www.sudzibas.lv Lindorff Parāda apmaksa

Lindorff - Parāda apmaksa

Labdien!
Sanācis ir tā, ka naudas trūkuma dēļ tiku nodota Lindorff. Vienā jaukā diena saņēmu zvanu no Lindorff, par nenomaksātu parādu, protam, zinu, ka ir parāds, kuru arī gribu nomaksāt. Teicu, ka varu mēnesī maksāt 50 Ls, jo esmu palikusi bez darba.Uz ko saņēmu atbildi, ka 50 s ir pa mazu, jo mans parāds ir jaapmaksā gada laikā, jo banka nedodot lielāku apmaksas periodu, uz ko sanāca, ka mēnesī maksāju 94 Ls. Sākumā maksāju pa 50 Ls.Līdz radās iespēja, ka varu iemaksāt pa 100 Ls. Samkaāju ātrāk nekā bija atrunāts ( jūlijs|). Augusta sākumā no Lindorff saņēmu sms, ka paŗads nav maksāts, un, ka maksājums tiks anulēts, līdz ar ko jāsamaksā viss parāds. Zvanot uz Lindorff, un sakot, ka esmu veikusi apmaksu, uz ko man atbild, ka nauda av saņemta. Sadrukāju visus maksājumus un uz Lindorff. Lindorffā man pasaka, ka nauda ir ienākusi un, ka naudu piesaistīs pie mana bankas parāda, kā ari paņēma jau jaunā maksājuma uzdevumu. Laimīga devos projām, jo nauda ir atradusies. Līdz, ko 13.augustā saņemu zvanu no Lindorff, ka manis iemaksātā nauda 200 Ls, ir ieskaitīti Lattelecom parādā. Zvanot uz Lindorff un stāstot, ka man ar viņiem nav vienošanās par par Lattelecom parādu, uz kāda pamata manis maksātā nauda ir ieskaitīta Lattelecom. Atbild ar to, ka es esot veikusi maksājumu uz citu bankas kontu, kur es neesmu norādījusi maksājuma mēŗķi. Rodas jautājums, kā iepriekš varēja piesaistīt naudu pie pareizā parāda, ja maksājums tika veikts uz to pašu kontu, ar to pašu informāciju, kas arī šoreiz ir minēta!!! Jautāju priekšņiecības vārdu, uzvārdu, darbinieki atsakās dot, jo, ja uzskata, ka paši var tikt galā ar problēmu tad man tādu info nesniegs! Riktīgs žurku kantoris!!! Ko man darīts šādā situācijā, lai naudu atgriež pie pareizā parāda!?

E

A alex 13.08.2011

Evita, vai pati neesat žurka?

E Esesesseseseseses 13.08.2011

Sūti tak NAHUJ to Lindorfu, krāpnieku bandu! Un pati arī neesi lētticīgā!

Likumsargs 06.09.2012

Jāmaksā ir nevis Lindorff, bet gan kreditoram!
Lindorff vispār nav tiesīgs prasīt no jums kaut kādu samaksu savos kontos!
Civillikumu palasiet!

B bobo 06.09.2012

mēģiniet uzrakstīt iesniegumu lindorfā, ka vēlaties, lai maksājums tike novietot tur, kur gribat. Kas jums tieši bija rasktīts tur, kur banka prasa paskaidrojumu?