www.sudzibas.lv Lindorff Naudas izspiešana

Lindorff - Naudas izspiešana

Daudz lasu 'par cilvēku pretenzijām saistībā ar Lindorff un Quelle "sadarbību". Bet, vai kādam ir gadījies tā, ka, pasūtot preces no Quelle uz nomaksu, aizdevējs ir pats Lindorff, jo uz rēķiniem kā maksājuma saņēmējs ir norādīts pats Lindorff?!? Tagad pēkšņi pēc 2 gadiem man ir palicis parāds 3, 30 un līgumsods aprēķināts LVL 1.36, bet parāda piedziņas izdevumi - LVL 6.05. Man liekas, ka nav loģiski, ja aizdevējs bija pats Lindorff, tad par kādiem parāda piedziņas izdevumiem iet runa?

A

Komentāri (1)

I Ilze 06.12.2010

Paprasiet lai kaut viens parādpiedzinējs izskaidro no kā veidojās šie piedziņas izdevumi?
Domāju, ka atbilde būs, ka viņi šādu informāciju nedod. Tas arī ir rupjš likuma pārkāpums, jo pēc Latvijas likumdošanas, jebkuram cilvēkam ir tiesības zināt par ko viņš maksā un kā šāds maksājums veidojās.
Otrā variantā dzirdēsiet ilgu un lielu vārdu diareju par administrēšanu, juristu darbu un tā tālāk! Tas viss ir pupu mizas! Kāda var būt administrēšana, ja piedzinējam tiek nodota lieta par parādu ar visiem parādnieka datiem un piedzinējam atliek uzrakstīt un nosūtīt vēstuli. Tas maksā maksimums 3, 00Ls, bet arī tā ir liela cena, jo neviens parādpiedzinējs nesūta savas vēstules kā ierakstītas, bet gan kā parastu vēstuli. Tātad 35 santīmi katra vēstule. Kāds var būt juristu darbs, ja viss tāpat ir skaidrs kā diena un jurists "pieslēdzās", ja lieta nonāk tiesā.

Mana pieredze rāda, ka neviens no Latvijā strādājošiem parādpiedzinējiem nevar dokumentāli pierādīt savus tā saucamos piedziņas izdevumus uz mazām summām.
Otrs mans novērojums ir tāds, ka parādpiedzinējs ar jums kontaktējas tikai tik ilgi, kamēr viņam tas ir izdevīgi, tikko viņš sapratīs, ka jūs orientējaties likumdošanā, tā visi kontakti pazudīs!

Mani parasti šie kantori liek mierā jau pēc pirmā zvana!(Divas reizes bija sanācis tā, ka tiku viņu nagos). Jo uzreiz pasaku, ka kontaktēšos tikai un vienīgi ar kreditoru un nevis ar parādpiedzinēju. Protams, ka nākas uzklausīt visādas rupjības un pat draudus, bet to arī var izbēgt. Vajag vienkārši sarunas ierakstīt, pirms tam brīdināt, ka saruna tiek ierakstīta un tad, ja tā lieta nonāk līdz tiesai, kas ir maz ticams, šie ieraksti būs labs trumpis jūsu rokās!

Ja kādam interesanti, tad varu īsos vārdos pastāstīt kā strādā "Lindorff Oy" Vācijā.
Ja Vācijā kads parāds tiek nodots "Lindorff", tad šīs kompānijas pārstāvis sakontaktējās ar parādnieku un vienojās par parāda atmaksas termiņu un grafiku. Turklāt naudu liek maksāt nevis savā kontā, kā to dara Lindorff Latvijā, bet gan kreditora kontā. Lindorff Vācijā tikai seko lai tiktu pildīts maksājumu grafiks un viss, nekādu piedziņas izdevumu viņi neprasa. Protams, ja lieta nenonāk līdz tiesai. Vācijā ir tā, ka kreditors pasūta Lindorff pakalpojumu un samaksā par šo pakalpojumu. Principā arī šādai sistēmai būtu jābūt Latvijā, bet nu Latvija ir muļķu zeme un šeit var ķert uz muļķi jebkuru vientiesi! Kāpēc lai nepelnītu uz muļķīšu rēķina!

Summējot visu-cenšaties parādus netaisīt un maksāt visus rēķinus laikā, bet ja misējas, tad vienojaties ar kreditoru par samaksu un tas jūs atbrīvos no kontakta ar šiem parādpiedzinējiem, kuru profesionālais līmenis ir ļoti apšaubāms!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes