www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Garas rindas reģistratūrā un uz EHO pie dr. Ciganova

Medicīnas centrs Elite - Garas rindas reģistratūrā un uz EHO pie dr. Ciganova

Reģistratūrā nogaidīju 30 min. , lai gan strādāja 3 kases. Pēc tam vēl 50 min. Pie ehokardiogrāfijas kabineta, lai gan bija pieraksts pie kardiologa Ciganova. Nesaprotu, kā var tik ilgi taisīt Eho, ja citur taisa 20 min. Laikā. (poliklīnikā biju ieradusies laicīgi - 15 min. Pirms pieraksta, bet sanāk veselu stundu un vēl 20 min. Atsēdēt, pirms tiec iekšā pie ārsta! Esmu vīlusies Vca elitē jau ne pirmo reizi!

28.08.2019

H

L Laima1 28.12.2019

Es jums ieteiktu aiziet uz Eho pie cita kardiloga. Jo pec Ciganova Eho es domaju, ka esmu slims cilveks, bet pec 2 gadiem parbaudiju pie cita kardiologa (viena no labakajiem LV) un izradijas, ka man nav nekadu problemu ar sirdi! Cits kardiologs ari pateica, ka Ciganovs nav labs arsts!

A Antra J 15.07.2022

Manuprāt Ciganovs ir labs ārsts. Man viņš ļoti palīdzēja.