Martins Galvins - Krāpnieki

Pirms diviem mēnešiem - 5.jūnijā pie manis ieradās Mārtiņš Galviņš ar savu brigādi (kā vēlāk izrādījās brāli Jāni un šoferi) un solīja ievest materiālu zemes darbiem. Kā izrādījās pāris dienas vēlāk, Mārtiņš Galviņš ir krāpnieks, kurš, izkrāpis naudu, cenšas noslēpties un necelt telefonu. Kad beidzot izdevās sazvanīt, tad izrādījās, ka pasaule ir bijusi pret šo krāpnieku netaisnīga - esot pazudusi gan nauda, gan telefons, gan dokumenti. Gandrīz kā atmiņas zudums. :-) Bet kopš mūsu sarunas ir pagājis vairāk kā mēnesis, un krāpnieks Mārtiņš Galviņš atkal jau ir visu pazaudējis - arī sirdsapziņu... Nu ko, novēlu citiem nestrādāt ar Mārtiņu Galviņu. Viņš ir krāpnieks.

K kurmiks3 03.08.2012

valsts Galvinam ir bijusi laba skolotaja-tur viss taa pat.Sava brigaade, soliijumi, panemta nauda, neizdariiti darbi,
lokaala amnezija un sidsapzinas neesamiiba.Ko var gribeet no citiem?

A Abols 04.08.2012

Tas Bumbieris pats ir krāpnieks, cik zinu gribu visu pa lēto, negrib maksāt adekvātu summu.Krāpjas ar nodokļiem, nemaksā algu laicīgi.Izgudro visādus pekstiņus.Policija ir iesniegums par viņu, par neslavas celšanu.Un firma kurā viņš darbojas ir parādā ļoti daudz piegādātājiem par kokmateriāliem.Uzmanieties no Mārtiņa Bumbiera.

L leksa_777 15.09.2012

Jānis (p.k. 310873-xxxx ) un Martiņš Galviņš dara tagad ļoti professionali, pie mums pastrādāja 3 stundas traktors (tipa līdzināja ceļu), un es redzu, ka viss notiek,
un samaksāju viņam lielo avansu, protams Jānis gribēja dabūt uzreiz visu summu.
Nākamā dienā visu laiku Janis sapulcē, sms teica, ka atbrīvosies tikai nākama nedēļā.
Domājam ar dažiem citiem, kuri uzrakstīja šeit (sudzibas.lv) līdzīgu informāciju ierosināt krimināllietu,

UZMANIGI VIŅI IR KRAPNIEKI !

Tel. Jānim 29696109 Martiņam 29698945