www.sudzibas.lv Lindorff Parada piedzina

Lindorff - Parada piedzina

Sveiki !

Es te tagad lasu visas sudzibas par paradu piedzinas firmu Lindorff.Reizi menesi zvana un "mili " atgadina ka esmu parada naudu un ,ka man summa japarskaita uz vinu kontu ! Bet naudu samaksaat nevaru,jo vini (! ) man nav atsutijusi NEVIENU vestuli par parada summu ,konta nummuru un piedzinas izdevumus !
Vienreiz,kad teicu ka parada summu atdoshu smscreditam bez vinu starpibas-shii ta saka ardities-es tad vienkarsi nometu :D Vel jau ir tas,ka man darba tagad nav -es sanemu berna kopshanas pabalstu .Un cik zinu,tad vini man naudu (kontu ) bloket nedrikst un naudu ari nedrikst prasiit ?!
Tad vel draudeja,ka ieshot uz manu darbu un zinoshot par manu paradu,teicu,ka vini ta drosi var dariit-bet tad ,lai rekinas ar to,ka tiesai vinus padosu !
Man vajadzetu tavu,Likumsarg,padomu ! :)

Likumsargs 12.09.2013

Kādu padomu Jūs vēlaties no manis?
Neko jaunu es nepateikšu! Esmu šeit pietiekoši daudz rakstījis.
Piebilst varu tikai to, ka draudi un apzināta maldināšana arī ir sodāmas darbības.
Jautājiet! Centīšos atbildēt!

M maramara 12.09.2013

Vai no berna kopshanas pabalsta (maminalgas ) vini naudu ir tiesigi piedzit ?Manai brala sievai bija ta, ka tad kad vina stradaja-no algas nema 60 ls nost, tad vina palika bezdarbniekos-no pabalsta nost neko nenema, kad atsaka stradat-atkal no algas turpinaja nemt nost .I-neta viena lapa lasiju, ka no pabalstiem (mna gadijuma maminalgas ) naudu var nemt nost, otra teikts-ka nee.
Es nesaprotu :(

Likumsargs 12.09.2013

No bērnu pabalstiem neieturēs!
Turklāt no bankas konta naudu var atskaitīt tikai pēc tiesas lēmuma, kaut gan iesaku līdz tiesai nenovest šo lietu. Ne jau Lindorff jūs sniegs tiesā, viņiem nav tādu tiesību, to darīs kreditors, ja Lindorffam neizdosies no jums neko izsist!
Tāpēc iesaku tomēr runāt ar kreditoru un censties vienoties par maksājumu grafiku!
Tikai nedomājiet maksāt Lindorffam! Jums Lindorff ir jāsamaksā tikai 5 (pieci) lati un ne santīma vairāk!!!
Iesaku pārlasīt Ārpustiesas parādu piedziņas likumu un tad Jūs sapratīsiet, ka Lindorff jūs maldina un biedē, bet šis likums to aizliedz. Tāpēc droši rakstiet sūdzību PTAC par Lindorff rīcību! Turklāt iesaku sarunas ar Lindorff ierakstīt.

M maramara 13.09.2013

Runajot par tiem 5ls, sanak, ka TIKAI shadu summu (nevis 25-30 ls )par saviem pakalpojumiem paradu piedzishana man jamaksaa paradu piedzinejam ?
Man bija LMT pieslegums uz 24 menesiem, menesi sanaca maksat 3 ls, es visu laiku maksaju ik pa diviem menesiem pa 6-7 ls .Viena no beigu ( 20 .taja ) menesi nesamaksaju, jo vini man ne uz epastu rekinu atsutija ne majam -ielika mani kreditreforma .Summa sanaca 18 ls ar santimiem, Bet kreditreformmai man par "pakalpojumu " bija jasamaksaa 25 (! ) ls !Protams, samaksaju ! Bet sanak, ka man bija jamaksaa TIKAI 5 ls ?! Tad jau pec visa spriezhot-varu viniem zvanit un teikt, lai atdod atpakal manus 20 latus ?

M maramara 13.09.2013

Kreditors ir tas pats, kas man naudu aizdeva ?

Likumsargs 13.09.2013

Kreditors ir tas, kas Jums aizdeva naudu, ja protams parāds nav cedēts!
Parādu piedzinējam Jums ir jāmaksā tikai 5 lati un ne santīma vairāk, neatkarīgi no tā cik liela ir parāda summa!