www.sudzibas.lv Meklējam Artūru Dorošenko Pazudis ar iznomāto mašīnu

Meklējam Artūru Dorošenko - Pazudis ar iznomāto mašīnu

Meklējam Artūru Dorošenko, dzimis 16.02.67, kurš nosledza ar mums auto nomas ligumu par Hyundai H1 izmantošanu. Veica tikai vienu maksājumu jūlijā un augustā vairs nemaksā, telefons neatbild, un Latbemā, kuras valdes loceklis skaitijās uz liguma slēgšanas brīdi, vairs nav atrodams. Ir aizdomas, ka šādi ligumi ir slēgti ar vairākiem auto īpašniekiem. Tāpēc apvienojam spēkus meklējot šo krāpnieku. Būsim pateicībi par jebkuru informāciju.

O omon 05.10.2010

Beidzot arī Talsu policija saprata ka notikusi vērienīga krāpšana.

S Silva 05.10.2010

Sveicināti !!!
Vakar tikāmies ar izmeklētāju. Nu Dorosenko ir atbrīvots. Viņš apgalvo, ka ir nevainigs jēriņš un tiesa tam 100% tic. Pārējie ir meklēšanā, bet ķer nu vēju!!! Lai jau izdodas! Jācer tik uz Dieva palidzību, uz citu, laikam, nav kocerēt!

R ral 06.10.2010

artur ne vinovat, ego podstavili, eto tocno

O omon 07.10.2010

Pie staba un kārtīgi iz...t!

O omon 10.10.2010

Etot kazjol točno nevinovat!!!

I Inta 12.11.2010

Tā ka'mūsu lieta atrodas VP galvenās kriminālpolicijas pārvaldes 2.biroja 3.nodaļā, tad noskaidroju, ka izmeklētājs ir Maksims Adiatuļins.Mēģināju ar viņu sazināties, uzzināt kā veicas ar izmeklēšanu, bet tad viņš bija atvaļinājumā un atgriezies neko nevarēja pateikt.Viņš teica lai raksta un viņš atbildēs, tāpēc šodien uzrakstīju vēstuli 3.nodaļas priekšniekam ar jautājumiem par izmeklēšanas gaitu, A.Dorošenko un I.Raka atbilēm ut.t., gaidīšu atbildi.Ja kādam ir vēl kāda informācija, varbūt pat ir ticies ar izmeklētāju, padalieties.Aicinu visus arī sūtīt vēstules policijai, lai viņi nedomā, ka mēs esam samierinājušies ar savu likteni.

T taisnības cīnītājs 30.11.2010

Lūdzu sniegt informāciju par Artūra Dorošenko un Igora Raka atrašanās vietu, kā arī ģimenes locekļu vārdus, adreses.Ja zināms ar kādiem transporta līdzekļiem šie zeļļi pārvietojas, tad būšu pateicīgs arī par šim ziņām.

O omon 06.12.2010

kādas jaunas ziņas... padalieties!

O omon 07.12.2010

Dorosenko ir kaut kāda firma OPELAT, tur tas suns varētu smirdēt...1

I Inta 10.12.2010

VP Rīgas reģiona kriminālpolicijas pārvaldes 2.biroja 3.nodaļas priekšnieks D.Cvetkovs uz manu vēstuli, ko bija sagatavojis izmeklētājs Adiatuļins (tālr. 67086173) atbildēja, ka tiek pārbaudīta informācija par to, ka automašīnas iespējams ir reģistrētas un atrodas Vačijas Federatīvajā Republikā, bet, ka pamatojoties uz kriminālprocesa likuma 29.panta prasībām -izmeklētāja pienākumos neietilpst informēt kriminālprocesā iesaistītās personas par procesa gaitu, jo tas ir izmeklēšanas noslēpums.Ar visiem procesa materiāliem cietušajiem ir tiesības iepazīties tikai pēc procesa pabeigšanas.Tādi veiksmīgi nolobēti likumi noziedznieku labā un mēs neko nezinām, kas notiek.Varbūt kādam citam izdodas kaut ko uzzināt vairāk. Varbūt tie kas Rīgā var dabūt tikšanos ar Adiatuļinu un tad kautko izvilkt no viņa.

S Silva 13.12.2010

Man jau arī liekas jocigi, ka mēs neesam tikušies ar izmekletaju, ne kāds ir mūs ir nopratinajis ka cietušos. Ne Kurzemes iecirknī, ne 2 biroja 3.Nodaļā. Visi pašu savāktie, jurista sakartotie matereāli tā ari metatos mājas, ja paši nebūtu veduši uz 3 nodaļu. Man viens jautajums Intai-Vai tiešam musu mašīnas tiek meklētas Vacijas Federatīvajā Republikā?????Saku smieties! Laikam bezcerīgi, jo jau cik gadus ir viena Vacija.
Visas ierakstītas vestules, kuras bija adresetas Aruram Dorosenko atgriezas nesanemtas. Aferists neko nenem galva, laikam jau dikti parliecinats par to, ka Kriminalprocesa likuma panti viņu drosi sargā!

I inta 13.12.2010

Silva, diemžēl tāda ir atbilde no Adiatuļina, ka tiek meklētas Vācijā.Atbildi ir parakstījis 2.biroja 3.noaļas priekšnieks D.Cvetkovs, bet domāju, ka to ir sagatavojis Adiatuļins, jo pašā apakšā ir viņa uzvārds un tālruņa numurs.Varbūt Jūsu jurists kaut ko var ieteikt, kā izspiest kādu informāciju no Adiatuļina.

A ARZA 06.04.2011

ES nezinu kā jūs, bet mani nopratināja un vēl pietam lika atpazīt Artūru un Igoru un to veica pats Adiatuļins kurš man arī teica, ka mašīnas tiek meklētas Vācijā un ka esot tāda neliela informācija, ka viņas ir tur! Paskatījos CSDD mājas lapā un redzēju, ka mana mašīna ir atzīmēta meklēšanā. Nu jau kādus divus mēnešus neesmu saņēmis vispār no viņiem nekādu informāciju par procesu!!!

P pjeha 27.05.2011

Stulbeņi jūs esiet! Varbūt tas Artūrs Dorošenko ir izdomāts vārds! Pasi visār prasiet un pārbaudiet vai tā nav viltota??? Pietam ja viņš ir LATBEMA valdes loceklis tad lai pierāda - lai parāda oficiālos papīrus un jums pašiem arī vajag piezvanīt LATBEMAI un paprasīt vai tāds mērkaķis tur vispār ir. Tik vien kā nevar pārbaudīt sīkumus nu āži goda vārds!

I inta 30.06.2011

Varu paziņot priecīgu ziņu.Mūsu mašīnu atrada tiešām Vācijā un mēs viņu 28.06.11.atgādājām mājās Latvijā.

а Аркаша 05.08.2011

Что могу сказать - сами виноваты, нечего искать легкие пути.

S S 06.09.2011

Sveiciens Intai!!! Labi, ka Jums šis stāsts ar labām beigām. Mums joprojām nekādu ziņu. Vai pārējiem arī nekā. Dzirdēju, ka kāda mašina atrasta, bet netiek atgriezta no Vācijas.