo lupatas iekrita lielajaa pelkjee - tieshi taa, kaa man tas bija plaanots!! Un man ir liels prieks par to! Jo tie cilveeki bija sabojaajushi arii MANAS meebeles! Oi, nevajag mani biedeet ar tiem PTAC. Tas ir smiekliigi! Es zinu ko daru, un nevienam neliedzu griezties policijaa (vai vienalga kur) sakaraa ar manu riiciibu! Luudzu, uz priekshu!

Nu bet es tachu saku: ja, peec tavaam domaam, 'ozh peec kriminaala', tad ko Tu gaidi? Ej tak beidzot uz to policiju un raksti iesniegumu. Labpraat tikshos ar Tavi tiesaa!

Taatad... prostituucija un rekets, saki!? Aaaahahahahaha. Vai ne!!

Un... nelasiishu es tos Tavus murgus par beernu bildeem! Saku tachu: beidz aakstiities!!! Ja MIMO buus ar to probleemas (par ko es LJOTI stipri shaubos), es personiigi vinjai paliidzeeshu tikt ar taam galaa! Liec mieru taam bildeem. Vinjai bija taisniiba, un es riikotos tieshi taa pat! Var redzeet, ka vinja ir labs cilveeks, un, ja nebuutu NOPIETNA iemesla, vinja sho suudziibu nebuutu rakstiijusi. Bet ar kraapniekiem savaadaak nevar!

Man shii informaacija nodereeja, un, es ceru, ka cilveeki arii turpmaaks naaks uz sho portaalu un rakstiis suudziibas par kraapniekiem.

S smīkņa 09.05.2013

Ivetiņa ir galīgi prātā sajukuse. Es lasu, lasu, bet tā arī nepaliek skaidrs, ko viņa ar to visu putru mēģina pateikt. Kaut kāds nožēlojams mēģinājums attaisnot melīgu padauzu? Vareni!

M mimo 09.05.2013

Данни, брось. Мне вообще кажется, что этому человеку мы не должны НИЧЕГО объяснять. Столько уже было сказано за эти дни. Абсурд

Dannii Disaster 09.05.2013

Smīkņa: Nu, beidzot! Davai, kjerjies klaat! Taadas Ivetas ir TAVA specialitaate. Man ir zemaaka bulshita tolerance, and, trust me, my bullshit meter is currently full! It's your turn, mate!

Mimo: Tev taisniiba. Trollji ir interesantas buutnes. Esmu tos veerojusi, un man joprojaam nav skaidrs, kaada tiem ir motivaacija -- vai vinji pashi tic tam, ko runaa? Vai nu tieshaam vieniigais meerkjis ir provokaacija? Man, kaa ex-psihologam, taadas paraadiibas shkjiet interesantas...

M mimo 09.05.2013

По-русски так и говорят" не кормите троллей" )) Есть знакомые, но сама не люблю встревать. Слишком всё принимаю близко к сердцу. Но тут ситуация была моя, приходится давать ответ. Доброй ночи всем

L Lepnā Lavīze 09.05.2013

Es tev neesmu nekāda Ivetiņa, Smīkņa. Ivetiņa biju, kad zem galda staigāju. Ko mēģinu pateikt - tieši to, ko lasāt! Ka ir jāievēro likumi, ja kāds ir parādā. Tieši tā! Griezies tiesā, prasi atlīdzību, pierādi faktus. Tas, ka te ir sūdzības.lv, vēl nenozīmē, ka te nekorektā veidā var ievietot jebkuru informāciju. Runājot līdzībās: Ir arī bērnu pornosaiti, bet tas nenozīmē, ka tā ir norma.
Danniii, starp citu, neskatoties uz taviem it kā psihologa diplomiem un angļu tekstiem, ko te iespraud, tu arī neatstāj adekvāta cilvēka iespaidu. Raksti tādus palagus :) Kā pietiek pasvilpt, un pat policijā atlaiž darbiniekus, jo priekšnieks baigais draugs. Atkal ar baltiem diegiem šūts - ja tā būtu, tad pietiktu vienreiz pazvanīt, un tava problēma būtu atrisināta. Tāpat kā ar to advokātu - vēl varētu pietiesāt. Bet nākas sviest mantas pa logu peļķē, jo nekādi citādi nespēj pierādīt savu varu. Kā teiktu Staņislavskis - ņe verju!
P.s. un nefiltrē klientus, ja izīrē savu dzīvokli visādiem dzērājiem.
P.s. uzskati, ka esmu trollis - ok, tak neraksti troļļiem. Bet cepaties tāpēc, ka jūtat, ka paši esat auzās, šaurā izīrētāju grupiņa :)

Dannii Disaster 09.05.2013

Ja netici, tad nevajag. Kaada man starpiiba? Viss ir pieraadaams, ja vien ir veelme iechiekot (gan diploms, gan valodu zinaashanas, gan pazinjas policijaa, gan advokaats, un viss paareejais). Man nav nekaadas jeegas melot.

