www.sudzibas.lv Meklējam Artūru Dorošenko Pazudis ar iznomāto mašīnu

Meklējam Artūru Dorošenko - Pazudis ar iznomāto mašīnu

Meklējam Artūru Dorošenko, dzimis 16.02.67, kurš nosledza ar mums auto nomas ligumu par Hyundai H1 izmantošanu. Veica tikai vienu maksājumu jūlijā un augustā vairs nemaksā, telefons neatbild, un Latbemā, kuras valdes loceklis skaitijās uz liguma slēgšanas brīdi, vairs nav atrodams. Ir aizdomas, ka šādi ligumi ir slēgti ar vairākiem auto īpašniekiem. Tāpēc apvienojam spēkus meklējot šo krāpnieku. Būsim pateicībi par jebkuru informāciju.

L Ligita 26.08.2010

Mēs arī meklējam Artūru Dorošenko, kurš noslēdza ar mums nomas līgumu par Hynday Santa Fe, pazudis, nepilda līguma saistības. Skaitās Latbema serviss SIA valdes loceklis. Firma it kā tagad ir Kīršu ielā, bet tur neviens nav rādijies, ja kādam ir ziņas, lūdzu sniedziet informāciju .

O omon 26.08.2010

Man tiesi tāpat, es sniedzu zinu policijai, kura sākumā masinu izsludināja meklēsanā bet vēlak attecās irosinā lietu!!! es jums ieteiktu drosi dotieis uz policiju, jo vairāk būs šādu iesniegumu, jo labāk mums visiem mums notekti vajag kopīgiem spēkiem vinu meklēt. Mūsu auto polijā mēģināja pārdot.

S Silva 27.08.2010

Interesanti, kāpēc policija atteicas ierosināt lietu??? Man jau arī gribējās uzreiz doties uz policiju. Te skaidri redzms, ka notikusi krāpšana lielos apmēros. Mašinas īpašnieks gan cer ko atgūt no Latbemas, bet vai ši sarakste nebūs tikai lieka laika zaudēšana?

O omon 27.08.2010

Atteica, jo nesaskatot neko KR un mums jātiek galā ar CiviLik palidzību kad izmelētājai teicu bet mašīna taču nav un ir informācija par Poliju un ka laiks šeit ir ļoti svarīgs viņa smagi nopūtās un teica - Jums ir 10 dienas laika manu lēmumu pārsūdzēt... Normāli! Vot tāda mums tiesiska valsts. Ko jūs darat lietas labā, jo policijai un arī mums lab;ak lai šādi iesniegumi vairāk.

O omon 29.08.2010

Kur jums bija galvas saistīties ar to afēristu Dorosenko no latbemas?

S Silva 29.08.2010

Pirms saistīties ar šo, kā izrādās, afēristu Artūru Dorošenko, tika izskatīts internets, bet tur neviens vārds neliecināja par kaut kādām afērām. Diemžēl.
Mani atkal pārsteidz Latbemas šutītie peidāvājumi @pastā. Iziesim jūsu vietā tehnisko apskati, atstajiet tik pie mums auto ar visiem papīriem--- un tad nebrīnieties, ka mašinas nav un ir tikai ligums, kurš liedz ierosināt krimināllietu. Un Latbemā neviens neko nezina, jo rīkojies kāds mistisks valdes loceklis.

O omon 30.08.2010

vai jums ir zināms kadorosenko izsludināts meklēsanā un vai mašīnas jau mainījušas īpašnieku. klāt jums neko neviens nenesīs ...

S Silva 30.08.2010

Kas man zināms, tas tev, Bmv, nemaz nav jāzin. Tikai nesmidini mani un nesaki, ka Latbema nu pilnigi neko nenojauta un valdes loceklis Dorošenko kungs rīkojies pilnigi uz savu roku. Aicināju atsaukties cilvēkus, kuri var ko pateikt par krāpnieku Artūru Doroško un kam ir lidzīgas problēmas .Ja ir kādi interesanti jaunumi rakstiet uz @ pastu. Tikai vederu dzesējošos komentārus mierīgi varat paturēt pie sevis. Ceru, drīz pienāks laiks, ka pašu Doroško nesīs...

S Silva 31.08.2010

Kā veicas Dorošenko piečakarētie!!! Ja kas jauns rakstiet uz @ pastu, [slēpt]@inbox. Vakar nosūtiju informāciju, bet izrādās, ka blakus komentārām lodziņs neko nekur nenosuta. Nu ko, izskatās jāraksta sūdzība par Sūdzības lv!!! Melns humors.

