www.sudzibas.lv Meklējam Artūru Dorošenko Pazudis ar iznomāto mašīnu

Meklējam Artūru Dorošenko - Pazudis ar iznomāto mašīnu

Meklējam Artūru Dorošenko, dzimis 16.02.67, kurš nosledza ar mums auto nomas ligumu par Hyundai H1 izmantošanu. Veica tikai vienu maksājumu jūlijā un augustā vairs nemaksā, telefons neatbild, un Latbemā, kuras valdes loceklis skaitijās uz liguma slēgšanas brīdi, vairs nav atrodams. Ir aizdomas, ka šādi ligumi ir slēgti ar vairākiem auto īpašniekiem. Tāpēc apvienojam spēkus meklējot šo krāpnieku. Būsim pateicībi par jebkuru informāciju.

O omon 16.09.2010

Inta, zvaniju izmeklētājai Letartei un bija ļoti izbrīnīta par atteikumu, kad saņemšu prokurores lēmumu informēsu viņu, varbut jāraksta jauns iesniegums, redzēs kas būs rakstīts lēmumā! lai mums visiem veicas!

A andris 18.09.2010

kolosaali---->>> mazos zagljus liek cietuma pat par maizes kukuli no maxsimas iznestu uz veselu gadu>>es biju shokaa. bet lielos zagljus celj amataa.ai kastur paaris miljonus no muusu kabataam izakt, un havajsalaas nodzert.dazi noleema gimeneem atnjemt peedeejo kukuliiti lai tikai aishaut kaukur notriekt un atgriesties peec kraajuma uz latvijas naivuma reekina. es neesu cieteejs bet gan mani saniknoja ka shaadas iestaades exsistee kas izmantojot likuma truukumus apzog muus pat acis nepamirkshkinot. autoram paldies par unikaalo rakstu un arii paareejiem.super paldies par info.es tagad zinaashu kur iet un noteikt zinaashu kur neiet pat pa 10kilometriem no sho iestaad, esw savaa darbvietaa pastaastiish par sho sia""""""""''' :( lai nekaadaa gadiijumaa neiet kameer nau par veel--- liepajas metalurgaa ir 2000 stradniek ja pat ne vairaak--visi uzinaas un tici man 2000 stradniek tas ir daudz tas nau 20 un ne 200.un katram ir mashina vai transports ko vajag apkalot. Es jums noveelu nepadoties risinaajuma paguruma briizos--esiet stipri un ciinieties lidz galam.taa ir juusu nauda, manta, lepnums, gods, sapnis --un tas ir nozagt, un neatgriezeniski taa liekaa --bet nekas nenotiek bez soda, ja likums ir vaajsh tad daba vienmeer noskleegs sho apli shiem cilveekiem tikai liels luugums nepadotie, un velvienreiz palsies par sho info--ari man bus ko padomaat un reklameet. Lai Dievs jums paliidz, un nepadodieties. :) ar cienju Andris

A andris 18.09.2010

man ten dazi burti truukst :) iisti labi vairs neredzu bet es ceru ka visu sapratiisiet arii no pusszilbes :) miiljie lai Dievs jus sveetii, un nepadodieties :)

R rigassatiksme 19.09.2010

bet no musu firmas sis cienitais pilonis Arturs Dorosenko aiznemas tris lielas ietilpibas autobusus, kuros bija solariju saloni ar karsejmeitenem un aizbrauca nezinama virziena.
Mes tomer ceram sanemt autobusus neskartus atpakal.

O omon 21.09.2010

saņēmu Prokuratūras STARPATBILDE SŪDZĪBĀ, citēju- sūdzībā minēto apstākļu pārbaude turpinās, tādēļ par pārbaudes rezultātiem tiksiet informēts atsevišķi rakstveidā vēlāk.

I Inta 21.09.2010

Gunti, varbūt tomēr vajag braukt uz Rīgu, Kurzemes rajona policijas iecirkni, iesniegt iesniegumu par Dorošenko, ja Jūs to mašīnu nodevāt Jūrmalas gatvē. Lai prokuratūra pārbauda apstākļus, strādā, gan jau kaut kad sagaidīsit rezultātu.Iespējams, ka nebija pareizi, ka iesniedzāt savu iesniegumu Talsos, jo man pateica, ka iesniegums jāiesniedz tajā policijas iecirknī, kur noziegums noticis.Vēlu veiksmi.

