www.sudzibas.lv Lindorff Gribu izteikt pateicību

Lindorff - Gribu izteikt pateicību

Gribu lielu pateicību izteikt parādu piedziņu kompānijai Lindorff Oy Latvijas filiālei. Bija tāda situācija, ka kredīt iestāde nodeva manu parādu, pieminētai kompānijai. Es izlikos neziņā, un nekontektējos ar viņiem. Bia ļoti ilga sarakste ar parādu piedziņas speciālisti, nevarējām ne par ko vienoties. Izdomāju, ka vajag sazināties ar Lindorff Oy direktoru. Uzrakstīju vēstuli, istenībā negaidīju no viņa neko, biju šokā, ka ieraudzīju vēstuli. Nu bija daudz kas rakstīt, visu neaprakstīšu, protams iepriecināja vēstule:) Ar labiem nosacījumiem, un kā arī noņēma soda naudu, tagad man uz pusi mazāk jāmaskā.

Jūs laika visi sāksiet, lai vienālga nemaksājot, utt. Labāk, Lindorff Oy, nekā Tu tiec Paus konsults rokās:) Iesaku tiešām sadarboties ar parādu piedziņu firmām, nu tiaki var ar Paus konsults nesadarbities, tie ir agresīvi, utt. P.S. Neesmu darbinieks. Ja vajag varu pierādīt ar vēstulēm, kas tika sūtītas uz e-pastu.

N

; ;jgi;ygv v 14.09.2012

Esi Lindorf darbinieks, esi...

N neteiksu 14.09.2012

Neesmu gan! Jāmāk ar cilvejiem sazināties, tad būs viss ok

; ;jgi;ygv v 14.09.2012

Esi, esi, jums tagad Lindorfā jauna taktika pieņemta, jo esat riktīgi dabūjuši ribās.
Tas labi, mācieties "sazināties ar cilvēkiem", tad tiešām viss būs ok

Likumsargs 14.09.2012

Latvijas Likumdošana nosaka, ka parādi ir jāatmaksā kreditoriem, nevis piedzinējiem!
Es gan par Lindorff esmu citās domās un pilnīgi pieļauju, ka šo "pašslavināto rakstu" raksta kāds Lindorff darbinieks, jo esmu tiesājies ar Lindorff un Lindorff ir zaudējis visās tiesas instancēs tieši tāpēc, ka pārkāpj Civillikumu!
Ar cilvēkiem ir jāmāk runāt, pilnīgi tam piekrītu, bet nevajag izmantot to, ka cilvēki nezin likumdošanu!

N neteiksu 14.09.2012

Nu nezinu, kā Jums, bet man ar viņiem ok. Un vēlreiz rakstu neesmu viņu darbinieks.

; ;jgi;ygv v 15.09.2012

jo vairāk tu saki, ka nestradā Lindorfā, jo mazāk tev ticam...

N neteiksu 15.09.2012

pierādi, ka strādāju:D

; ;jgi;ygv v 15.09.2012

bļ..ģ, tie lindorfa darbinieki ir tik tupi, ka pat gatavi te spēlēt bērnu spēles, lai tik sava kantora reputāciju celtu

V Vilis Maize 20.01.2013

"P.S. Neesmu darbinieks. Ja vajag varu pierādīt ar vēstulēm, kas tika sūtītas uz e-pastu. " - šitas kaut kur jau dzirdēts ...
Āāāā, atcerējos ... "Atgreizīsim naudu", saproties ... Activia, Actimel vai ķipa tago ... :)))) Prokļjatij skļeroz, starosķ - ņe radosķ ... Respektīvi, iespēja, kuru tik un tā neviens nekad neizmantos! :))))