O omon 31.08.2010

Jūs visi te blefojat, ja esat apčakarēti tad rīkojieties, viens jau laikam tik uzrakstījis zajavy kruķiem.

Z Ziedonis2 01.09.2010

Jūs esat noslēguši līgumus ar pašu slaveno Artūru Dorošenko vai ar firmu "Sia LATBEMA serviss"???? Neliels info man ir cerams, ka tas mums palīdzēs - šīs firmas jaunais valdes loceklis ir ...(Romāns Dragunovs) un juridiskā adrese ir (Rīga Ezera iela 5-13) es vēl skatos Lursoftā kad šī firma nav ne arestēte ne arī taisās slēgties ciet tad varbūt var mēģināt to firmu sūdzēt tiesā jo nav noliedzams, ka šis cilvēks ir bijis šai firmai valdes loceklis un tas nozīmē, ka šiem līgumiem ir juridisks spēks un viņi ir spēkā esoši... Kādam varbūt ir kāds jauns info par šo lietu ja jā tad dodiet ziņu...

S Silva 01.09.2010

Paldies, Artūr. Tur jau tas sliktums, ka uz liguma slēgšanas brīdi dorošenko bija valdes loceklis ar paraksta tiesībām.Bet kopš 06.08 2010. Valdē vairs nav. Tādēl jau nav pamata krimināllietai. Atliek tik rēķinus kārtot ar SIA , un tad serviss var ķidāt dorošenko. Tāda lūk lietu kārtība. Krāpniekiem raksturīgā skema. Jo valdē viņš tikai no 19.05, divus mēnešus grūti pastrādājis.

Z Ziedonis2 01.09.2010

Bet vai tad firmai nav jāatbild par noslēgtajiem līgumiem es domāju, ka noteikti, ka ir jāatbild tas jau nekas, ka viņš vairs nav valdes loceklis jo galu galā firma tak ir slēgusi līgumu ar jums un firmai ir jāatbild ar visu savu mantu līguma saistības takš uzņemās firma nevis Artūrs Dorošenko vai ne tāā...

Z Ziedonis2 01.09.2010

Vai kāds vispār kautkādā veidā ir uzinājis kā var piedzīt naudu no tās super firmas???Man nav ne jausmas ko darīt, bet nu mēģināšu caur dažām paziņām atrast savu mašīnu kur viņa vismaz atrodas un tad jau atliks tikai vienoties par cenu :( katrā gadījumā es došu šeit ziņu jums ja kaut ko uzināšu...

O omon 02.09.2010

Lieta tāda jums taču reāli mašina nav, ziņu par auto nav, redzēt nevar tātad mašīnu jāsludina meklēšana, lai poliči pagroza pelēkās sūnas un izdomā loģiski, ka šeit notikusi vērienīga, izplānota krāpšana. Cik var noprast tad cietušie(apkrāptie) ir vismaz 4

Z Ziedonis2 02.09.2010

Es pieļauju domu, ka apkrāptie varētu būt desmitiem, jo šāda iespēja nodot nomai ar izpirkuma tiesībām bija visiem kam ir e-pasts inboxā tur tika izsūtīts itkā no Sia LATBEMA šāds piedāvājums.

O omon 02.09.2010

Artūr! Tās ir tavas domas, bet ko reāli dara šie apkrāptie, viņi gājusi, ziņojuši mentiem! Jāziņo, ka nav mašinas, lai meklē!!!

S Silva 02.09.2010

Bmv, tev tas škiet tik vienkārši. Bet jurists, kurš saprot visas likuma nianses, uzreiz pateica. Ja dorošenko, liguma slēgšanas brīdi bus krāpies un nebus bijis pilntiesīgs valdes loceklis, ludzu, uzreiz krimināllieta un policija sāk meklēt. Bet mums ir ligums un tas slēgts ar pilntiesīgu valdes locekli, un viss-neviena policija NESĀK nekādu lietu.Tas jāizskata Civillikuma noteiktā kārtība. To tu vari saprast. Var vienigi meklēt lielākus bandītus un lietas kārtot šadā necivilizētā veida.

Z Ziedonis 02.09.2010

Galvenie tur ir Armens un Igors, man arī tas pats ar Jeep 2008 gada.

Z Ziedonis2 02.09.2010

Ziedoni tad varbūt padalies lūdzu ar šo informāciju par Armenu un Igoru vai šiem cilvēkiem ir uzvārdi un kāds ar to sakars ir viņiem un varbūt arī telefona numurs ir????