Lindorff - Draud

Sveiki!
Vai Lindorff ir tiesībās, man sūtīt uz e-pastu?!

Pieci iemesli, kāpēc Jums jāsazinās ar Lindorff:

1. Lai dzēstu savu vārdu no parādnieku datu bāzes.
2. Lai pasargātu sevi un ģimeni no tiesvedību procesiem.
3. Lai nepazaudētu savu darba vietu.
4. Lai ceļotu un strādātu ārzemēs bez liekiem sarežģījumiem.
5. Lai uzzinātu, ko nozīme dzīvot bez ierobežojumiem:

I

Komentāri (10)

A andrejs 30.07.2010

Ja šis tiešām Tev ir atsūtīts, dodies uz policiju un pie kāda, kas uzrauga šīs iestādes, varbūt PTAC. Es `gan neticu, ka ko tādu var atsūtīt.

I Inga 30.07.2010

Goda vārds, man tādu atsūtīja, tad es jau šeit neliktu

A andrejs 30.07.2010

Dodies uz policiju, tādiem vispār ir licenzi jāatņem.

T Tiesībsargs 31.07.2010

Ja tiešām ir šādi sūtījumi, tad iesaku doties uz policiju ar iesniegumu par draudēšanu!
Es jau labu laiku cilāju jautājumu par to, lai Lindorff am noņemtu licensi! Viņi mums ir sevišķā kontrolē, tāpat kā vēl divas šāda tipa firmas!

Jo vairāk PTAC un policija saņems šāda veida iesniegumus, jo ātrāk mēs varēsim šīm firmām apturēt un pēc tam noņemt licenses!

J Ješka 25.08.2010

Nu un kas?
Laikam esi parādnieks, ja jau Lindorff pie tevim vershas. Pie tam - LIELS paradnieks. ATMAKSA NAUDU, tad nerakstis tev neko.

L Likumsargs 13.09.2010

CIK REIZES IR JĀSAKA, KA ŠĪS FIRMAS KĀ LINDORFF, CREDITREFORM UN CITAS IR JĀIGNORĒ!!!
Protams, no sākuma noskaidrojiet kam, cik esat parādā. Ja arī esat parādā kādam, tad atmaksu jāveic tikai kreditora kontā!
Ja gadījies aizkavēties ar maksājumiem, tad jūsu pienākums ir atmaksāt pamatsummu, procentus un kavējuma naudu!

Lindorff draudēs ar tiesu darbiem un tā tālāk, neņemiet galvā! Neviena šāda tipa firma nesūdz tiesā kredītņēmējus par mazām summām, jo viņiem tas nav izdevīgi!

Turklāt iesaku pastudēt likumdošanu:
Lūk neliels ieskats:

Pēc Civillikuma vai jebkura cita normatīva akta kreditņēmēja pienākumos neietilpst atmaksāt piedziņas izdevumus.
Civillikuma 2307.pants nosaka, ka piedziņas izdevumi jāsedz pilnvarotājam.
Civillikuma 18.nodaļas 1.apakšnodaļā par pilnvarojuma līgumiem, 2304.pants nosaka, ka pilnvarnieks nedrīkst gūt peļņu no lietas sev pašam.
Pieprasot no kredītņēmēja, kā trešās personas kaut kāda veida samaksu par parādpiedzinēja pakalpojumiem, kurus piedzinējs sniedz aizdevējam, ir uzskatāms kā mēģinājums gūt papildus peļņu no pilnvarojumā dotā uzdevuma izpildes, kas kā jau pieminēju ir pretrunā ar Civillikuma normām, līdz ar to prettiesisks.

Un nekādā gadījumā neskaitiet naudu uz šīs firmas kontu, tikai un vienīgi uz aizdevēja kontu!

Manā praksē bija gadījums, kad kredītņēmējs pārskaitīja naudu, bet parādpiedzinējs to paturēja sev kā piedziņas izdevumus un kreditoram neko nepārskaitīja!

Ja parāds nav cedēts, tad jums ir likumīgas tiesības ar šādām firmām "neiesieties"!

Un vēl:
Mūsu valstī ar inkaso darbībām drīkst nodarboties:
- Valsts ieņēmumu dienests;
- Zvērināti tiesu izpildītāji pēc tiesas lēmuma!
Viss, vairāk nevienam nav tiesības pieprasīt no jums kaut kādas samaksas!

M Motja 05.09.2012

В Гражданском законе есть 4 пункта: 2307, 2304, 1662 и 1779. Первые два из которых вкратце: 2307-все издержки по погашению долга покрывает доверитель (кредитор-тот кому вы реально должны). Он же в данном случае является заказчиком услуг коллекторской фирмы. 2304-доверенное лицо (коллекторская фирма) не имеет право получать прибыль с переданного дела для себя лично (путём требования денег с должника, конечно же). А пункты 1662 и 1779 - обычно на них ссылается коллектор. Так вот, в пункте 1662 написано вообще про кредитора, а не про доверенное лицо (тут они - коллекторы надеются, что вы не знаете, кто такой kreditors, pilnvarotajs и pilnvarnieks), на самом деле в этом пункте сказано, что вы должны оплатить сумму всего долга тому кому вы реально должны (а не фирме - прихвостню), а пункт 1779 о том, что каждый обязан возместить ущерб, который он сделал ввиду своего действия или бездействия. И ни слова о доверенном лице.

