Martins Galvins - Krapnieks

Martins Galvins tiek meklets saistiba ar izkrapto naudas avansu par buvniecibas darbiem. Paldies visiem, kas jau ir palidzejusi. Izradas, ka iesaistits varetu but vina radinieks Janis, kurs tiek stadits prieksa ka darba vaditajs. Brauc ar Chrysler Voyager. Esat uzmanigi.

L leksa_777 14.09.2012

Jānis un Martiņš Galviņš dara tagad ļoti professionali, pie mums pastrādāja 3 stundas traktors (tipa līdzināja ceļu), un es redzu, ka viss notiek,
un samaksāju viņam avansu 1000 Ls, protams Jānis gribēja dabūt visu summu. Nākamā dienā visu laiku Janis sapulcē, sms teica, ka atbrīvosies tikai nākama nedēļā.

UZMANIGI VIŅI KRAPNIEKI

M MartinsBu 14.09.2012

Janis Galvins un Martins Galvins ir krapnieki. Pie manis laukuma piedavaja veikt cela remontdarbus. Tas, ka vini brauca ar netiru un nolaistu Chrysler Voyager, likas aizdomigi, bet es diemzel nepieversu uzmanibu siem krapniekiem. Tagad vini ar izkrapto naudu slapstas no atbildibas, bet turpina apkrapt citus cilvekus. Aicinu visiem, kuri pazist blezus, kam tiesas process tuvojas - Martins Galvins un Janis Galvins, viniem atgadinat "Galvinu var ari sasist, ja skrien ar pieri siena!"