www.sudzibas.lv Lauris Līcītis Nekompetents ārsts

Lauris Līcītis - Nekompetents ārsts

Biju pierakstījies uz vizīti no 30 min 5 min veltīja man un 25 minūtes runāja pa telefonu.. Izrakstīja analīzes. Atkārtotajā vizītē tas pats, bet ārsts izskatījas iereibis un Sita kanti, manai izjautāšanai par veselību labi ja velta 3 minūtes, saķer galvu skatoties uz analīzēm un Saka ka būs jālieto antibiotikas un mistiskas imunitātes potes ik pēc 2nedēļām.. Antibiotikas e receptē aizmirst izrakstīt, kad atgādinu un jautāju kāpēc nav esot bijušas daudz receptes vienlaicīgi, izraksta, bet nav nepieciešamais daudzums.. Mistiskā imunitates pote nepaskaidro kāpēc vajag, bet vajag jo man kaut kas nav ar imunitāti kārtībā, man mo šīs mistiskās potes nākamā dienā bija slikta pašsajūta, reibonis temperatūra... Cilvēks ar putniem un no nezinamas planētas ar citplanētieša portretiem pie sienas un vīrakiem.. Nekad neiešu pie tāda ārsta, labak pie šamaņiem braukt vai kaktu dakteriem.. Žēl naudas un laika. Brīnos kā cilvēki iet pie viņa.

A Alise39 28.10.2023

Haha! Precīzi mana pieredze ar Līcīti - iereibis, risina privātas sarunas vizītes laikā un absolūti ignorē jebkādas analīzes.

Vai tikāt arī pie vilkābeles devas? Pēc ragu ekstrakta man šķiet ka tas ir viņa top līdzeklis!