www.sudzibas.lv Lindorff piedzišanas izdevumi

Lindorff - piedzišanas izdevumi

Vai kādam bija problēmas ar parada piedziņas firmu Lindorff Oy Latvia??? Krapnieku kantoris, kas meģina no cilvēkiem izkrapt naudu... Neviens o juristiem, kas tur strada nevar pamatot nevienu prasību un uz konkretu vb;estuli - atbils jau vientipa parauga paziņojumam, kas sūtīts visiem, kurie cenšas pakarot ar Lindorffu. Mīļie cilvēki - mums ar saviem spēkiem un savam zinašanam ir jāpierada, ka viņiem nav tiesības, ka trešai personai pieprasīt tiesašanas izdevumus un kā arī biedet cilvēkus...

J

J Jeļena 12.11.2009

Juridiskā diskussija par kompāniju Lindorff ar iesniegumu paraugiem http://www.ljb.lv/?c=diskusijaslasit&id=500

S sfsdfsd 12.11.2009

neko nemaksājiet piedzinējiem - tāpēc ka viņiem nav - līguma par tevi ar viņiem, tu ar izzi nenoslēdzi līgumā punktu, ka tu ļauj nodot savus datus 3 personai, līgumā rakstīts, ka pretenzijas risināt savstarpēji tiesā ar izzi, turklāt lindorfs nav tavu parādu pārpircis - cesējis!

B Baņkieris 12.11.2009

Neko nemaksājiet Lindorfam, bet gan samaksājiet parādu un ķavējuma naudu Izzi, kuram esat parādā! Ja Lindorfs ceļ pretenzijas, tad paskaidrojiet, ka jūs esat saistības nokārtojis un jums ar Lindorff nemaz nav jākontaktējas. Izņēmums ir, ja Lindorff jūsu parādu ir cedējis(pārpircis), tad gan jāmaksā būs Lindorff, bet arī tad piedziņas izdevumus varat nemaksāt, jo līgumā jau ir paredzēts kavējuma nauda, kas arī ir piedziņas izdevumu segšanas avots!
Es tiesājos savā laikā ar Lindorff, palika ar garu degunu!

M Marteens 15.11.2009

Te vairs nav tikai lindorfs, bet visi parādu piedzinēji...Ja tu esi kaut vai 100ls parādā, bet maksā pa vienam latam kaut katru dienu, tad neviena tiesa tev neko neliks pārmaksāt, bet jāskatās ir uz līgumā noteiktajiem soda %, lai gan viņi ar nedrīkst pārsniegt pamatsummu.Pati tauta jau vien lohojās un kad atraksta mistisks piedzinējs, tad sabīstās vel vairāk jo nu jau dubultā jāmaksā, kā rezultātā tas viss ar nonāk līdz tiesai, bet nu jau no piedzinēju puses.

S sanita 19.11.2009

man no lindorff atnāca sms, bet ne vēstule!!ka man vēl ir kredīatlikums 10ls! un lai es ieskaitu naudu kaut kādā privātpersonas kontā!kaut gan parādu biju nomaksājusi! zvanu viņiem, nolamāju, viņi atzinās ka ir sūtījuši sms, un tad es pierādīju ka esmu nomaksājusi, ka vairs neko nemaksāšu papildus!
vienkārši gribēja mani piekrāpt! ļoti jāuzmanās, un nekad nekad nedrīkst izmest laukā maksājuma uzdevumus ka ir nomaksāts parāds! visi paīri jāglabā vismaz 5 ja ne vairāk gadi!

E Enija 19.11.2009

Tas ir triks .Vacijaa darbojas vairaakas firmas ar taadu pasu triku meistariibu :(( Quelle AUstrijaa ir bankroteejusi, 1000 cilveeku bez darba :((, taa kaa vin i taadaa veidaa censas iedziivoties :)) sleedziet klaat "BEZ TABU" vai RTL kompaaniju vaacu :))

K kornete 16.04.2010

Nožēlojams kantoris, atsūtīja vēstuli, par summu 180LVL, rakstīts maksājuma atgādinājums, saturs - draudu vēstule. Tvēru saziņas līdzekli, bet mājas lapā rakstīts - informācija parādniekiem. Neesmu un nejūtos parādā, otrā galā puisis nometa klausuli, pārzvanot un atgādinot par pieklājības normām, šis paziņo, ka runājusi tikai es, bet tā ir mana nauda un laiks, kuru es tērēju, sazinoties ar viņiem. Nosūtīju e-pastu ar maksājumu kopijām, pēc nedēļas klusēšanas, atzvanīja uz telefona Nr, acīm redzot saglabājas, un pastāstīja, ka parāds no 180LVL samazināts uz 9LVL, lai es tos samaksājot. Kur tad pierādījumi, paskatās debesīs un sauc summas.
P.S. patiesība ir tāda, ka neesmu parādā pat ne santīmu, tad pilnīgi ne no kā "uzaug" 180LVL. Gribās iesūdzēt tiesā, par materiālo un morālo kaitējumu.