www.sudzibas.lv Meklējam Artūru Dorošenko Pazudis ar iznomāto mašīnu

Meklējam Artūru Dorošenko - Pazudis ar iznomāto mašīnu

Meklējam Artūru Dorošenko, dzimis 16.02.67, kurš nosledza ar mums auto nomas ligumu par Hyundai H1 izmantošanu. Veica tikai vienu maksājumu jūlijā un augustā vairs nemaksā, telefons neatbild, un Latbemā, kuras valdes loceklis skaitijās uz liguma slēgšanas brīdi, vairs nav atrodams. Ir aizdomas, ka šādi ligumi ir slēgti ar vairākiem auto īpašniekiem. Tāpēc apvienojam spēkus meklējot šo krāpnieku. Būsim pateicībi par jebkuru informāciju.

O omon 02.09.2010

Jā, bet mentam(ar ožu) saprotams ka šī ir labi izstrādata shēma un tas ka civilproces neizbēgams, tas ir skaidrs, bet nav māšīnas un jums nav ziņu par viņu atrašanās vietu. vienkārši menti negrib ķēpāties, tā ir sarežģīta lieta(tā viņi paši saka).

Z Ziedonis2 02.09.2010

Man tieši tā pat BMW 320 2002. gada meklēju jau nedēļu cauri citiem ceļiem, bet pagaidām nekā. Sia LATBEMA serviss plaukst un zeļ.
Man jau arī patīk šitā atieksme no LATBEMAS - jā īrēja mums te itkā kautkāda firma ar līdzīgu nosaukumu ķipa itkā vispār neko par to nezinātu dodu 100% kad tā ir viss tiešākā saistība ar to pašu SIA LATBEMA īpašniekiem jo kādiem lohiem ir jābūt lai laistu irēt telpas savā īpašumā un izmantot viņu pašu slavu un dot iespēju itkā nabaga firmiņai SIA LATBEMA serviss pelnīt naudu!!! Sviests man pat lielāka dusma ir uz to sūdaino firmu kas šito pieļāva nekā uz to, ka man nozāga mašīnu, bet nu redzi tas tak nav krimināllieta, bet gan CIvilikums Stulbā sūdu bedre likumus izgudrojis pirmklasnieks vai saimā tie deputāti ar deviņu klašu izglītību...

D darbs 02.09.2010

BRIVA LATVIJA UN NEDIRST!

O omon 02.09.2010

Sia'' Latbema ''2008 gadā uzkonstruēja firmu Sia "Latbema serviss " um vēlāk no šīs firmas 2010 gadā izgāja ārā mol dariet, krāpiet, uzmetiet ko gribat un pie tam vēl mēs jums te telpas izomāsim, ai jums vieglāk krāpties zem Latbemas karoga. Laikam jau Latvijā policija var noķert zaptes burciņu zagļus, bet kur jāpakustina smadzenes tas nav priekš viņiem...

O omon 02.09.2010

11.augustā zvanīju uz Latbema un vaicāju vai pie viņiem strādā tāds dorošenko teica ka strādā un vēl vārdu pateica- artūrs sekretāre teica ka dorosenko arturs it kā staigā pa sētu un atzvanīs uz manis nosaukto tālr. Kad nākošaja dienā zvanīju atkal vina teica ka esot nodevusi zinu un viņš noteikti atzvanīšot, bet diemžēl nekā. dažas dienas vēlāk sekretāre teica ka direktore esot teikusi ka viņi šeit vairs nav un telpas vairs neīrējot(juridiskas personas telpas nomā) un kur viņi patreiz ir nav ziņu un ar viniem nav nekāda sakara. Man līg. paraugu par auto nomu uz e-pastu sūtīja no latbema.lv Vai vēl kāds ir vērsies policijā un kāda reakcija un vai jūsu auto ir izsludinātas meklēšanā?

