www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite COVID-19 piesardzības nosacījumu ignorēšana darbiniekos

Medicīnas centrs Elite - COVID-19 piesardzības nosacījumu ignorēšana darbiniekos

Kāds lūdzu paskaidrojiet mīļajai apkopējai ka valstī ir ārkārtas situācija un viņa personīgi apdraud cilvēkus strādājot medicīnas iestādē atļauj sev iekāpt super mazajā liftā kur stāv pacients bez maskas un uz jautājumu kādēļ viņa ir īpaša un maska viņai nav jānēsā viņa ignorē jautājumu bet pēc komentāra ka sekos sūdzība tomēr sniedz iespēju ieraudzīt sevi maskā uzvilkot to nepareizi - iekšējā puse ārā + neaizsniedz degunu, deguns staigā.

Cienījama Elites vadība, paldies, ka jums ***** uz to, ka jūsu pacienti mirst un drīz vairs nebūs kam maksāt 30€ par 15 minūšu ārsta konsultāciju. Tā arī turpiniet, malači

05.01.2021

Vagons Komā 05.01.2021

Kā jusm nav kauns virsrakstā rakstīt tik rupju slimības nosaukumu. Kaut tev pirksti sūdos būtu.

Vagons Komā 05.01.2021

Jums uz psiheni jabrauc

M Mego izmeklētājs 06.01.2021

Kapēc liftā bijāt bez maskas? Noteikts ka telpas visi ,visi ,maskās

I ilrgjefiho 06.01.2021

Lai jūs pats nevienu neapdraudētu, jums vajadzētu aizlīmēt ciet muti un degunu. Piesardzības gadījumam arī aizšūt ciet dibenu, mazums piržot tieši jūs izplatiet to vīrusu

Vagons Komā 06.01.2021

Nu pirkstus ar līmlenti salīmēt, lai rupjības neraksta

Vagons Komā 06.01.2021

Es to domaju par autoru, kurs rakstija to rupjo slimibu. ir darba ligums, jums taisniba, no diraas nak daudz slimibu