www.sudzibas.lv Lauris Līcītis Zāļu apmaksas veids un attieksme

Lauris Līcītis - Zāļu apmaksas veids un attieksme

Vēlos informēt un dalīties ar pieredzi par Laura Līcīša darbībām, kas vairāk izpaudās pagājušā gada vidū - nogalē, taču ir bijis arī iepriekš. Situācija tāda, ka Lauris līcītis savā privātajā praksē iedod, izraksta zāles, vitamīnus (bez aprakstiem ar izcelsmi, saturu) un piedāvā norēķināties nevis, izmantojot kases aparātu, karšu maksājumu, bet veicot pārskaitījumu no personīgā konta uz Beļģijas un Vācijas maksājumu iestādēm, maksājuma mērķī nenorādot, ka maksa ieturēta par zālēm.
Apmeklējot vizīti esiet gatavi par dažādiem ''pārsteigumiem'' par kuriem būs jāmaksā papildu.

J

K kirhenšteins 18.02.2022

un jūs turpinat un turpinat saņemt pakalpojumu, neskatoties ne uz ko, acīmredzot labi ārstē, vai kā? tikai jūsu stukača gēnu gan dakteris nevarēs izārstēt, tas jums uz mūžu