Martins Galvins - Krāpnieks

Ir pienākusi pirmdienas pēcpusdiena, bet Mārtiņš Galviņš un viņa komanda (brālis Jānis, šoferis) tā arī nav parādījusies mūsu laukumā, lai veiktu darbus, par ko ir izkrāpusi no mums 1500Ls. Esat uzmanīgi no šādiem darboņiem:
- Mārtiņš Galviņš (cenšas būt projektu vadītājs)
- Jānis Galviņš (Mārtiņš viņu nozīmē par darba vadītāju, kaut gan pats Jānis nemaz nevēlas par tādu kļūt :-)).
Brauc ar zilganu Chrysler Voyager - pievienoju foto.
Šī brigāde ir krāpnieki un viņus labāk aizstaidzināt un mani informēt, ko vēl viņi dara. Jo mēs jau vācam kopā lietu. Sistemātiska krāpšana ir pārkāpums.

T Tuto Kotunja 20.06.2012

Žēl, ka cilvēks tik zemu krītis.

L lvbbb87 20.06.2012

Super...tipiski latvieši, vispirms samaksā visu summu par darbu, kurš nemaz nav iesàkts, nsk

M MartinsBu 20.06.2012

Piekrītu, ka bijām pārāk vieglprātīgi kā pasūtītāji. Taču neviens jau nedzīvo ar domu, ka katrs cilvēks, kurš vēlas kaut ko izdarīt, ir krāpnieks. Turklāt viņi atsūtīja reāla uzņēmuma tāmi, un uzdevās par šī uzņēmuma pārstāvjiem. Ja varat šo informāciju nodot tālāk, droši dariet tā!

T Tuto Kotunja 20.06.2012

Un vai tad neviens no jums kurus apkraapa, nav vinju mekleejis un vedis pie sapraata? Ir daudz kas dzirdeets par to tipinju un vinja braaliiti un draudzinjiem, ne tikai shajos laikos, bet jau arii kaadus piecus gadus atpakalj.

M MartinsBu 20.06.2012

Mēs cenšamies attiekties pret cilvēkiem ar cieņu pret viņu personībām un iespējamajiem apstākļiem, kas viņus ir mudinājuši šādi rīkoties. Pašlaik svarīgākais ir informēt pārējos potenciālos un esošos klientus, ka šī brigāde ir krāpnieki un ieteikt ar viņiem neiesaistīties nekādos darījumos. To arī ikvienam novēlu!

T Tuto Kotunja 21.06.2012

Nu cienja taa ir sveeta lieta, kas vinjam nav un arii vinjsh ar savu brigaadi un draugjeljiem nav cieniigs sanjemt! Vienkaarshi ir jaameklee rokaa, kaut gan ko tur daudz mekleet, jo zinaams kur vinjsh mitinaas un sleepjaas un tad arii saukt pie atbildiibas.