Более того в Гражданском законе вообще нет такого пункта, который связывал бы между собой должника и коллекторскую фирму. Есть связь должник - кредитор и связь доверитель (он же кредитор для вас) - доверенное лицо (Creditreform, Lindorff и пр.). Все эти фирмы балансируют на грани закона, они надеются на ваши слабые нервы, не осведомлённость и не знание латышского (уж так, к сожелению, сложилось, что для многих Гражданский закон на понятен). Кстати, какой бы не банальный будет пример, но даже маленький магазинчик в подвале выбивая чек вам распишет сумму, а ля "бананы-0, 40 лс, кефир - 0, 60 лс, коробок спичек - 0, 03 лс", а коллекторские фирмы пишут так "radušies izdevumi parāda piedziņas procesā (vēstuļu sūtīšana, jurista darbs, darbinieku darba samaksa par patērētajām darba stundām, parāda piedziņas administrēšana un nokavējuma ilgums)" всё через запятую и ничего не объясняя!

И на последок, самое главное, не в коем случае не платите коллекторской фирме ни сантима, иначе всё может придти к тому, что ваши деньги не дойдут до того кому вы должны, коллектор просто присвоит эти деньги себе, а пока вы будете с ним судиться у вас будут нещадно расти проценты по основному долгу фирме, которой вы реально должны. Пишу, кстати, из личного опыта, сама"отбрила" Lindorff и впредь буду всем родным и близким помогать отшивать эти "чудо" компании. А если начинают звонить и угрожать, то говорите, что звонок записывается и что подадите в суд за вымогательство (у меня до этого не дошло им и моего письма хватило). И в завершении, когда оплатите весь долг непосредственно кредитору, то попросите у него справочку, что он к вам не имеет претензий и у вас перед ним нет долговых обязательств. Храните эту бумажку как зеницу ока, именно ей вы сможете заткнуть рот коллектору, предъявить её в суде (если дело дойдёт) и с помощью неё вы можете добиться исключения себя любимого из т.н. чёрного списка. У меня всё! Счастья вам и благополучия! :)

P pargodigumu 06.06.2013

Man jau sak krist uz nerviem visi tie "pareizie" skolotaji:
Tev nekas nav jamaksa
Ej uz policiju
Sudzies tur un sudzies sur
Paradpiedzinas firmai nav nekadu tiesibu un bla bla bla...

Kapec nav jamaksa? Un ka vel ir, ja nevar samaksat, tad nav ko nemt! Del tadiem nemejiem un nemaksatajiem, latvija ari ir pilnigos meslos, un ko tad darit tiem, kuriem paradnieki neatdod tos paradus? Kapec viniem un vinu gimenem jacies par to, ka izpalidzejusi tadam nemaksatajam grutaja bridi? Pilnigi riebjas runat...

Saeima ir pienemusi un Valsts Prezidents ir izsludinajis likumu, kas atlauj paradu arpustiesas piedzinu! Un saja likuma nav noteikts veids, kuru paradpiedzinas kompanijas nedrikstetu izmantot. Ta ka paradpiedzinas kompanijam ir vairak tiesibu neka jus domajiet. BAIDIETIES NELIETIGIE UN NEGODIGIE PARADNIEKU, nak jusu tiesas diena!

Piekritu, ka ir ari iznemuma gadijumi, kad cies godigi cilveki, bet pieredze tomer liecina, ka lielaka dala tomer ir neliesi un uzdzivotaji.

M Motja 07.06.2013

pargodigumu,
vispirms Jums jāizlasa šīs http://likumi.lv/doc.php?id=252964#p5, pēc tam šīs http://www.mk.gov.lv/lv/aktuali/zinas/2012gads/12/061212-em-01/

Tur ir rakstīts, kādas ir pušu tiesibas un kāda apmērā var būt parāda piediņas izevumi. Un vēl apskatiet, lūdzu, datumu no kura Parādu ārpustiesas atgūšanas likums stājas spēkā. VISI t.s. parāda piedziņas izdevumi kurus visadie Lindorff centijas dabūt pirms šī likuma spēkā stāšanas ir PRETLIKUMISKA darbība.

Un vēl "latvija ari ir pilnigos meslos" tāpēc ka visi, kā aitas izpild visu, ko viņiem it kā gudrākais vecis pateiks, neviss ar savam smadzenem domā. Kut arī visa informācija interneta ir, ņem tik un studē.

M Motja 07.06.2013

Ak jā, galvenais! Neviens šeit neteic ka parādu NEVAJAG maksāt, šeit vispār raksta par to ka NEBAROT tos "piedžinējus". Bet parādu ir jāmaksa kreditoram pa tiešo. Jūtat atšķirību?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes