www.sudzibas.lv Lindorff kā tikt vaļā?!

Lindorff - kā tikt vaļā?!

Manas situācijas apraksts:
Pagājušā nedēļā saņēmu zvanu no Lindorff, ka man esot parādas! Es nelielā šokā, nesaprotu kas un kā, jo cik man pašai zināms, tad nekādu parādu nevajadzētu būt. Izrādās viņi zvana par 2006gada lietu, kad laikā nesamaksāju rēķinu kosmētikas kompānijai Avon, protams, protams pati vainīga, taču šoreiz sanāca tāds cilvēcīgais faktors, aizbraucu pa vasaru uz ārzemēm, atgriežoties konstatēju, ka neesmu veikusi šo maksājumu. Maksāju divās daļās, jo loģiski visa nauda bija iztērēta. Biju saņēmusi vēstuli no Avon ar brīdinājumu. Tad nu veicu maksājumus un devos uz viņu biroju. Ierodoties aiznesu maksājumu uzdevumus par veiktajiem maksājumiem, kur man minēja, ka nu viss esot kārtībā un varu mierīgi dzīvot. Taču beigās izrādās, ka viss nav tā kā izskatās.
Tagad sazinoties ar Avon man paskaidro, ka jā, maksājumi ir veikti, bet Lindorff man piedzen savus soda procentus + avon uzlicis soda naudu par kavētu maksājumu. Kad stingrākā tonī jautāju, kur tad palikusi visa informācija par mani un kā tā var būt, ka viņu darbinieks man sastāsta zilus brīnumus, bet pēc 5gadiem tieku šādi pārsteigta. Redz viņiem nekas neesot saglabājies un neko nevarot darīt, vien apliecina, ka maksājumi saņemti un, ka viņi atsaukšot savu soda naudu.
Pēc laika zvana no Avon un saka, ka viņi esot sazinājušies ar Lindorff un soda nauda no Avon puses 5ls + nepilni 19ls no Lindorff. Tātad atkal pasakas par soda naudas atcelšanu, pieļauju, ka ja tiktu atcelta Avon soda nauda, tad Lindorfam nebūtu pamata no manis kaut ko piedzīt.
Lindorfam es loģiski neko nedomāju maksāt, varēja taču mani atrast 2006gadā, nevis tagad pēc 5gadiem pēkšņi ir atraduši manu telefona nr.un izdomājuši pazvanīt!
Diemžēl pirms 5gadiem nebiju tik zinoša kā šobrīd, arī pašai vairs nekas nav saglabājies, kā man rīkoties??

н Нил Ушаков 19.05.2011

Cerams ka tagad viss ir nokārtojies.

R R 19.05.2011

jaa, mani arii Lindorff tikai pec gada atrada, kad procenti bija 11 ls, bija arii lidziiga situacija, es uzrakstiju prasijuma pieteikumu firmai kura izdomaja sodu, aprakstiju situaciju un prasiju anulet paradu, beigas viss izradijas kartiiba un vini passi rakstija Lindorffam lai anule soda procentus... zvaniet uz pateretajiem, tur jums vairak pateiks... es piezvaniju un pateicoties vinu padomiem saglabaju 22 ls

E Erps 19.05.2011

Cien.Laila šī situācija te ir aprakstīta krustu šķērsu.
Īsumā: Jums nekas nav jādara, jo parādu piedzinēji no Jums neko nevar piedzīt. Visus it kā viņu izdevumus IR jāsedz prasības iesniedzējam (AVON). Tā kā Avon pret jums vairs nav pretenziju iesaku no šī uzņēmuma saņemt rakstisku apstiprinājumu, ka visas saistības nokārtotas.
Savukārt ja tie smerdeļi un likumu ignorētāji Lindorf joprojām mēgina mo jums izspiest naudu vērsieties policijā ar iesniegumu par izspiešanu.
JUMS NEKAS NAV JĀMAKSĀ 3šajām personām, jo ar viņiem JUMS nav pilnīgi nekādu līgumattiecību!!!
Vienīgā instance, kas ir tiesīga kaut ko piedzīt bezstrīdus kārtībā ir TIESU IZPILDĪTĀJS ar TIESAS LĒMUMU.

E Erps 19.05.2011

P.s. Lai jūsu argumenti būtu vēl pārliecinošāki palasiet civillikumus, es domāju, ka ar to pilnīgi pietiks, lai atšūtu šitos legalizētos izspiedējus.

Z Zane 20.05.2011

Ja tas ir līgumsods, kas tiek prasīts, tad saskaņā ar Civillikuma 1724. pantu, izbeidzoties galvenai saistībai, izbeidzas arī pats no sevis tai norunātais līgumsods. Ja parāds ir atmaksāts, tad pēc tam līgumsodu vēl prasīt nav pamata.

L laila 20.05.2011

Liels paldies par ieteikumiem!
Sazinoties ar Avon man atbildēja, ka tad kad es samaksāšot Lindorff viņa iedošot papīru, ka vairs pret mani nekas nav, nu vai nav smieklīgi, tad taču man no tā papīra vairs nekāda jēga!
Protams Lindorffam neko nedomāju maksāt. Lūdzu viņiem atsūtīt man kaut kādu dokumentu uz kā pamata, tad jāmaksā tie 19ls, saņēmu e-pastā kaut kādu pilnvaru, kas izrakstīta uzņēmumam ar citu nosaukumu.
Pieļauju, ka jau nākamajā nedēļā saņemšu no Lindorff zvanu, jo lika man veikt apmaksu līdz 23datumam.

I Inese 31.08.2011

Pilniigi identiska situaaacija ir man 2005 gadaa un arii ar Avon