www.sudzibas.lv Moblive.lv Naudas neatgriešana.

Moblive.lv - Naudas neatgriešana.

Pasūtījām preci šajā interneta veikalā. Atsūtīja rēķinu, samaksājām. Bet, kad saņēmuši naudu, atbild, ka prece nemaz nav pieejama un jauns pievedums gaidāms pēc divām - četrām nedēļām. Uzrakstījām, ka nevaram tik ilgi gaidīt un lūdzām atgriezt samaksāto naudu. Tas bija 15.decembrī. Viņi atbildēja, ka jautājums nodots grāmatvedībai un naudas atgriešanas process tiks pabeigts sākot no trīs līdz desmit darba dienu laikā. Ir jau 3.janvāris - nauda nav atgriezta, uz e-pastiem neatbild, neviens no 3 telefona numuriem arī neatbild. Lasot citas sūdzības par šo interneta veikalu, jādomā, ka te notiek apzināta krāpšana. Sākotnēji maldina, ka prece ir pieejama, "nekautrējas" atsūtīt rēķinu, tu samaksā, bet tad paziņo, ka preces nemaz nav. Šādā situācijā nauda būtu jātgriež nekavējoties, pretējā gadījumā tā ir vienkārši krāpšana un nelikumīga svešas mantas (naudas) piesavināšanās ar viltu.

M Martins111 05.01.2017

Beigu beigās atgrieza naudu? Man pašreiz līdzīga situācija - Izveidoju pasūtijumu 16.decembrī ar maksu skaidrā naudā, pieprasīja priekšapmaksu, naivi cerēdams atmaksāju rēķinu 19.decembrī. Teica, ka prece bušot 3-4 darba diena laikā, bet rēķinā rakstīts 10 darba dienu laikā, tagad jau 5.janvāris un nekā. Saprotu, pa vidu vēl bija svētku dienas un viņu inventarizācija, bet tā pat beigās sanāk 11darba dienas! Sazvanīt nav iespējams- neceļ vai aizņemts uz epastiem neatbild!

A Altostratus 05.01.2017

Tikai, kad ierakstījām savu sūdzību portālā, uzreiz atnāca e-pastiņš, ka 'naudas atgriešanas process' jau ir veikts un 04.janvārī naudu saņemsim atpakaļ. Naudu saņēmām šodien - 5.janvārī. Ar tādu interneta veikalu sastopamies pirmo reizi. Būs laba mācība. Ja esat fiziska persona, iesaku palīdzību meklēt arī patērētāju tiesību aizsardzības birojā. Lai veicas!

K Korwun 10.01.2017

12.12.2016 pasutiju preci, naudu 58 eiro parskaitiju uzreiz, pagaja 9 dienas kad man atzvanija un pateica ka tada prece nav un japasut citu. Tai paša diena pasutiju, pec 3 dienam man atzvanija un pateica ka vel japiemaksa 1.3 eiro. Piemaksaju. Pagaja vel 13 dienas, vel joprojam nav neka. Naksies griezties uz patereteju biedribu, lai viņiem atņem licenzi un liek firmai sodu!

K Korwun 10.01.2017

Piebildu, uz zvaniem un epastu viņi neatbild un pec zvaniem uzreiz atsledz telefonus

D dotoshnij 24.01.2017

Cilvēki, Kam bijuši problemas ar šīto kantoriti. Mēs taču varam kopigi uzrakstit savas pretenzijas uz šo veikalu (Firmu- VIVA TRADE), lai Valsts instancijas (VID, PTAC un citie) parbauda vai uzreiz aiztaisīt ciet tādu "veikāliņu"!!!! Jo PTAC man diemžēl teica ka daudz klientu nak sudzeties uz šito Sia VIVa Trade, bet drošvien vēl nav tads moments, kad jau vairs nav ko gaidīt...