www.sudzibas.lv Natalja Vabiscevica Мошенница и аферистка

Natalja Vabiscevica - Мошенница и аферистка

Наталья Вабищевич /izdzēsts/ .Любительница пожить в чужих квартирах,потом кидает людей и съезжает не расплатившись по счетам.При этом,рассказывая сказки с обещаниями расплатиться. Ищет квартиры якобы для себя и дочери,потом появляются разные сожители. Доверия эта девица не заслуживает! Будьте осторожны. Имеет маленькую дочь. Сама проживает в Кенгарагсе.

Smile900 28.04.2013

Kāpēc viņa joprojām anonīmo apmelotāju un publiski neizpaužmu ziņu publiskotāju nav iesūdzējusi?! Manuprāt, lieliska peļņas iespēja kas pat laiku neaizņem.

M mimo 28.04.2013

Вперёд) защищай аферистку, которая кинула многих людей. И сама скрывается от обязательств, данных людям.

Dannii Disaster 01.05.2013

Pats jau vainiigs, nee? Ja cilveeks liidz liigumaa noraadiitajam datumam nav samaksaajis, tad brauc un maini sleedzni, lai netiek dziivoklii iekshaa. Pie tam, ir jaabuut arii droshiibas naudai.

Man arii viena taada vecene bija iireejusi. Nokaveeja 3 dienas un neatbildeeja uz mobiilo/SMS. Es atbraucu un nomainiiju atsleegas; uzreiz piezvaniija un prasiijaas iekshaa. Es saku: "Kameer nauda nebuus manaa kontaa, pie savaam lupataam netiksi."

Nav ko ar taadiem njemties. Nevari maksaat, meklee leetaaku dziivokli. Un viss. Jo vairaak centiisies cilveekiem paliidzeet, jo vairaak vinji gribees Tevi apchakareet.

M mimo 01.05.2013

Всё верно, Dannii. Сейчас не имеет смысла обсуждать, виноват-не виноват. Людям стараешься верить, потом расплачиваешься сам за эту беспечность. Кстати, менять ключи таким образом, тоже не очень законно. Такие твари, потом тебя же и обвинят. Не мне тебя учить, должны быть свидетели, полиция. Сейчас будем разбирать эту ситуацию. Заявление в полицию уже есть. На будущее, всем комментаторам-защитникам. Завтра такая мразь, или ей подобная, влезет в ваши квартиры, к вашим родным, или старикам. И обманет. И тогда я посмотрю, как вы запоёте в своих комментах о том, как оболгали бедную девочку. Насчёт договоров..если квартира сдаётся за коммуналку, то о каких договорах может идти речь. Умники вы, комментирующие. Смысл этой публикации лишь в том, чтобы предупредить будущих "жертв".Единственная ошибка, публикация фото ребёнка и полных данных.

Dannii Disaster 01.05.2013

Kaapeec tad pretlikumiigi? Man liigumaa ir rakstiits, ka, ja iirnieks neieveero noteikumus (viens no tiem: iires un reekjinu apmaksa LIIDZ mineetajam datumam), tad man ir tiesiibas liigumu paartraukt bez briidinaajuma (un neatgriezt droshiibas naudu!!). Liigumaa ir rakstiits arii tas, ka man ir tiesiibas ierasties jebkuraa laikaa un liegt iirniekam turpmaako dziivoklja lietoshanu, ja man ir kljuvis zinaams, ka iirnieks nepilda liiguma noteikumus.

Policija?? Es jau vienreiz meeginaaju veersties policijaa, jo viens kungs, kuram arii bija probleemas ar naudu, bija aizgaajis zapojaa (un, protams, nesamaksaajis iires maksu), un es nevareeju vinju izdziit aaraa no dziivoklja. Paliidis zem segas un neiet prom!

Nu, un ko taa "policija"? Saka man, lai es zvanu aatrajiem vai uz narkologiju (un apmaksaaju shii kunga aarsteeshanu no alkoholisma)! Es vinjiem saku, ka man neinteree vinja probleemas; man vajag, lai vinjsh aizvaaktos no manaam telpaam, jo dotajaa briidii vinjsh tur atrodas pretlikumiigi, bet tiem vienalga -- neesot vinju dariishana. Policija... kaa tad! Viens nosaukums.

