www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Reģistratūrā slikta apkalpošana

Elite Medicīnas Centrs - Reģistratūrā slikta apkalpošana

2018. Gada 26 februārī plkst 17.05. Reģistratūras darbiniece ar gariem melniem matiem atsākās pieņemt no manis naudu par rehabilitologa apmeklējumu pamatojoties ar to, ka rehabilitologam un fizioterapeitiem ir atsevišķa kase 4. Stāvā. Bet 4. Stāvā kase strādāja tikai līdz 17: 00 (slimo darbinieki) . Kā rezultātā, nostāvēju divas reizes rindā pie kasēm pirmajā stāvā. Vai "elite" administrācija var vienreiz izskaidrot reģistratūras darbiniecei, ka pacientam ir tiesības maksāt gan 1. Stāvā, gan 4. Stāvā. Vai pacienti nevar apmeklēt ārstu tikai tāpēc, ka reģistratūras darbinieks negrib pieņemt naudu?

F

"pacientam ir tiesības maksāt gan 1. Stāvā, gan 4. Stāvā" - tiešām dīvaini, atsakās no dubultas samaksas! Vēl ir tiesības maksāt arī visiem ārstiem, māsiņām, apkopējām un garderobistei!

F fif 12.04.2018

Tiesības maksāt ir, nevienu bezmaksas neapkalpos un labi, ja stāvēšana rindā reģistratūrās neaizņems 3 stundas stulbas reģistratores dēļ, Bet no cilvēku stulbības neviens nav pasargāts vai nē?