O omon 21.09.2010

Redzi, mašīnu nodevu Talsos. Rīgas izmeklētāja teica lai pagaida prok. lēmumu, ja būs atteikums tad protams braukšu uz Rīgu, bet izskatās ka šeit ir sarošijušies.

O omon 23.09.2010

Gan jau Tas kungs debesīs viniem atradīs piemērotāko sodu.

J juris 23.09.2010

Es arī iedevu auto nomā jūlijā., saņemu pirmo maksu 1000ls, un tas ari viss, esmu ieniedzis iesniegumu policijā Daugavgrivas ielā, un cik man zinams tur viss notiek, šodien zvaniju izmekletajai un uzZinaju ka ARTURS ir pņemts ciet!!!

J jekabs 23.09.2010

tak satiecieties visi uzmestie apmainaties ar info, un izstrādājat kopīgu darbību, pa vienam kā vāveres ritenī būsiet!!

E Es 24.09.2010

Reģistrācijas datums: 16.12.2008.

Reģistrācijas numurs: 40103206446

Veids: SIA

Firma: SIA "LATBEMA Serviss"

Atbrīvotas amatpersonas: Valde: Dorošenko Artūrs, Rīga, Dainas iela 5-8, valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi

Ieceltas: Valde: Dragunovs Romāns, Rīga, Ezera iela 5-13, valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi

Izmaiņas: 06.08.2010. mainītas amatpersonas

Publikācijas Nr.: KMR00044011657769.

E Es 24.09.2010

Reģistrācijas datums: 29.07.2004.

Reģistrācijas numurs: 40003691986

Veids: SIA

Firma: sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OPELAT"

Atbrīvotas amatpersonas: Valde: Torosyan Anahit, Rīga, Kurzemes prospekts 118-5, valdes priekšsēdētājs, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi.

Ieceltas: Valde: Dorošenko Artūrs, Rīga, Dainas iela 5-8, valdes priekšsēdētājs, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi.

Izmaiņas: 01.06.2007. mainītas amatpersonas.

Publikācijas Nr.: KMR00016437243160.

O omon 25.09.2010

Juri, izmeklētājas uzvards un tālrunis?

G garaaugumasieviete 27.09.2010

Sveika! Tiek dibinats gara auguma sieviesu klubins, ludzu pievienojies jaunai, dinamiskai domu biedru grupai.
Veidosim šo grupu kopā.
Grupas biedriem ir paredzēti īpaši kopīgi izklaides pasākumi reisi mēnesī, kā arī ir paredzēti citi bonusi, piemēram kempinga īre Rīgā ar zemu 600 kv.metri par zemākām, īpašām cenām.

Ir arī vakanta šīs domu biedru grupas administrātores vieta.
Lūdzu, pievienojies te:

Lūdzu, pievienojies šai grupai, un aicini droši pievienoties citus!

Grupas nosaukums:
Gara auguma cilvēki Latvijā un citur pasaulē

J juris 27.09.2010

Izmekletaja: Vēsma Leitarte, tālr. 67070815.

S Silva 27.09.2010

Sveiki!
Ar izmeklētāju sazinājāmies šorīt, izskatās, ka lietu pārņem cits policijas iecirknis. Īsti nesapratu kurš.

O omon 28.09.2010

Te jau izskatās ka ož pēc kārtējās ĶOMKAS!

T taisnības cīnītājs 29.09.2010

beidzot kāda ziņa no policijas http://db.lv/r/325-tiesvediba/229383-atklaj-verienigu-krapsanu-uznemuma-latbema-serviss

S Silva 30.09.2010

Tatad mūsu lietas ir Valsts policijas galvanās kriminālpolicijas pārvaldes 2. biroja 3. nodaļā. Adrese : Ciekurkalna linija -1, korpuss 4, LV -1026
Paldies visiem, kas atsaucās.
Tagad jācer, ka izmeklētājiem pietiks prasmes, pierādīt, kuri ir īstie krāpnieki. Cerība uz sadarbibu ar citu valstu policijām. Redzams, ka īstie krāpnieki pagaidām nesodīti šiverē tālāk. Smiekligi ir lasīt, ka bezpajumtnieka firma izkrāpusi mašinas. Gribu precizēt---kad veica šo krāpniecisko darijumu, jumts bija LATBEMA. Kam pēc tam parrakstija, tas vairs nav būtiski.

O omon 30.09.2010

Varam apsveikt un cerēt uz labu iznākumu protams tās URLAS būrī iekšā un uz ilgu laiku!