Muusdienaas katram pasham jaasargaa sava pakalja. Kaartiigu cilveeku ir LJOTI maz, un nevienam ticeet nedriikst. Tev neviens sveshs cilveeks nepaliidzees, ja buusi nokljuvis nelaimee, taatad - kaapeec Tev buutu jaacenshas paliidzeet vinjiem?

M mimo 01.05.2013

Смотри, Dannii, договор договором.Но если этот неплательщик, после смены замков пойдёт в полицию и накатает там судзибу кражи к примеру, доказывай потом, что это не так..Согласись, ведь возможен такой вариант? Люди порой и выгнать этих негодяев не могут. Твой случай с полицией вообще ноу коммент) Правда жизни, блин.

Dannii Disaster 01.05.2013

Nu, ja cilveeks ir galiigs daunis, tad varbuut arii ies rakstiit iesniegumu, tikai diez vai vinjam kaads ticees. Policija ar to vispaar nenjemsies, ja vinjam nebuus pieraadiijumu (un pat ja buus, vienalga nenjemsies, bet nosuutiis uz tiesu). Vinjiem jau vajag, lai kaads vai nu nonaaktu morgaa vai iedotu labu kukuli -- tikai tad *varbuut* savas pakaljas izkustinaas no siltajiem kreesliem.

Ja suudzeesies par to, ka nomainiita sleedzne, es vinjiem paraadiishu to punktu liigumaa, kur ir rakstiits, ka man *ir* taadas tiesiibas. Un ja vinjsh veel smirdees, es arii uzrakstiishu iesniegumu, ka vinjsh man ir sabojaajis meebeles vai ko taadu! Un lai pieraada, ka taa nebija! Vinjsh man veel peec tam maksaas kompensaaciju par apmeloshanu un moraaliem kaiteejumiem!

Taadus cilveekus vajag pamaaciit.

Un Tu arii turpmaak taa dari. Ja turpinaasi nodarboties ar labdariibu un ticeet cilveekiem, tad driiz ne tikai nonaaksi depresijaa, bet arii bakroteesi! Pat ja peec dabas esi sirsniigs cilveeks, nevajag censties nevienam paliidzeet (vinji to nenoveertees). Sirds Tev ir prieksh gjimenes, bet prieksh biznesa - galva.

+100. я желаю тебе только порядочных людей по жизни. и всем нам

M mimo 01.05.2013

Ребят, как удалить фото с мелкой? лишнее это было

Minesota 01.05.2013

Lapas apakšā ir "kontaktējies ar mums" ...raksti uz turieni.

M mimo 02.05.2013

спс, отправила им.

L Lepnā Lavīze 03.05.2013

Danny Disaster, bet cik pats esi godīgs? Noteikti plēs no saviem īrniekiem 9 ādas un ienākuma nodokli VID nemaksā, bet te pirkstus mētā, domā, ka esi viņus nopircis kopā ar dzīvokļa izīrēšanu? Cilvēkiem var būt īslaicīgas grūtības, piemēram, savlaicīgi nesamaksāt darba devējs, kaut vai uz ielas izraut somu ar naudu - maksu par īri, bet tu te plāties, kā nelaid cilvēkus dzīvoklī par PĀRIS DIENU kavētiem maksājumiem. Pretīgi lasīt, ar kādu necieņu tu atsaucies par saviem īrniekiem - vecene, dzērājs. Tad kas tev par ūķi, ka tikai vecenes un dzērāji īrē? Un tas par ierašanos jebkurā laikā vispār ir ārpus katras kritikas. Tas ko nozīmē, piemēram, izdomāsi ierasties nakts vidū, jo no rīta ir jāmaksā īres maksa, šmigā, jo dzeramajam pietrūka? Atvaino, bet tiem cilvēkiem arī ir TIESĪBAS uz privāto dzīvi, un tu izīrējot saņem MAKSU par tavas dzīvojamās platības izmantošanu, tātad uz mēnesi esi to pārdevis / nodevis lietošanā citiem. Ierasties tu izīrēšanas laikā vari tikai pēc īres maksas, iepriekš saskaņojot ar īrniekiem. Ja tā trīci un drebi par savu dzīvokli, ka naktīs gulēt nevari, ko tie drausmīgie īrnieki tev nodarījuši, tad neizīrē vispār, maksā pats!

