www.sudzibas.lv Lindorff Izkrāpšana

Lindorff - Izkrāpšana

Aicinu visus, kam ir bijušas problēmas ar kompāniju Lindorff sakarā ar pasūtītajām precēm no kataloga Quelle apvienoties un kopīgi pārtraukt šo krāpšanu un ņirgāšanos par cilvēkiem! Viss internets ir pins ar sūdzībām par Lindorfu, cik daudzi cilvēki tiek dzīti stresā un apkrāpti atsūtot draudu vēstules ar nepamatoti augstiem parāda piedziņas izdevumiem un procentiem, kas sakrājušies pa gadu vai diviem, ko viņi speciāli laikam nogaidījuši, lai varētu iekasēt lielāku summu. Katrs jurists saprot ka šeit ir vairāki LR likumdošanas pārkāpumi, Lindorfs izturās pret cilvēkiem kā ienāk prātā, palasiet interentā pieejamo informāciju, kaut kāds ārprāts! Tāpēc apvienojamies un kopā cīnīties pret viņiem būs efektīvāk! Rakstiet uz e-pastu [slēpt]@tvnet.lv un noskaidrosim par iespējām iesniegt kolektīvas sūdzības, pretenzijas un visu pārējo :) Bieži vien cilvēki nemaz nezina par savām tiesībām un to, kā juridiski jānotiek parāda piedziņai. Vēl vairāk - ja esat visu samaksājuši un varat to pierādīt, bet viņi tik un tā sūta draudu vēstules, šeit jau var būt runa par morālo kaitējumu!!!

G

B Baņkieris 21.05.2009

Lindorfam vēl ir tāds niķis, ja "leksiet" acīs viņiem, tad viņi jūs ieliks parādnieku sarakstā, kau arī parādu jums nav!
Reti riebīgs kantoris un viņi vēl sevi dēvē par starptautisku uzņēmumu! Intresanti, arī citās valstīs viņi piekopj šādu politiku? Man gan šķiet, ka ne, bet šeit muļķu zemē var atļauties visu!

L Lepi 21.05.2009

Tas parādnieku saraksts interesē tikai viņus un viņi biedē ar to. Kā viņi paši saka intervijās, viņi tikai atgādina par parādu. Ta kā uz priekšu un cīnaties.

V VeraDreimane 21.05.2009

Vai šobrīd nevajadzētu sākt domāt kādam par visām šīm piedziņas firmām, kad cilvēki paliek ne aiz sava prāta bez darba, veselība, bērni pirmā vietā, bet šiem izspiedējiem krīze nav.procentus grūž katru dienu ar lielu švunku, papīram arī pietiek(draudu vēstulēm), telefoni arī karsti.Un tie draudi par tie 10 gadiem parādnieku sarakstā, nu riebīgi, vai tur augšā nevienam neienāk mazliet prātā, ka šobrīd neiet kaut kas kopā-bezdarbs, bet parādnieku sarākstā!!!

G Gunita 22.05.2009

Nu man no viņu parādnieku sarakstiem bail galīgi nav, tieši viņiem būtu jābaidās pēc tā kādas instances tik viņu kantorītī nepaviesosies pēc tā, ka jau esam savākušies bariņš cilvēku, kas rīkosies :)

Z ZAne 22.05.2009

Bardaks tur viņiem ir liels. Viņiem nepietiek ar konkrētu maksājumu atšifrējumu, bet viņi pieprasa visus veiktos maksājumus, kurus esmu veikusi pa 2008 gadu. Prātiņ nāc mājās, kurš saglabā visu to informāciju par veiktajiem maksājumiem un pret kuriem nav nekādas pretenzijas, nē nu labi, varbūt vajag saglabāt, lai pierādītu kaut ko tiem tupakiem. Un sistēm galīgi garām - viens rēķins tiek likts pie cita - tāpēc jau nav jābrīnās, ka galus nevar savilkt kopā.

G Gunta 24.05.2009

Man tiešām ir veselības problēmas pēc kontaktiem ar viņiem un es arī pievienošos pulciņam, kas domā rīkoties līdz ko atkopšos, jo tas pārsniedz visas saprāta robežas. Pagājušajā vasarā paši zvanīja un atvainojās, ka esot izsūtītas vēstules ko nevajag ņemt vērā - sistēma esot nobrukusi. Kur ir garantija, ka tā sistēma darbojas tagad ja tik daudz kļūdu?Tagad jāsūta neskaitāmas reizes visādas veidlapas lai pierādītu, ka ir samaksāts, bet lai viņi vispirms pierāda, ka tā nauda tiešām trūkst viņu kontos - varbūt kāds sabāza savās kabatās un tagad prasa no maksātājiem otrreiz...Un ja kāds pārmaksājis kļūdas pēc - atpakaļ savu naudu dabūt arī bezcerīgi - viņiem neuzrādās pārmaksa un viss. Žēl, ka Sudraba tādas iestādes nepēta, bet kārtīgs audits viņiem labi noderētu.

