Moblive.lv - KRĀPŠANA

Pasūtīju preci šajā interneta veikalā 26.maijā, nekavējoši tika atsūtījs rēķins, samaksāju, jo internetveikalā pie preces rakstīts, ka pieejami 4+, tātad prece ir veikalā. Visu dienu veikalu sazvanīt man neizdevās, mēģināju nepārtraukti sazvanīt internetveikalu uz mājaslapā norādītiem nummuriem vēl 3 dienas, nummuri visu laiku aizņemti vai neceļ. Pirmdien pēcpusdienā beidzot mani sazvanīja veikala pārstāve, paskaidroja, ka naudu esot saņēmuši un mans pasūtījums tiek apstrādāts uz jautājumu vai prece ir pieejam noliktavā, atbildēja, ka noskaidrošot, pēc pāris minūtēm veikala darbiniece atzvanīja un pateica, ka prece veikalā nav piejama ,jautāju kad būs, atbildēja, ka grūti pateikt, jo jāsazinās ar noliktavu varbūt pēc 2 - 4 nedēļām , bet nesola, ka būs par tādu pašu cenu. Uz jautājumu, kāpēc tiek nekavējoši atsūtīts rēķins, ja prece nav noliktavā, atbidēja, ka tas tiek automētiski sagatavots. Paskaidroju, ka nevēlos tik ilgi gaidīt un vēlos lai atgriež samaksāto naudu.Tulīt uzrakstīju uz [slēpt]@moblive ,lai atgriež naudu, uz ko pēc vairākkārtējiem zvaniem un e- pastiem saņēmu atbildi pēc pāris dienām, ka jautājums nodots grāmatvedībai un naudas atgriešanas process tiks pabeigts sākot no trīs līdz desmit darba dienu laikā. Ir 10 diena nauda vēl nav atgriezta,05.maijā no rīta sazinājois ar veikalu, kas par brīnumu man pacēla telefonu, teicu, ka šodien ir 10 diena no nanas naudas atgriešanas pieprasījuma, uz ko saņēmu atbildi, nu ja 10 diena ir tad līdz darba dienas beigām nauda būs pārskaitīta, protams tās bija tikai atrunas, jo nauda vēljoprojām nav atgriezta. Lasot citas sūdzības par šo interneta veikalu, nekavējoši sazinājos ar PTAC, kas man paskaidroja, ka šajā gadījumā nauda jāatgriež nekavējoši, arī esmu nosūtījusi PTAC iesniegumu par šo internetveikalu.Šis internetveikals nodarbojas ar publisku, atklātu, apzinātu krāpšana un nelikumīga svešas mantas (naudas) piesavināšanās ar viltu.

D