www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Paviršs darbs un slikta attieksme

Medicīnas centrs Elite - Paviršs darbs un slikta attieksme

Biju pie ķirurga Aleksandra Devora uz vizītēm, lai izgriež izaugumu un dzimumzīmes, kuras traucēja un palika ar laiku lielākas garākās.
Ņemot vērā, ka man bij pieredze ar dzim. Zīmju izgriešanu, bet iepr. Ķirurgs vairs elitē nestrādā vēršos un pierakstīja pie śì ķirurga.
1. Vizītē kur es telefoniski teicu, ka jàizgrieź man to neveica, jo redziet viñam tam nav laika, jo vienā laikā 3 klienti ir pierakstīti.
2. Vizītē izgrieza, bet es jau neredzēju kā ir paveikts darbs.
3. Vizītē mainīja tikai plāksterus, lai gan pati varu màjàs to palūgt kādam.
Pēc tam kad redzēju, jo lūdzu màjàs muguru nobildēt vairāk uz pleca daļas, tad biju šokā. Tādi griezumi kā bedres divas. Sašūts pavirši plus zilums uz ciskas kur ar bij izgriezts un zilums, zem adās asinis sarecējušas.
4. Vizīte, kad bij šuves ņemtas laukā pirms manis jau gaitenī dzirdēju cik šim ķirurgam slikts garastāvoklis kā kāda paciente ieiet tā viņš tur bļaustās.
Nu tgd ieeju es.
Mašīnā izņems šuves, bet es viņai saku.
Vēlos, lai ķirurgs paskatās un vēlos aprunāties.
Ķirurgs ātri paskatās un Saka viss ok.
Es saku man nepatīk kā ir paveikts darbs, jo pieredze ir cita pēc 2 nedēļām plus tādi nesmuki iegriezumi un pavirši sašūts, jo tik nesmuki jau ari viņas saaugs.
Viņš sāk pacelt balsi atnākat pēc mēneša redzēsiet ka viss ir smuki.
Es piebilstu un saku, ka nebūs un radu cita ķirurgs perfekto darbu pēc 2 nedēļām, kad šuves izņemtās.
Smuks griezums, smuki vienā līnijā taisni sašūts.
Tas tak redzamas vietas un esmu pietiekami jauna, lai šādi pavirsi veiktu darbu.
Saruna bij skarba un augstos toņos, bet tālāk viņš neko negribēja dzirdēt, labot utt vnk aizgāju uz otru telpu aiztaisīja durvis un viss.
Tagad nākas atkal dabūt nosūtījumu no dermatologa, lai tiktu pie cita ķirurga. Vai šo var labot un vai man par to kā izskatās nav jāsatraucas un kāds rezultāts pēc šī vispār varētu būt, lai gan es jau redzu, ka rezultāts ir slikts.

02.04.2024

I Ivars Priede 03.04.2024

Rētas vēl nav sadzījušas. Diezgan apsārtušas.

Elitē specialisti man arī nav gadījušies profesionāli, nervozi. Iešanai uz turieni pieliku punktu.