S Silva 02.09.2010

Nu tad scenārijs, ko likums ļauj mums darīt. Visi ar savām prasībām vēršamies pret SIA, Laužam ligumus, pieprasam zaudējumu atmaksu un auto atgriešanu, to visu garantē ligums. Tad SIA ar policijas palidzību metas virsū dorošenko un tad izķidā viņu tā, ka slapja vieta nepaliek, ja viņš neatgriež darītos zaudējumus firmai. Nu cik cerīgi izklausās, smejies vai raudi, tas ir tas likumīgais ceļš. Citā valstī tas arī strādātu, tikai ne pie mums. Acīmredzmais neticamais - Izkrāptais nav izkrāpts. Protams samierināties mēs netaisāmies, nu neesam jau galigi stulbas aitas, gan jau šis vadzis arī lūzīs. Tikai visiem vajag rakstīt iesniegumus visās iespējamās iestādēs un instancēs. Vajag tos mēslus kustināt, lai sāk smirdēt, dikti jau visatļautība sakāpusi galvā tai Latbemai. Te gribās citēt krievu folkloru...atstāšu nākošai reizei.

V Vika 02.09.2010

Ja kādam vajag un interesē, rakstiet uz E-pastu, ir ārzemju kompānija, kas nodarbojas ar parādnieku meklēšanu un parādu piedziņu.Viss legāli un oficiāli.Ar šādiem, , fruktiem, , tiek ātri galā.
Mūsu policija-smiekli nāk!Man māju apzaga, pati sameklēju zagli un pie rokas aizvedu, apcietināt nevarēja, jo neesot tiesību iet svešā mājā utt.Beigās tiesā bija vienošanās, ka maksās.Ha!Līdz šai dienai!Tāpat ar parādnieku firmām, ne naudu piedzīt ne mantā kompensāciju saņemt.Visi izdevumi samaksāti(Valsts nodevas utt), parādniece uztaisījusies par nabadzi un neko nevar piedzīt, cita firma reģistrēta.Nekā-nevar piedzīt!Vienīgā cerība-aizies pensijā, tad varēšot!ŠAJĀ Valstī viss darbojas krāpnieku labā.
Izdomājat, rakstiet!

Z Ziedonis2 03.09.2010

Lūdzu atsūtiet man uz e-pastu savus telefona numurus lai varam visi tad satikties un kopā varbūt izdomāt kādu variantu un būtiski ir tas, jo vairāk mēs būsim, jo ātrāk to kantori aizvērs ciet pirmkārt jau iesaku visiem aizsūtīt ierakstītas vēstules uz juridisko adresi Rīga, Ķiršu iela 4, LV-1007 ar brīdinājumu par līgumsaistību nepildīšanu.

A Aleksandr 03.09.2010

Mi takze ihem Artura Dorosenko on nas kinul toze a takze k edomu delu bezuslovno prilozil ruku Armen poetomu nado cobiratsj i podavat vmeste v sud.

O omon 04.09.2010

Jums visiem vajag vērsties ar isniegumu POLICIJĀ, ka jum s nav zināma auto atrasanās vieta un iesniegumā rakstiet, jums ir zināmi vēl daudz šādi krāpšanas gadījumi lai policija pārbauda citos policijas nodalās ir šāda veida iesniegumi, tikai tā var ierosināt lietu par vērienīgu, labi izplānotu krāpšanu. Diez vai tā firma vispār elpo, noteikti tur ielikts kāds streločņiks.Policijai būtu jānoptatina dorošenko un tā lieta būtu skaidrāka kāpēc viņs ta rīkojies un tikai tad pol. var izdarīt kādu secinājumu vi'ni vienkārši negrib ķēpāties jo jādibina izmeklēšanas komisija un lieta paliks tur kur izdarīta pēdējā krāpšana tā kā jūsu interesēs jo vairāk iesniegumu jo labāk pašiem! Neguliet.

