www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Medicinas centrs Elite

Elite Medicīnas Centrs - Medicinas centrs Elite

Biju pie ārsta I.Krivickas uz ultrasonografijas. Vienkārši briesmīga attieksme pret pacientiem. Uzturas ka pret dzīvniekiem. 2 sek. Viss izmeklējums bija paviršs, nieres skatījas 5 sek. Kas tas par izmeklējumu? Gadu atpakal biju pie zobarsta, nonema plombu ielika pagaidu plombu, bija sapes, man teica, ka vajag turet 3 nedelas, bija bail aizgaju pie laba arsta paldies ka vins atrada laiku un izglaba manu zobu!!! Ja grinat but veseli NEKAD neejet Elite!!!!!!!

V

A Anda_M 01.09.2015

Pirms 2 nedēļām pati pieteicos uz ultrasonogrāfiju vairogdziedzerim MC Elite, tieši pie šīs "ārstes" I. Krivickas.
Briesmīga/rupja attieksme. Tik paviršs izmeklējums nekad mūžā nav bijis - labi, ja 10 sek. skatījās vairogdziedzeri. Piedevām nepareizi sastādīts slēdziens, par kuru ārstējošais endokrinologs bija šokā.
Vai nu neprot, vai arī negrib runāt latviešu valodā. Gandrīz neko nevarēja saprast, ko viņa ir teikusi.
Neiesaku griezties šajā medicīnas centrā veikt jebkādus izmeklējumus. Rīgā ir daudz profesionāli un zinoši speciālisti, tā kā ir liela izvēle!

N nebremze 08.09.2015

Bet pats medicīnas Centrs ir ok, par citiem specialistiem neko sliktu neesmu dzirdejusi

A Aria6ka 16.11.2015

Šodien biju uz kārtēju USG vēdera dobumam. Man ir izoperēta viena niere. USG tika viekts pie dr. IRINas Krivickas. Izmeklejums tika veikts tik pavirši dažās sekundēs. Domāju varbūt labas tehnika, bet skatos slēdzienu, un :Ir rakstīts ka urinpūsls normāls utt. -man to vispār nepārbaudīja, urīnceļus arī. Skaidrs. Panēma un pārkopēja kāda cita pacienta slēdzienu Tad. Es jau teicu ka mn ir viena niere, Slēdziena ir rakstīts - abas nieres normālā stāvokli.. utt...???????kā tas ir iespējams? - man izauga niere? Attisksme arī bija pretīga. Nezinu ko lai dara, katru gadu man ir veikta USG, kad skatas uz to ka man ir izoperēta niere. Vienmēr loti rūpīgi skatas man katru organu. Šoreiz trapījas tā ka es vispār neredzu jēgu šim izmeklējumam. Tagād būs jāiet pa jaunām. :( Nu kā ta var? Kā var tā darīt savu darbu? vēl, parasti man kartam organam iedot atsevišķu bildi, īpaši nieres, šeit tika iedota tikai AKNAS bilde, prieks kam????

L Lianda 03.11.2017

Man gan Krivicka patīk.Cenšos tikt tikai pie viņas.Gan izskatīja kārtīgi, gan ieteica ko pati varu darīt lietas labā. Varbūt man vienkārši paveicās:)

E elen-lena 20.09.2023

Была сегодня на ультросонографии у мадам Кривинской Ирины в центре "Elit", такой наглости и хабальства невидела давно , жалею что не потребвала возврат денег . Больше в этот центр ниногой , и никому не советую. К слову врач тоже дрянной , 65 евро выброшены.