Martins Galvins - Krāpnieks

Krāpnieks Mārtiņš Galviņš, iespējams, ir aizgājis atvaļinājumā. Lūdzu ikvienu būt uzmanīgu, jo varētu būt, ka savā brīvajā laikā šis krāpnieks nodarbojas nevis ar krāpniecību celtniecības nozarē, bet kādā citā sfērā - mazdārziņu sakopšanā, "palīdz" tirgus sievām atbrīvoties no saviem produktiem un naudas u.c.
Pagaidām krāpieks Mārtiņš Galviņš ir un paliek krāpnieks, jo nav izdarījis ne solītos darbus, ne atdevis naudu. Varbūt, ka Mārtiņam Galviņam mēs varam palīdzēt aizrādīt, ka krāpt ir pārkāpums? Varbūt, bet drīzāk jau Mārtiņš Galviņš to nesapratīs. Savā prātā šis cilvēks nav krāpnieks, tikai sliktu apstākļu sakritības upuris. Pazūd nauda, telefons un godaprāts vienlaicīgi. Kur vēl trakāk var notikt kā Mārtiņa Galviņa galvā...
Interesanti, vai kādreiz Mārtiņam Galviņam pietiks drosme un godaprāts, lai atvainotos par izdarīto un atdotu izkrāpto naudu vai izdarītu darbus? Gaidīsim, redzēsim.

V Vitālijs126 19.07.2012

Jā, man arī sanāca sastapt šo "biznesmeni". Naudu tikai pēc kārtīgi padarīta darba!