M mimo 03.05.2013

Ивета, тут речь не шла о кратковременных трудностях, которые бывают у всех. Тут речь шла о злонамеренных неплательщиках. Думаю, если Данни(девушка, кстати) так ратует за честность, то всё у неё в порядке с этим. Конечно же, если квартиранты порядочны и вносят оплату своевременно, то никаких проблем нет. Есть такие, у которых просто нет денег на съём квартиры. У таких один вопрос "а где нам жить"? ) И такое бывало. А есть те, которые не жалеют на себе любимых, деньги есть и на поездки в Англию(на недельку) и на рестораны. Но их очень давит жаба оплатить коммунальные платежи за пару-тройку месяцев..(особенно, когда они подыскали себе уже другое жильё) В любом случае, если ты снимаешь жильё, то за него нужно платить. Точка.

M mimo 03.05.2013

Добавлю ещё пару строк. Пишете, что с квартирантов дерут десять шкур..Вы почитайте тут все судзибы, какие долги они оставляют хозяевам. Их никто не заставляет снимать квартиры. Единственное, что от них хотят, своевременную оплату и порядок. Всего-то.Есть просто люди без чести и без совести. И таких абсолютно не колышет, как хозяин должен оплачивать их долги. А может у него и самого большие мат.трудности, иначе не сдавал бы. Всё про налоги они..как будто это повод не платить! Не понимаю такого подхода.

L Lepnā Lavīze 03.05.2013

Es gan tā nedomāju, ka Dannijas uzstāšanās ir taisnīguma izpausme. Drīzāk - viņa ir ieinteresēta persona, jo arī izīrē dzīvokli un diez vai nodokļus maksā no pirmā peļņas lata. Un Tu, Mimo, arī nodokļus maksāji?
Kas attiecas uz meiteni, viņa droši var vērsties VDI (datu inspekcijā), jo Tu bez viņas piekrišanas izpaudi sensitīvos datus - personas kodu, adresi, arī ievietoji bērna foto (pie kā tad bērns vainīgs???) Pat bērnudārza pasākumos bērnu nedrīkst fotografēt bez vecāku piekrišanas, piemēram, foto presei. Un Tu saņemsi sodu.

A ANDRJU 03.05.2013

IZSKATĀS PĒS SLAMPAS

M mimo 03.05.2013

Всё правильно Данни говорит. Конечно, заинтересованная персона) Защищает себя и своё жильё от таких вот негодяев и негодяек, иначе они сами потом сядут на шею и плюнут в душу ещё. И всё это, видимо, из личного опыта. Как и у меня. Насчёт налогов, и декларацию о доходах сдаю тоже. Так что, не беспокойтесь за меня. Фото ребёнка уберу и без Ваших нареканий. Пускай девушка обращается куда ей будет угодно. Пока она просто прячется. А Вы, Ивета, видимо, из снимающих жилплощадь) Так рьяно на защиту встали.
Забавно..мы готовы оправдать любую подлость и низость. Главное тут "а заплатил ли ты налоги"?)))

L Lepnā Lavīze 03.05.2013

Nē, paldies Dievam, tie laiki, kad īrējām (studiju gados un pāris gadus pēc tam), ir ļoti senā pagātnē, Nataļju nepazīstu personīgi un šo te postu ieraudzīju tīri nejauši. Bet tai laikā noskatījāmies visu ko. Tāpēc nav ticības arī jums, izīrētāji. Vieni vazājas rītā - vakarā, jo aktīvai pensionārei mājās sēdēt garlaicīgi, tad bija jābāž degunu īrnieku dzīvē. Citai visu laiku radās papildus izmaksas - te īrniekiem krāns par savu naudu jāsalabo, te bāciņa podam jānomaina. Vēl cits nakts vidū varēja dauzīties pudelei latu prasīt, jo īrniekiem tāpat īres maksa drīz jāmaksā. Sudiju gados draudzenēm no laukiem bija vēl trakāk - vienai saimniece zaga veļas pulveri, produktus, pat aizvilka naudu, un brīvdienās, kad zināja, ka meitene prom, pat ielaida svešus večus - vienreiz atbrauca no laukiem ātrāk, un vecis nepaguva aizvākties. Citai jaucās pa mantām. Tas viss ir Ok, vai ne? Tepat viena fifa (Dannija) plātās, ka var ierasties, kad vien ienāk prātā, jo īrnieki tak niecības - pat sava dzīvokla nav. Ja izīrē, tad izīrē - un punkts! Ja visi īrnieki tādi nelieši - tad maksā pati un nekauc te, ka viņi, cūkas, apzaguši.
Un kāda tev, Mimo, daļa par tavas īrnieces personīgo dzīvi? Ko internetā stāsti par viņas vīriešiem? Viņa vēsā mierā varētu tevi apsūdzēt par neslavas celšanu! Ja ir materiālas pretenzijas - sūdzi tiesā, pieprasi apmaksāt morālo un materiālo kaitējumu, nevis nolej ar mēsliem! Ja nav pierādījumu, ka nemaksā - brīdini kā fakta konstatāciju, nevis izliekot viņas personīgo dzīvi internetā. Un tā bērna bilde - par to vispār šokā! Ja es būtu vīrietis un bērna tēvs, es par tādiem gājieniem pret bērnu tev vispār degunu salauztu.

M mimo 03.05.2013

Рада за Вас, Ивета, что прошли те времена.Теперь по пунктам. Данни, конечно, утрировала. На что тоже имеет право, если люди наглеют, скрываются и не платят. Говорилось именно об этом. Я тоже так считаю. Вы прям зверями нас не выставляйте. Я, например, никогда себе не позволяла лишнего по отношению к порядочным жильцам.Вообще их никто не беспокоил.Либо Вы говорили о каких-то неадекватах. Нормальный хозяин заинтересован в нормальных жильцах, а не заложниках)
Насчёт личной жизни. О каких мужчинах речь? Фраза была о том, что квартира изначально искалась для двух человек, значит уже фальшь..ведь это было не так? Почему сразу не сказать? Только это.
Насчёт искового заявления. Сейчас ждём ответ от полиции. Потом пойдём дальше. Для меня уже важней не материальная сторона вопроса, а моральное удовлетворение.Нельзя так бессовестно бить кулаком себя в грудь, уверяя, что не сможешь ни спать и ни есть, оставшись должна..а потом просто наплевать на всё. При всём при этом, у человека появились претензии(как и многих неплательщиков) Типа того, что "у вас есть машина, а у меня маленький ребёнок" ..мда.Смешно. И что с того, мы должны тебя содержать? Не понимаю. Вообще, в принципе какая-то непонятная для меня озлобленность и даже зависть, как мне показалось. Мол, сама живу в большой семье и места мало, а вы"буржуи" ещё и квартиру сдаёте..
Никто тут её не очерняет. Факт остаётся фактом. Больше двух месяцев человек скрывается. И скорее всего, уже снята новая квартира.
Фото с ребёнком и часть данных будет удалена. Заявка об этом уже отправлена админам. В отличии от некоторых, совесть у меня присутствует. С этим сайтом тоже познакомилась случайно, решила написать в отчаянии от таких персонажей.
Так что, Ивета, не судите так строго. Тут много говорилось о договорах..По мне, так лучше всё-таки совесть иметь, а потом уже договор.

M mimo 03.05.2013

Я могу привести много примеров таких негодяев.Чем больше идёшь на уступки, тем больше тебе гадят. Это опыт, Ивета. А не просто голословные изречения. А есть и положительных примеров много. Например, молодой латыш по имени Гинтс.Порядочный парень из провинции, работал и жил в Риге. После больницы, будучи в плохом состоянии и отходя от наркоза, человек приехал лично ко мне домой и расплатился по всем счетам до последнего сантима. Квартиру оставил в полном порядке. Есть и такие люди. Мне хочется верить, что таких всё же большинство.