AtrisinātaMedicīnas centrs Elite - Krapsana

Sveiki neiesaku nevienam iet zobus labot zobarstniecibas iestade elite sodien 15.03.19 sieva ieradas uz viziti jo sapeja zobs arsts paskatijs (netaisot rentgenu) iznema veco blombi ielika pagaidu blombi (*laikam zales) un beigas pateica jums tas zobs jarauj ara bet par izdarito darbu jasamaksa 50 eiro. Es budams soka zvaniju citam iestadem un jautaju vai ta var but visi bija neizspratne kapec ir jalabo zobs kuru ir jarauj ara.

15.03.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Airwalkerr IceQstyle 22.03.2019

Situācija tika atrisināta. Mazliet kļūdījos ar informāciju.

Tu Turkey901 15.03.2019

Jo tas bija laicīgs risinājums, lai nepasliktinātu situāciju, atsāpinātu, ieliktu zāles, iespējams, izlaistu strutas un ieliktu pagaidu risinājumu - plombi?!
Vai, Jūsuprāt, ārstam būtu jāpasaka, ka nekas nav labojams un vienkārši jāizvada momentāli no kabineta? Starp citu, diagosticēšana/ vizīte pati par sevi nav bez maksas!