O omon 05.09.2010

Par savu auto pazušanu iesniegums policijā jau ir un pārsūdzības raksts arī ir aiznests uz prokuratūru. Tas ka mums vajag apvienoties -atbalstu.

S Silva 06.09.2010

Kāpēc neviens neatbild uz @ pastiem, vai tiešām tie Jūs nesasniedz. Zvaniet 26104250.

G Gazda 09.09.2010

Man gan ar šeit lasīto sāpi nekāda sakara, bet par šo "kantoru" ir dzirdētas visādas lietas, un noteikti ne tās labākās.Ziniet, kas ir labākais ierocis pret šādiem mēra kaķiem?Sižets TV!Viela, Jums - cietušie pārdomām.Ir taču "Tautas balss", "Bez Tabu", "Degpunktā".Ko jūs vēl gaidiet?Savācieties kopā un aiziet.Vēlu veiksmi!

D dzhoriks 10.09.2010

Par minimālu samaksu sniedzu juridisko palīdzību un atbalstu visiem, kuri ir cietuši no SIA Latbema u.c. viņu saistīto uzņēmumu "darbībām". Ņemot vērā, ka pats personīgi tiesājos ar SIA Latbema, tad man papildus nav jāstāsta par šo kantori. No pieredzes saku, kaut arī policija uzsāks kriminālprocesu, jēga no tā visa būs maza, lieta tikai skapī "nogulēs", tur jāsniedz tikai prasības tiesā civiltiesiskā kārtībā. P.S. Pērku prasījumus pret SIA Latbema utt. Info sūtīt uz meilu [slēpt]@gmail.com).

L Ligita 10.09.2010

Nesaprotu, kur paliek teksti, pirms pāris dienām ievietoju info šeit un nav . Jāmeklē ne tikai dorošenko, bet arī igors raks. Viņs bija tas kas visu organizēja. Mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv Piekrītu, ka mums jāapvienojas.

S Silva 15.09.2010

Saņēmām atpakaļ vestuli no

O omon 15.09.2010

Tas URLA dorošenko ar saviem mērlgļiem ir noteikti nevienu vien uzmetuši... Žēl ka nav linča tiesas un skumīgi, ka mūsu valsts ir izgudrojusi tādus krāpnieku likumus. jums kādam jāuzņemas lai visus dabū kopā un tad domājiet ko tālāk, ja cīnīsieties pa vienam- švaki.Radio, televizija.

S Silva 15.09.2010

Televīzija jau ir iesaistīta, bet nez cik tas lidzēs. Tantiņām tik paskatīties un pašausmināties. Te var lidzēt tikai ieinteresēta policija, profesionāli izmeklētāji un arī Interpols. Nedomāju, ka viņi pa Latviju ganās!

I Inta 15.09.2010

Esmu viena no uzmestajām.Paldies Ligitai, kas uzrakstīja Igora uzvārdu"Raks".Vakar Biju Kurzemes iecirknī, mana izmeklētāja ir Vēsma Leitarte, 15.kabinets, otrais stāvs, tālr.67070815. Par manu gadījumu ir ierosināts kriminālprocess, vakar viņa mani atzina par cietušo.Pēc fotogrāfijas atpazinu Artūru un pateicoties Vēsmai arī Igoru Raku atpazinu.Izmeklētājai ir zinām par 6 iesniegumiem, viņa neko nezina par atteiktiem.Tāpēc visiem, kam ir atteikts ierosināt un vēl kuri nav pieteikušies, vajag iet uz Kurzemes iecirkni, jo tiks visas lietas apvienotas vienā kopējā.

O omon 16.09.2010

Ledus sakustējies! Mans iesniegums talsu policija sākotnēji pieņēma un pēc tam atteica ierosināt lietu VP KRP KrPB ONNEJAN inspektore A. Vaļuka. Lemums pārsūdzets Talsu rajona prokuratūras virsprokurorei A. Grosbahai 3. septembrī.