www.sudzibas.lv Mon Platin Pazemojoša izspiešana

Mon Platin - Pazemojoša izspiešana

Gribēju arī padalīties pieredzē. Arī man pienāca zvani no šīs firmas, esot kāds mani ieteicis. Vairākas reizes atteicos,līdz beidzot piekritu, nu ja jau pa velti, tad jau. Aizejot uz šo iestādi un redzot šo rosību, kur jauni cilvēki baltos halātiņos "īpaši" laipni uzrunāja katru no šīm sievietēm, kuras jau sēdēja un gaidīja uz šīm procedūrām. Protams, nācās mums uzrādīt personas apstiprinošu dokumentu, kurš tika pārrakstīts. Kad pienāca pie manis, laipna sieviete, aicinot uz atsevišķu kabinetu. Un tur sāka man "iepotēt", cik ideāla ir šī produkcija. Labākais jau tas, ka sākumā tika likta šī kosmētkia tikai vienai sejas pusei, tad pie spoguļa jāsalīdzina kādas ir atšķirības, kuras diemēž neredzēju! Un tad, nemaz neķeroties, lai veiktu šo procedūru otrai sejas pusei, šī kundzīte lika man apsēsties, liekot atbildēt uz dažādiem jautājumiem, vai vēlētos šo produkciju utt. Tad sākās interesantākais - viņa uzreiz sāka minēt cenas, kopā viss izmaksājot 1400 Eu. Man no maija mēneša jāsākot tikai maksāt pa 100 Eu. Kad apjuku, ka mani mulsina šī pieprasīšana uzreiz parakstīt līgumu, strauji mainījās šīs kundzītes attieksme. Burtiski viņa sāka psiholoģiski mani pazemot - kāpēc man esot jāprasa vīram nauda. Vai tad man pašai neesot sava nauda kontā. Es esot bezatbildīga. Īsta pesimistiska latviete.... kāpēc jādomā pr bērniem, galvenais tak pašai jābūt skaistai utt.
Tik negribīgi un pavirši viņa veica to procedūru sejas otrai pusei. Izjutu tādu vēsumu, ka neesmu šai sievietei nesis ienākumus, parakstot šo dumjo līgumu. Jutos pazemota un aizvainota ejot prom. Viss personāls uz mani skatījās kā es tā varēju....

Gribēju teikt, ka es tad izturēju šo psiholoģisko teroru, bet ir sievietes, kuras to neiztur un piekrīt parakstīt šo dumjo līgumu par šo kosmētiku, par kuru jāmaksā gandŗz gads kredīts!
Es no sirds ieteiktu, neejiet un nereaģējiet uz šiem aicinājumiem. Tas ir tikai viņu bizness, pievilinot un "piečakarējot" mūs!

M MonPlatin 25.04.2014

kreditorsPG, tas nav tik vienkārši kā sabert ikrus, ūdentiņu ieliet iekšā un vāciņu aizskrūvēt. Viss ir daudz sarežģītāk un tehnoloģiskāk. Tikai iedomājāties, cik pūļu prasa ikru pārstrādāšana, lai saglabāt un nodot lietotājām visu vērtīgo no ikriem. Plus vēl daudz kā cita ir iekšā pievienots. Mon Platin kosmētikai ir multifunkcionala iedarbība, tas nav tik vienkārši paveicams

M MonPlatin 30.04.2014

Jau atbildējām, ka tas nav tik vienkārši, ka ikrus pa bundžiņām salikt. Tur vēl daudz kosmetisko tehnoloģiju jāpielieto, lai ikri kļūtu par kosmētikas sastāvdaļū un spētu atdot savas dziedinošās un atjaunošās īpašības mūsu dārgajām dāmām.

M MonPlatin 30.04.2014

Jau atbildējām, ka tas nav tik vienkārši, ka ikrus pa bundžām salikt un aizskruvēt. Procesā ir iesaistītas darbietilpīgas kosmētiskas tehnoloģijas, kas ļauj ikru dziedinošas un atjaunojošas īpašības nodot kosmētikai, kas savukārt palīdzēs mūsu dārgajām dāmām, kas to lietos.

I ingriid 04.05.2014

Man vēl atklāti pateica, kapēc es vispār esmu te atnākusi, un tērēju viņas laiku, ja nevaru atļauties šo viņasprāt nelielo summu ( četru manu algu apmērā) izlietot šo krēmu iegādei... Zvanot man piedāvāja tikai bezmaksas procedūru, lai iepazīstinātu ar produkciju. Iepazīstināja...

I ingriid 04.05.2014

Jāpiebilst, ka no salona iznācu, kā ar dubļiem aplieta, un jutos ļoti pazemota un nevērtīga, jo krēma uzziešanas laikā man bija jānoklausās pamācībās par to, ka es nemāku dzīvot, un ka mani apmierina šāda dzīve . Diena bija sabojāta, gāju pa Rīgu un acīs krita visi krāšnie veikalu skatlogi, kuros es arī neko nevaru atļauties. Agrāk tas mani neuztrauca, neviena vieda kosmētiķe nebija atvērusi man acis uz manu patieso stāvokli sabiedrībā...

M MonPlatin 08.05.2014

Ja jums škita, ka darbinieki izpildīja savus pienākumus nevērīgi vai kā citādi jūs aizvainoja, jums bija jāgriežas pie viņu vadītāja, pie tam nekavējoties.

donna b 09.05.2014

LOL. Jo garaka ir si sarakste, jo vairak parlieciba ka NEKAD pat neinektu prataa kaut kada veida saistities ar so brinumu "kosmetiku".

M MonPlatin 14.05.2014

>donna b - Tieši tāpēc jums vajadzētu aiziet un pārliecināties, ka nav tā kā apraksta.

U uuu 14.06.2014

Paldies visiem, kas dalījušies pieredzē...arī mans telefons tika iedots šim kantorim, bet, palasot atsauksmes, noteikti neiešu un jau atteicu procedūru matiem...skaidrs, ka man skalos smadzenes...un kāpēc līdzi jāņem tieši personas apliecinošs dokuments? tikai un vienīgi līguma noformēšanai, ne jau cilvēka atpazīšanai...protams, ka tā ir vistīrākā krāpšana un mārketings ir bezjēgā agresīvs...rakstītais šeit sakrīt ar to, kas man tika pastāstīts...man ir žēl visu to nabaga sieviešu, kas uz ko tādu iekrīt un vēl par tādām summām, un ļauj sevi pazemot! un vēl - TĀ SAUKTIE MĪĻIE DRAUGI - NU, LŪDZU, NEDODIET SAVU PAZIŅU UN DRAUGU TELEFONA NUMURUS IZPLATĪTĀJIEM - NE ŠIEM, NE CITIEM...JŪS IT KĀ JŪTATIES VAINĪGI, KA NEPĒRKAT, UN TIEKAT CAURI AR CITU CILVĒKU PERSONĪGO DATU ATKLĀŠANU...JUMS NAV PIENĀKUMA DOT CITU CILVĒKU TELEFONUS...TIKAI IEGRŪDĪSIET KĀDU POSTĀ VAI PARĀDA PIEDZINĒJU NAGOS...UN SABOJĀSIET DRAUDZĪBU...

sharon25 18.02.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com