Saki, vai Tu biji uzcepusies par to Oxford comma? Kaa lietoju, taa lietoshu! Latvieshu variants nevienaa citaa valstii netiek atziits, un manaa koledzhaa bija kljuuda to nelietot. I have always been faithful to the serial comma, and always will be!

Es jau nemaz nesaku, ka esmu 'adekvaats' cilveeks! Kad esmu dusmiiga, par adekvaatu mani nosaukt ir ljoti gruuti! Haha. Varu arii pa purnu sadot, ja stipri izprovocee, un ir arii atljauja neesaat ieroci, ja kas! Reketieriem pienaakas, vai ne!! LOL.

Anglju tekstus ir jaaiesprauzh, jo ne vienmeer varu izteikties Latviski. Kad nevaru, tad rakstu savaa dzimtajaa valodaa (kuru PAT Latvijaa daudzi saprot!).

Neviens jau necepas, iznjemot Tevi pashu. Vienkaarshi cilveekiem ir interesanti aprunaaties ar taadu... specifisku (is that 'politically correct' enough?)... cilveeku kaa Tu, jo ne jau katru dienu taadus murgus var dzirdeet. Es nedomaaju, ka Tu pati tici tam, ko raksti. Ja tieshaam tici, tad noteikti vajag aiziet pie psihoanaliitikja. Varu ieteikt labu speciaalistu... ja vien ir liidzeklji... jo, diemzhaal, tur arii халява netiek tolereeta...

M miedzins 10.05.2013

Iveta,
es pat neiedziļinājos, ko Jūs tur sarakstījāt, jo man pietika palasīt dažas iepriekšējās atbildes, lai saprastu, ka Jūsu domāšana man neimponē un es pat jūtu - vairāk kaitina!
Teikšu īsi - cik gan stulbs var būt cilvēks.. Man žēl, ka Jums ir tik ačgārna domāšana! Neņemiet ļaunā, turpiniet rakstīties un domāt, ka lielais VAIRUMS, kas ar Jums "sarunājas" ir neliela grupiņa. Es domāju Jums nepiekristu ļoti daudzi cilvēki, kā jau redzam no šīs diskusijas "mazās daļiņas"! Kā arī atkārtošos, beidziet interpretēt likumus savā muļķa kontekstā.. cilvēkiem ar attiecīgu izglītību vai vismaz zināšanām nāk smīns!
Es off, nespēju lasīt tos murgus. Un Danii, Mimo - iesaku Jums nebojāt vairs nervus. Jūs cenšaties paskaidrot cilvēkam cilvēcīgi - bet viņa "Na Jums visiem! Jūs tādi šitādi.." Visam būs pretarguments, vienalga ja rādi baltu, teiks - melns!

M mimo 21.05.2013

Пришёл ответ из полиции. Кратко.Обращаться в суд. Не указывали в заявлении, что пропали и некоторые личные вещи. Обнаружили уже после. Вот так. Полиция в таких делах не помощник.

M mimo 01.07.2013

Вабищевич уже в Риге. Наработалась, хватит)

N Natalja87 09.10.2013

Уважаемая "mimo". Прошу Вас удалить все публичные оскорбления в мой адрес. Не правдивые.

M mimo 10.10.2013

Вабищевич, ты ли это? Ничего из написанного удаляться не будет. Потрудись пояснить, что именно в этой заметке не правдивого?Ты расплатилась, оплатила свои счета?

N Natalja87 10.10.2013

Значит удалять не будишь?! Тогда ладно. О каких долгах и воровстве ты говоришь, ума не приложу!

M mimo 10.10.2013

Ещё бы) И почему меня это не удивляет, а Вабищевич? Освежи память со своими первоначальными обещаниями.
Как бы то ни было, если эти деньги тебя и твою мамашу осчастливили, то я рада за вас.

L Lepnā Lavīze 10.10.2013

Mimo pati apzog valsti, nemaksājot nodokļus no ienākumiem - dzīvokļa īres. Ei, mimo, vai nodokļus nomaksāji?