www.sudzibas.lv Lindorff Nelikumīgs aizņēmums

Lindorff - Nelikumīgs aizņēmums

Labdien!
Pirms gada piedzīvoju pases zādzību, kas itkā fakts kā tāds sākumā likās vien dažu nedēļu jautājums līdz nokārtošu jaunus dokumentus un viss. Dienu pēc šīs fakta konstēšanas vērsos valsts policijā ar iesniegumu par pases zādzību un neilgu laiku pēc tam saņēmu vēstuli ka kriminālieta ir izbeigta.
Tā lūk ir pagājis gads un es vienā dienā uzzinu ka par manu personu interesējas divi parādu piedziņas kantori. Abos tieši pēc pases zādzības, pirmajā epizodē tajā pašā dienā, otrajā pēc trim dienām ir ņemti kredīti lombardos un nu pēc gada ilga perioda man ar procentiem lūdz tos atgriezt. Esmu griezies ar atkārtotu iesniegumu valsts policijā kur mani itkā mierina sakot ka nu ja kredīts ir izsniegts personaiām kuras neatbilst pasē norādītiem datiem, kreditoram pašam jāuzņemas atbildība par savu nolaidību, bet tajā pašā laikā ir dzirdēti gadijumi ka šīs lietas var ieilgt un beigties tikai ar tiesu darbiem. Viens no kreditoriem(lombards) uzzinot manu versiju lūdz man iesniegt iesniegumu kurā viss smalki iztirzāts un pievienot visus iespējamos dokumentus.Vēlos uzzināt kādas manas izredzes tikt ārā no šīs situācijas, jo maksāt šādas summas ko nez-kas ir paņēmis arī nevēlos.
Paldies!

J Jānis Ozols 02.05.2012

Normāli būtu tā: tava paraksta uz neviena līguma nav, tu nevienam neko neesi parādā. Ja kādam rodas šaubas - taisam parakstu ekspertīzi. Kā tas ir reāli - nezinu. Galvenais nesāc viņiem maksāt - būs vējā izsviesta nauda