www.sudzibas.lv Moblive.lv Krāpšana, slikts serviss

Moblive.lv - Krāpšana, slikts serviss

Termiņus netur, izmaiņas preces piegādes laikos klientam neziņo, sazvanīt var tikai tad ja 20-30min aktīvi zvana, uz e-pastu reti kad laikus atbild un tikai sola ka būs vēlāk. Jebkādu info par savu pasūtījumu ir pašam jāzvana un jāčakarējas.

Tagad gaidu lai atdod naudu ja nevar nodrošināt preces piegādi vai ziņot kad tā būs. Tikai sola nākamnedēļ.

K Kaspars Dombrovskis 02.08.2017

Es gaidu ka vairak menesi atpkal naudu vel nesu dabujis

A aleks26 02.08.2017

nez cik ilgi es gaidīšu bet PTAC jau uzrakstīju. Pēc likuma vajadzēja atmaksāt nedēļu atpakaļ. Iesaku uzrakstīt PTAC sūdzību lai taisa to vietu ciet vai ko tur var

K Kaspars Dombrovskis 02.08.2017

Es gaidu vairak ka menesi no viniem naudu atpkal vel nesu dabujis murgs ar so veikalu

A aleks26 03.08.2017

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/dokumentu-paraugi ir dokumentu paraugi kurus vajag iesniegt pārdevejam ( 2 kopijas+ bankas parskaitijuma kopija ) lai tie paraksta+apzimogo. Apzimogotā kopija tev uz rokas.
Tas tiek atzīts par īstu dokumentu naudas atgriesanas pieprasijumam vai kāda citu pieprasījumu tur var veikt, ja neatmaksa 14 dienu laika tad var griezties PTAC ar sudzibu ka neatdod naudu vai citu.
tas kas rakstīts viņiem saitā ir vecie un spēkā neesoši noteikumi.

Iesaku šo izdarīt jo viņiem nevar ticēt. Man uz epastu apstiprinājumus par naudas atgriešanas procesu līdz šim nav atsūtijuši.

K Kaspars Dombrovskis 03.08.2017

Ja zinu es iesniedzu ari patērētāju tiesību aizsardzības centra