www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Dr. Irina Krivicka: neadekvāta ārsta attieksme, paviršs darbs

Medicīnas centrs Elite - Dr. Irina Krivicka: neadekvāta ārsta attieksme, paviršs darbs

Pie ārstes ierados uz ultrasonogrāfijas izmeklējumu savā noteiktajā laikā. Kabinetā uz vizīti mani neizsauca, un tā es pie kabineta nosēdēju vairāk kā stundu, kamēr citi pacienti gāja iekšā uz izmeklējumiem bez vārda uzaicinājuma. Tā es nosēdēju ilgu laiku līdz ārstei lūdzu pieņemt mani, bet no viņas sekoja tikai nievājoša attieksme un viņa teica, ka es neesmu ieradusies uz savu vizīti noteiktajā laikā, lai gan es biju, bet ārste rupji atcirta man, lai es eju prom uz citu vietu vai pierakstos uz citu laiku, un ka viņa mani nepieņems. Lūdzu ārstei sapratni, uz ko viņa paskatījās savu pacientu pierakstu, un pateica, ka mani pieņems, par ko es biju pateicīga, jo arī citi sēdošie pacienti norādīja, ka es poliklīnikā sēžu un gaidu jau ilgi. Tālāk ārste lika man gaidīt vēl Rindā, līdz mani pieņēma, un tālāk kabinetā sekoja tīra manis pazemošana un morāla vardarbība. Sākot ar to, ka ārste lamājās, ka esmu gāJusi uz nepareizo kasi, nepareizi darīJusi, un ka es neko nesaprotot. Tālāk ārste lika gulties uz kušetes, kura nebija nodezinficēta, un uz kuras nebija vienreizlietojamais flizolīns. Man nācās pašai klāt virsū vienreizējo pārvalku. Tāpat ārste nepaskaidroja, kas man ir jādara, kādas drēbes jānovelk, par ko sekoja tālāk tikai rupjas piezīmes un neiecietīga attieksme, kad es jautāju, kas man ir jādara un lūdzu palīdzību. Kad ārste pajautāja, kādas man ir sūdzības, sekoja rupjas piezīmes par mani un manu Veselības stāvokli, ārste apvainoja mani un pārkāpa profesionālās ētikas normas. Izmeklējums tika veikts pavirši, neiedziļinoties izmeklējuma jēgā, jo ārste tikai lamājās un izteica savas negācijas visu usg, kam sekoja morāla vardarbība un rupjas piezīmes par mani un manu Veselības stāvokli. Ārste burtiski nolika un pazemoja mani, kamēr es gulēju uz kušetes izmeklējuma laikā. Ārste ātri pārvilka pāri ar usg aparātu izmeklējuma vietai, pat ne visur, un lika man uzreiz piecelties no kušetes un burtiski iztrieca mani no kabineta, un teica, lai ātrāk apģērbjos un eju prom, jo esot Rinda ar citiem pacientiem, ko vajag apskatīt. Turpinājās aizvainojošas un sāpīgas piezīmes līdz pat brīdim, kad es pametu kabinetu. Ja es būtu zinājusi, ka izmeklējums tiks veikts tik pavirši, un ka kabinetā mani sagaidīs tikai morāla vardarbība, es būtu aizgājusi prom, bet man bija svarīgi veikt izmeklējumu pēc iespējas ātrāk un bija žēl nogaidītā laika Rindā. Pieredze bija negatīva un atstāja ''rūgtu pēcgaršu''. Ārste rīkojās neprofesionāli un pavirši ne tikai pret mani, bet arī citiem pacientiem, uz kuriem bija sabļauts virsū. Gan mani, gan citu pacienti ārste noveda līdz asarām ar savu ļauno un nievājošo attieksmi. Es regulāri eju uz Usg Veselības pārbaudēm, un nekad mūžā izmeklējums nav veikts tik slikti. Pie šīs ārstes ejot, zaudēsiet tikai savu laiku un naudu, un tiksiet pazemoti. Ārste konveijerā tikai ''ķeksīša'' pēc veic pārbaudes un aizpilda izmeklējuma lapas, un ja nepaveicas - tiksiet arī pazemoti.

07.07.2021