R Renis 26.05.2009

Galīgi krāpnieki kurus ir jāiznīcina, piedzen man itkā pirms pusotra gada nenomaksātus parādus par quelli jau ar mistiskiem procentiem, kaut arī viss ir nomaksāts, daļu čekus izdevās atrast, bet dažus diemžēl nē! Kad zvanu attieksme kā pret suni! Brīdinājumus nesūtīja!

S SmaidaDzerve 27.05.2009

No gaisa nokrita parads, pat nezinu par ko un kad, visi ceki sen izmesti, nav ne jausmas ko lai dara.

T tālija 28.05.2009

Man arī piesūta rēķinu jau otro reizi.Jau pagajusogad kā naiva samaksāju kaut kādu it kā nenomaksātu par 8 latiem, kurš pēc 2gadiem pieaudzis līdz 16latiem.Pēc maniem rēķiniem neesmu Quellei parādā, jo vienmēr visus rēķinus nomaksāju.Šogad atkal saņēmu vēstuli ar rēķinu, kuru it kā neesmu samaksājusi.Tagad man ir skaidrs, ka tā ir nekaunīga krāpšana, jo kad zvanīju uz Quelles telefona nr., tur sieviete pateica, ka pret manīm neesot pretenziju, ka Lindorf bieži kļūdās un esot daudz sūdzību.Nedomāju, ka tik daudzu cilvēku krāpšana ir kļūda.Vajadzētu vienreiz noskaidrot šo patvaļu un saukt pie atbildības šādus krāpniekus

V vēlviensupuris 29.05.2009

arī man pieprasa maksāt kaut kādu mistisku parādu, kaut gan reāli emu viņiem par daudz samaksājusi 19 ls (quellei paredzēto naudu iemaksāju Lindorff kontā). Pēc daudziem mēnešiem beidzot atzinuši, ka ir pārmaksāts, bet ... daļēji seguši ar šo naudu kaut kādu mistisku parādu un vēl palieku parādā 7 ls... gaidu, kad saņemšu no vieņiem vēstuli, gribu izpētīt par ko viņi uzrādīs man parādu. ir visi pierādījumi par apmaksām- konta izdrukas..
Tiešām brīnos, ņemot vērā tika daudz no Lindorfa puses muļķoto cilvēku, kā vēl šī lieta nav apspriesta piemēram kaut vai Tautas balsī vai Bez Tabu????

D Dace 29.05.2009

Es arii esmu schajaa sarakstaa jo arii mani vajaa Lindorffs. Es nu jau pati suutu agresiivus e-pastus, jo tas vairs nav izturams. Es aizsuutu bankas izdrukas un vinji vienalga saka, ka naudu nav sanjeemuschi. Laikam buus jaaiet uz tiesu. Pilniigs sviests, ne kantoris...

P Policija 29.05.2009

Drīz mēs tiksim ar to galā.

G Gunta 30.05.2009

Un visiem tiem, kas nav izmetuši kvītis, bet var pierādīt, ka rēķini apmaksāti - morālo kompensāciju ar tādu pašu uzcenojumu kā viņu %... Tiešām jābrīnās, ka attiecīgas iestādes nav iejaukušās jau agrāk...

S sira 02.06.2009

Man ar atnāca draudu vēstule. Man par lielu prieku tieši prasītā mēneša čkiņu atradu, visu info nosūtiju viņiem uz e-pastu, nu jau nedēļu gaidu atbildes vēstuli, laikam jau nesagaidīšu...

G Gunita 02.06.2009

Sira, protams, ka atbildes vēstules no viņiem nebūs, drīzāk pēc kāda laika jauna draudu vēstule par to pašu rēķinu, tikai jau par lielāku summu...

