www.sudzibas.lv Lindorff Lindorff patvaļa

Lindorff - Lindorff patvaļa

Sanāca man neliels misēklis. Darba devējs iekavēja algas izmaksu uz nedēļu (krīze), tādēļ man nesanāca termiņā nomaksāt kredīta maksājumu. Šis bija pēdējais mans maksājums. Darba devējs algu izmaksāja un es uzreiz nokārtoju savas saistības ar kredītdevēju.
Pēc 4 dienām atnāk vēstule no Lindorff, lai nomaksājot parādu un piedziņas izdevumus. Zvanu šiem un saku, ka man ir nokārtotas parādsaistības. Dāma klausules otrā galā atbild man, ka neesmu neko nomaksājis. Aizsūtu viņiem pa e pastu maksājuma uzdevuma kopiju, kurā ir norādīts, ka esmu samaksājis, šie atkal zvana un pieprasa, lai nokārtoju parādu. Es atkal viņiem izstāstu visu šo epopeju un saku, ka man saistības ir nokārtotas. Kādu brīdi klausulē ir klusums un pēc tam kundze, kura starp citu nestādījās priekšā, atbild man, ka es esot samaksājis kredītdevējam, bet vajadzēja maksāt viņiem. Jautāju-kādā sakarā man būtu jums jāmaksā kaut kas? Kundze man atbild, ka es esot radījis viņiem zaudējumus un man ir jānomaksā 78Ls parāda piedziņas izdevumi. Kad pajautāju, no kā sastāv šie mistiskie izdevumi un kā veidojas šāds cipars, ja parāds bija 65Ls? Kundze nolika klausuli. Pēc kāda laika atkal zvans ar draudiem, ka ziņos darba vietai un radiem par parādu. Es šiem atbildu, ka tā jau ir iejaukšanās privātajā dzīvē un vai viņai neliekoties, ka tas ir likumpārkāpums, kundze man atbild, ka viņiem ir šādas tiesības.
Rodas jautājums: KURĀ LIKUMĀ TAS IR ATRUNĀTS, KAS DOD ŠĀDAS TIESĪBAS KĀDAI FIRMAI TĀ RĪKOTIES? KĀ ŠĀDAS FIRMAS TIEK PIE IEDZĪVOTĀJU DATU BĀZĒM?
Kad nebija vairs izturama šāda Lindorff darbība, pieprasīju no kredītdevēja izziņu, ka esmu visas saistības nokārtojis ko arī saņēmu.
Nākamais zvans no Lindorff ar prasību apmaksāt parādu beidzās ļoti ātri, kad paziņoju, ka man ir izziņa no kredītdevēja, ka saistības ir nokārtotas! Tagad jau kādu labu laiku ir miers no šīs firmas. Tas vien jau liecina, ka atsevišķas Lindorff darbības nav īsti likumīgas!!!

1) Sanāk, ka Lindorff meklē muļķīšus! Šajos laikos arī tādi tiek atrasti, jo cilvēki jau tā ir sabiedēti, bet šādi kantori "kāš" naudu no lētticīgajiem.
Lindorff darbiniekiem vajadzētu pamācīties kaut vismazākās pieklājības normas. Pagaidām mūsu valstī tikai tiesa cilvēkam var noteikt noziedzinieka statusu, nevis kaut kāda firmele!
2) Lindorff darbi nesaskan ar to, ko viņi ziņo masu mēdijos un to, ko viņi dara reāli! Runa iet par to, ka viņi tikai atgādina par parādu, diemžēl tā nav! Viņi terorizē un nodarbojas ar iebiedēšanu! Žēl, ka arī atrodas cilvēki, kas uzķeras uz šādām lietām!

B

B Baņkieris 11.07.2009

Lindorfam pat nav tiesības ieiet jūsu miteklī, nemaz nerunājot par to, ka viņiem nav tiesību informēt trešās personas par jūsu finansu stāvokli. Tas jau ir privātās dzīves neaizskaramības pārkāpums! Nedrīkst šādu informāciju sniegt pat laulātajam, nerunājot pat par darba vietu utt.

Vienīgais ko šādā gadījumā varētu ieteikt- sniedziet prasību tiesā!

B Baņkieris 11.07.2009

Lindorff izmanto to, ka cilvēki nezin savas tiesības!
Ja atnāk vēstule no šī kantora- nemaksājiet viņiem neko, norēķinieties ar to, kam esat parādā un viss. Lai Lindofs iebāž dibenā savus piedziņas izdevumus! Viņi tos grābj no zila gaisa.
Starp citu ziniet, ka piedziņas izdevumi un parāda soda procenti nedrīkst būt lielāki par pašu parādu, bet šeit ir teikts ka parāds bija 65Ls, bet piedziņas izdevumi ir 78Ls, tātad kopā šie prasījuši 143Ls, tas ir pretlikumīgi un šajā situācijā Jurītis ir rīkojies pareizi!
Par datu bāzēm, kurās viņi it kā jūs ievieto arī nevajag sevišķi satraukties, jo šīs bāzes var apstrīdēt tiesā. Nevienai šādai firmai nav tiesības izplatīt jūsu personīgos datus.
Vienīgā likumīgā datu bāze ir "Kredītņēmēju reģistrs" ko uztur Latvijas banka un jebkura cienoša sevi firma izmanto šo bāzi, nevis kaut kādu reketieru kantoru bāzes, kuru legalitāte arī ir apšaubāma un pretlikumīga!
Likumsargs pareizi saka- SŪDZIET TIESĀ!

Mamma 11.07.2009

Es negribeju strideties un samaksaju otrreiz paradpiedzinjas firmai, lai ari paradu biju nomaksajusi . Bet rugtums sirdi palika par piedzinejfirmu patvalju un vissatlautibu.

B Baņkieris 11.07.2009

Uz to jau viņi spekulē un izmanto, ka cilvēki negrib strīdēties, bet vajag!
Latvijā nemaz nav likumdošana, kā tiek piedzīti parādi, tāpēc viņi izmanto to un rīkojās kā grib!
Es gan nemaksāju viņiem! Arī tracināja, bet kad pateicu, ka man ir viss samaksāts un parādīju kvīti par nomaksu, šie vēl pāris reižu zvanīja un viss!

A Antris 12.07.2009

Pie iedzīvotāju datu bāzēm tiktir ļoti vienkārši:
1) kad parakstas līgumu par kredīta vai līzinga saņemšanu tur ir rakstīts -rēķinu savlaicīgas neapmaksāšanas gadījumā kredīta vai līzinga devējs ir tiesīgs nodot jūsu personas datus trešajai personai. (parādu piedzinējiem) Un kā jau parasti mūsu valstī, sūda likumos nav noteikts kas ir tās trešās personas reketieri, bandīti, armijnieki, sētnieks Peķka vai sazin kas vēl cits.
2) Katrā kredīta vai līzinga līgumā ir ailīte -kontaktpersona jūsu prombūtnes laikā (te ir stāsts garš, bet es dažos vārdos - manam čomam bija čoms kurš nomira, bet ledusskapi un veļas mašīnu nomaksāt nepaspēja. Tā kreditori uzplijās kontaktpersonai čoma čoma brūtei kas pie nelaiķa padzīvojās tikai svētdienās un gribēja izkāst no viņas piķi par kredītu.
3) Zvans uz 1188 un par jums var uzzināt daudz. Adresi, telefonu. Pārējais jau vienkārši.

B Baņkieris 12.07.2009

Tur jau tā nelaime, ka termins ir visai plašs "trešās personas"!
Kurš dos garantiju, ka netiek nodots vairākām trešajām personām?
PAREIZI JAU TE SAKA- NESAKĀRTOTA LIKUMDOŠANA!

L Lepi 12.07.2009

Lindorfam neko nevajaga maksāt. Meklē vājos, lai tik izkrāptu naudu.

A annele 16.07.2009

Es pārskaitot naudu netīšām biju kļūdījusies un palikusi parādā 0.06 Ls, ko protams velāk samaksāju. Taču arī man tika prasīti 78 Ls, bet pēc vairākām telefona sarunām man tomēr vairāk netika zvanīts.

V vita 17.02.2010

man ir jautajums vai kada no kredit iestadem var ielikt cietuma par parada neapmaksasanu?saja gadijuma tas ari ir sakars ar lindorff.var kads man sniegt atbildi uz e-pastu, ja nav gruti.

R Rihards 17.02.2010

Vita
sākumā ir tiesa. tev būs jāmaksa ne tikai par savu kredītu bet arī soda naudu un par tiesu.
tad jau tur viss ir atkariigs no summas un par ko tu esi paradaa

I inta ozola 16.12.2011

Varbūt kādam ir līdzīga pieredze.
Lieta tāda, ka manas mājas numurs ir 64, bet manā pasta kastē regulāri lindorff met vēstules, kas adresētas mājas numuram 60. Zvanīju uz Latvijas pastu, atbilde skanēja - viņi to nedarot, zvanīju uz lindorf, atbildēja cilvēkas, kas teica, ka viņu sauc Vitālijs, tad nu šis Vitālis pateica, ka viņiem ir līgums ar Latvijas pastu...
Kā lai tieku vaļā no svešiem sūtījumiem, jo mājā numur 60 nav dzīvojamā māja, proti, bez dzīvokļiem???