www.sudzibas.lv Lindorff Mistisks parāds!

Lindorff - Mistisks parāds!

Vienā jaukā dienā zvana telefons! Zvans no Lindorff... saruna sākas ar to, ka esmu parādā. Jautāju par ko... par to, ka esmu lauzis līgumu ar tādu un tādu pakalpojuma sniedzēju un nebiju samaksājis soda naudu par līguma laušanu.
Protams tāda lieta bija, ka lauzu līgumu ar vienu no toreizējiem TV pakalpojuma sniedzējiem. Tika atrasts līgumā punkts par to uz kā pamata laužam līgumu. Beigās savstarpēji vienojāmies, samaksāju pēdējo prasīto summu, kvīts ar iesniegumu par līguma laušanas iemeslu viņiem nosūtīju pa faksu. Pēc tam vēl pārzvanīju lai pārliecinātos, ka viss ir saņemts... atbilde bija, ka viss ir kārtībā.
Tagad pēkšņi pēc 5 gadiem zvana Lindorff kompānija un saka, ka tā firma ir iesniegusi viņiem mēnesi pēc līguma laušanas papīrus uz parāda piedziņu, jo neesmu samaksājis soda naudu... lai gan visu šo laiku nebija neviena pati vēstule ne zvans ne no vienas kompānijas ne no otras. Pēc 5 gadiem viņi atrod kā sazvanīties (laikam atklāja tādu lietu kā telefona aparātu un tā pielietojumu).

Tad kad cilvēks ir parādā 500,-Ls un vairāk tad viņi katru mēnesi par sevi atgādina. Tad kad ir tikai pārdesmit latu tad
nogaida pāris gadus, ka visas kvītis ir pazudušas, soda procenti saauguši pāris simtos latu un tad sāk tramdīt cilvēku!

Cik palasīju sūdzības tad neesmu vienīgais Lindorff upuris kuram piedzen naudu par kaut ko/neko...
Tā ir vienkārši drausmīga cūcība un bezkaunība!!!

D

N nautilus 12.06.2013

maksimālo sodu no savas puses viņi var uzlikt vai nu 5 vai 10 ls, bet kopumā tā ir cūcība

M Mary60 12.06.2013

Tas viss arī ir piedzīvots! Lai iet Viņi ratā!Neņem pierē, ignorē, tad apniks.Viņi ir NEKAS, sūda gabali!

Somu blēžu kantoris. Atšuvu ļoti vienkārši - ja tiks atsūtīts vēl viens "brīdinājums" bez juridiski pamatota dokumenta, ka esmu viņu "klientam" parādā tiks ierosināta krimināllieta par izspiešanu. Rezultātā - klusums.

D daemon29 13.06.2013

Piekrītu! Prasīšu pamatotu dokumentu pretī par ko man ir jāmaksā. Jo tā jau ir tiešām kā izspiešana, ka pēc 5 gadu klusēšanas uzpeld kaut kāds parāds lai gan zinu, ka viss pirms tam tika samaksāts.

A astrocelotaja 13.06.2013

Droši sūtiet viņus tālāk mežā, jo pēc 3 gadiem parādam iestājas noilgums. Pat ja tiešām bija kāds parāds, tas pēc likuma nav jāmaksā.

Likumsargs 16.06.2013

atrocelotaja!
Jūs kļūdāties! Parādiem nav noilguma! Tāpēc labāk ir noskaidrot visus apstākļus, nevis palaist pašplūsmā! Lasiet līgumus un likumus!

A astrocelotaja 17.06.2013

Varbūt kļūdos, esmu dzirdējusi par parādu noilgumu, augstskolā mācīja, ka tāds eksistē, varbūt tas attiecas uz kaut kādiem īpašiem komercparādiem vai valsts parādiem. Ja kādam tiešām interesē, lai jautā juristam, es tikko paskatījos un likumā diemžēl konkrētu vietu par parādu noilgumu neatradu :(

Likumsargs 18.06.2013

astrocelotaja
Likumos neatradāt, jo tāda panta likumos vienkārši nav! Parādiem, tāpat kā noziegumiem pret cilvēci nav noilguma termiņa. Vienīgais ko es varu ieteikt, pacensties pierādīt, ka Lindorff vai kreditors speciāli vilkuši laiku lai uzaudzētu procentus.
Pierādīt to var, ja esat saglabājuši visus dokumentus un saraksti. Lindorff diemžēl ir tāds niķis, ka pāris mēnešus neliekas ne zinis, bet pēc tam atjēdzas un sāk taisīt visādus mistiskus uzrēķinus.
Tāpēc vēlreiz atgādinu:
- maksimālais kavējumu procents var būt ne lielāks kā pats parāds;
- parādu piedzinējs par saviem pakalpojumiem ir tiesīgs pieprasīt ne vairāk kā 5 latus;
- parādu piedzinējs ir tiesīgs papildus pieprasīt vēl 7 latus par saviem pakalpojumiem paskaidrojot kāpēc.
Kopā parādu piedzinējs no parādnieka var pieprasīt 12 latus VISĀ PARĀDA ATGŪŠANAS PROCESA LAIKĀ!