I Iveta 05.06.2009

Man arī atnāca brīdinājuma vēstule par 31Ls, zvanīju uz Lindorff, kas ir pirkts par tādu summu, viņi atbildēja, rozā džemperītis, bet man roža drējbu vispār nav, bet nezinuju kā lai pierādu, ka neesmu ņēmusi tādu preci, protams samaksāju. Pēc tam zvanīju uz šo kantorīti noskaidrot vai viss kārtībā un man pateica, ka tiekot rakstītas nākamās brīdinājuma vēstules par kautkādām nenomaksātām precēm 2007. gada, bet nu jau ir 2009.gad, ko tur darīja visus šos gadus, bet paldies dievam man bija bankas maksājuma izdrukas dabūju veselu kaudzi kopēt uz sūtīt viņiem.

T Tatjana 08.06.2009

Viss sākās š''i gada sākumā, kad saņēmu no Quelle vēstuli, ka nav samaksāts par pasūtījumu.Izrādās, ka naudu p''arskaitīju uz veco kontu, kar pieder Lindorff.Pēdējo piecu mēnešu laikā trīs reizes dabūju rakstīt viņiem iesniegumus (pieliekot izdrukas no bankas par veiktiem maksājumiem) lai atgriež man kļūdaimi pārskaitīto summu 35Ls.Vairākas reizes zvanīju, bet visu laiku saka, ka mans iesniegums vēl nav izskatīts.Atgrieza tikai 5Ls (divas nedēļas atpakaļ), zvanu-kur pārējā summa?Saka, ka tikai 5 latus atraduši.Besis nāk, man tak ir bankas kvītis.Rīt iešu uz pie viņiem uz ofisu, bet spriežot pēc iepriekšējām atsauksmēm, diez vai tur taisnību atradīšu :( Bet mēģināts nav zaudēts :)

K kima 08.06.2009

Man arī ir traki- atteicos no Lattelekom pakalpojumiem ( n-tos gadus atpakaļ), bet izrādās, ka esmu bijusi palikusi parādā 5 Ls. Tagad man atnāk kautkāds LINDORF štrunts, kur izrādās, ka esmu viniem parādā- 85 ls !!! !!! !!!

L Liene 12.06.2009

Tas pats ar Quelle!!! Vakar atnāca īsziņa ar kaut kādiem mistiskiem Ls 2, 35 par neapmaksātu rēķinu. Sacēlu kājās Quelle un dabūju visus savus tālaika pasūtījumus (2008.g.sākuma), ar rēķinu numuriem utt. Salīdzināju internetbankā, viss ir samaksāts. Bet - mana kļūda ir, ka, maksājot 3 rēķinus vienā maksājumā (par pasūtījumu, kas nāca 3 daļās), tam vienam rēķinam nebiju norādījusi Nr., lai arī kopējā summā tas bija iekļauts. Zvanīju uz Lindorff, un tā mamzele man mēģināja iestāstīt, ka apmaksu par to rēķinu viņi neesot saņēmuši, un tie 2, 35 vispār esot tikai procenti... Interesanti gan, viņiem liekas, ka es tāpat vien viņiem maksāju vairāk naudas, nez?.. Tagad domāju, ka bankā jāsazīmogo visi maksājumu uzdevumi, un jāsūta ierakstītā vēstulē uz to kantori kopā ar Quelle rēķiniem. Savādāk pateiks pēc tam, ka neko nezina!!!

P Patricija 19.06.2009

Arī man ir problēmas ar Lindorff...Viņi man atsūtīja pa pastu atgādinājuma vēstules par it kā nenomaksātiem rēķiniem par 2008 gadu...Summas bija pāris 100Ls kopā...Es biju šokā...Esmu no tiem cilvēkiem, kas laikā maksā rēķinus, ar to man nebija nekādu problēmu...Visas kvītis, rēķinus rūpīgi saglabāju...Biju spiesta vairākas reizes griezties pie viņiem ar rēķinu un kvīšu kopijām...kur viss ir...kad pārskaitīts, uz kādu kontu utt...Arī ievēroti maksājuma termiņi...Vienreiz sakopēju, aiznesu to visu...Pagāja kāds laiciņš, atkal saņēmu brīdinājuma vēstules par it kā nenomaksātiem rēķiniem...Dabūju vēlreiz skriet pie viņiem, iesniedz atkal visas kopijas...Tad miers un vēl viņi atsūtīja brīdinājuma vēstules...tagad trešo reizi dabūšu skriet pie viņiem...Cik var...Es to pašu saku, Jums ir manu rēķinu kopijas...lūdzu pētiet...Kāpēc man jādara nekam nederīgu ierēdņu vieta šitas milzīgais darba apjoms...kopēt, sagrupēt...Paldies Dievam, ka Quelle ir uztaisījuši paši savu norēķinu kontu un es ar mierīgu sirdi varu pārskaitīt viņiem naudiņu...