www.sudzibas.lv Lindorff neesoš parāds

Lindorff - neesoš parāds

man ir ierosinājums visiem ignorēt kompāniju(kantori) Lindorf ,lai nomirst dabīgā nāvē nekko nav jāmaksā,tie uzskrūvē savus parādu piedziņas procentus,un tā viņi pelna un tik dzivo un krap,izspiež naudu tālāk Man zvanīja kaut kāda sveša vecene un likka tik vienu minūti paklausīties,nu va man žēl vienu minūti veselas 10 minūtes viņa man stāstija par kaut kādu zivju eļlu omega3 un pēc tam piedāvāja iegādāties so brīnumlīdzekl par 60 latiem es teicu ka nē mani tas neinteresē un naudas arI nav ,bet var jau maksāt pa daļām, domāju kā no viņas tikt vaļa pateicu savu vārdu uzvārdu nepareizu adresi laimīga tā nu sēžu smaidu, tiku no viņas vaļā.Pēc pusgada man zvana tā pati bēdīgi slavenā kompānija lindorf nu jau cita vecene, nelaipnā ,asā balsī jūs esat tāda un tāda, jā ,jūs esat parādā kat kādai kompānija par zivju eļlu omega3 bet es sakku kā es varu būt parādā ja es tos sūdus nemaz neesmu saņēmuse,es biju šokkā un reizē ar nobijusies,bet palasot antireklāmu internetā sapratu ,ka viņi blefo.tā nu viņi man zvanās katru mēnesi,terorizē un katru reizi cits piedzinējs katru reizi man stāsta,ka man ir parāds,vai es esot sazvanījuse to firmu ,kur nauda,un es katru reizi stāstu ka nekko neesmu saņemuse, neko neesmu parādā es patte lūdzu sevi iesūdzēt,teicu vai nu caur tiesu vai nekā,par tādiem vārdiem viņa sāka cepties,ka sūdzēt tiesā par to ka es negribu maksāt parādu,vai es ejot uz veikalu un arī nemaksāju,nu gan salīdzināja, ta viņa deva kaut kādū telefona nummuru,,lai es tur pazvanot,es atbildēju ,ka tas nav mans pienākums,un pateicu viņai. ej dirst kaut kāds vājprāts,cik ilgi turpināsies tas psihologiskais terors,brīžiem liekas ķa viņiem nemaz nauda nav vajadzīga viņi uz manu personīgo tālrunī zvana, kad tiem ienāk prātā un izklaidējās Es ceru ka drīz tas bezpridels beigsies, jo es uzrakstīju uz PTAC

I