Lindorff - Necilvēki!

Sveicināti!Saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju Duntes iela 11,ofisu "Lindorf",ieradies biju saņemt jau laikus pieteiktu izziņu par kredīt procentiem lai iesniegtu tālāk svarīgās iestādēs,bet satiekot nozīmēto personu Edgaru S. viņš informēja mani ka izziņa nēsot vēl,un uz manu jautājumu cik ilgā laikā varot izdrukāt,viņš nemācēja atbildēt,tik noteica ka jāgaida,bet cik ilgi nezin...solija uzvanīt pēc stundas...nolēmu tur pat tuvumā pagaidīt,,bet nekādu ziņu..devos atkal uzbāzties,,bet pirmā iznāca jauna meitene kura ar nepatīkamu smīkņu aizstāvēja savu kolēģi kurš savu nepadarītu darbu pēc mēģina pakārtot manas dienas plānus.Edgars S. atkal mani apbēdināja,sacījot lai nāk pirmdien,jo viņi netaisa izziņas bet kāds cits,nu tad ar sacīju lai sūta pie tiešās personas...bet nekā!Pajautāju lai pieaicina ofisa vadītāju,uz ko Edgars reaģēja;"Varbūt iztiksim bez skandāla."Sanāk es tai dienā nogaidīju 3h,lai dabūtu vienu A4 izdrukātu lapu(zelta vērtu),piedzīvoju izņirgāšanos no personāla,jo redz ka ne viņiem vaig,bet šoreiz man vajag..(visi zin cik uzmācīgi ir Lindorff cilvēki kad viņiem vajadzība ir!)Kantoris kuram iesniedzu izziņu,brīnijās kā esot dabūjis izziņu no Lindorff,jo ļoti daudz cilvēku paliek bešā(gaidot nezināmu laiku)...Saprotami,kurš gan grib palikt bez ieplānotajām "kafijas pauzēm",bet savu nepadarīto darbu dēļ pakārtot citu cilvēku dienu ir ļoti nepieklājīgi!,,un tā attieksme..super tādiem darbiniekiem!

Likumsargs 29.10.2014

Lindorff saprot tikai tad, kad ar viņiem runā viņu stilā!
Šajā firmā nākas skaidroties patstāvīgi, jo redziet vārdu "sadarboties" viņi saprot tikai tā, ka diktē viņi, bet jūs maksājat. To ka sarunas pa telefonu vai e pasta sūtīšana arī ir sadarbība, to šajā firmā nesaprot!
Lai nebūtu jākavē lieki laiks, šajā firmā ierodoties, uzreiz vajag sākt ar "uzbraucienu", tad viņi sāk kustēties, negribīgi, bet kustās!

Man nākas strādāt ar daudziem parādu piedzinējiem, bet Lindorff tā ir viena no pretīgākajām un nekompetentākajām firmām! Šajā firmā sadarbība notiek tik tālu, cik tālu izdevīgi pašai firmai, bet tikko lieta pagriežas pret viņiem vai viņiem par sliktu, tā viss otrā galā tikai atrunas vai klusums!

Jā, un juristi visnekompetentākie arī ir šeit!

F fgggggggggg 29.10.2014

tak taadus vajag rittigi izdraazt.PADLAS.