www.sudzibas.lv Moblive.lv Slikta un vienaldzīga attieksme pret klientiem!

Moblive.lv - Slikta un vienaldzīga attieksme pret klientiem!

Sastopamies ar ("Viva Trade" SIA) Moblive.lv internetveikala darbu - pilnīgi neprofesionāli!
Nopirkam tur mobilo telefonu, un tagad nožēlojam, ka izvēlējamies šo internetveikalu :

1) Pasūtījam telefona vāku - moblive.lv atveda sava birojā, mēs atbraucam, un izradījās, ka viņi pasūtīja ne to vāku. Kļūdījās.
Bet kas ir galvenais, ka internetveikals nepiedāvāja atvest jaunu vāku pie mums, bet teica braukt pakaļ nākamajā dienā. Tātād atkal mums vajadzēja tērēt savu laiku un benzīnu!

2) Pēc diviem mēnešiem (no pirkuma datuma) beidza darboties telefona lādētājs!
Kas ir galvenais - internetveikala direktors atteicās pārbaudīt to lādētāju sava birojā ( tas nebija grūti ) un pasūtīt jaunu lādētāju servisā.
Bet teica to visu darīt mums kā pircējam.
Šīm internetveikalam nav noslēgti līgumi ar remonta servisa uzņēmumiem, tātād jums kā pircējiem vajadzēs pašiem skriet un meklēt kur salabot savu tehniku!

3) Vienkārši internetveikals nodarbojās ar pirkšanu-pārdošanu un neko vairāk!

K