www.sudzibas.lv Lauris Līcītis Nekompetents, vienaldzīgs un neprofesionāls ārsts

Lauris Līcītis - Nekompetents, vienaldzīgs un neprofesionāls ārsts

Pēc "aizliegtā paņēmiena" sērijas par laima slimību, nolēmu doties pie raidījumā izslavētā imunologa-alergologa laura līcīša, jo nodomāju - beidzot labs ārsts, kas šo slimību uztvers nopietni. Pierakstījos pie viņa 2019. Gada jūnija pirmajās dienās Capital Clinic Riga. Pirmkārt, dienu iepriekš man zvanīja administratore, lai noskaidrotu, vai rītdien tikos un tikos būšu ieplānotajā vizītē, uz ko es atbildēju apstiprinoši. Vizītes dienā, dažas stundas pirms tās, man zvana administratore un atvainojas, bet vizīte jāpārceļ par nedēļu, jo ārstam, redz, ir konference! Iepriekšējā dienā par to nebija ne ziņas, tātad ārsts negribēja pieņemt mani, jo biju pierakstījusies diezgan vēlu, ap 17: 00. Nākamnedēļ notiek tas pats - iepriekšējā dienā pirms pieraksta man zvana no reģistratūras, lai atgādinātu par vizīti, apstiprinu, ka būšu. Vizītes dienā dažas stundas pirms apmeklējuma atskan zvans, ka ārsts netiek tik vēlu, vai būtu iespējams man braukt ātrāk. Kaut dusmīga, aizbraucu tajā pašā dienā. Izslavētais ārsts veltīja man maksimums 8 minūtes, nebija nekādu konsultāciju, kā tikai tas, ka jātaisa analīzes, izklausās pēc laima slimības un jāpadzer kaķa nags, olīvu lapu pulveris un vēl kaut kas. Zāles ir dabīgas, bet pieejamas tikai viņa privātpraksē (par kuru internetā nav ne melns aiz naga) . Ļoti neieinteresēts, paviršs, vienaldzīgs. Konsultāciju vidū viņš pacēla telefonu un klausulē skaidroja, ka: "nē, picu pievest pēc brītiņa un citur. " wtf? ! Tad tapa skaidrs, kāpēc ārsts "netiek" uz konsultāciju iepriekš norunātajā laikā... Nekādas cieņas pret pacientu.
Pāris dienas vēlāk uztaisīju asinsanalīzes un nācu uz privātpraksi pakaļ zālēm. Viņš atkal pievērsās man pavirši un vienaldzīgi. Iedeva zāles 30 eiro vērtībā, par kurām, protams, neizsita un nedeva čeku. Aizpildīja tabulu nesaprotamā veidā kad un kā šīs zāles dzert. Man tabula nebija saprotama, tur daži norādījumi arī nebija pareizi uzrakstīti, tikai pēc maniem daudzajiem jautājumiem viņš tabulu palaboja, lai es vispār pareizi saprotu, kā zāles dzert. Ejot ārā, administratore no manis prasīja 25 eiro par vizīti, es sašutusi teicu, ka tikko jau biju pie viņa pirms pāris dienām capital clinic riga, tur samaksāju 49 eiro, bet tagad atnācu tikai pēc zālēm. Pēc maniem iebildumiem administratore skrēja pie ārsta jautāt, ko darīt, tas pateica, lai maksāju 15 eiro... Samaksāju. Viss kopā iznāca ap 100 eiro par neko.
Vienvārdsakot, LAuris līcītis ir viltīgs mantrausis ar lielisku naudas plēšanas stratēģiju - par privātpraksi internetā nav informācijas, bet tur atrodas visas viņa brīnumzāles (kas nebūt tādas nav btw) . Taču internetā ir norādīta vieta, kur konsultē - Capital Clinic Riga. Jūs atnākat, samaksājat 50 eiro, bet tā kā zāles nav uz vietas, jums jānāk atkal, bet šoreiz uz privātpraksi, kur ir jāmaksā gan par vizīti, gan par zālēm.
Tā, lai cilvēkiem, kuri vēl pēc visa šī apraksta gribētu tomēr aiziet pie viņa, nevajadzētu lieki tērēt naudu - te ir privātprakses dati (vismaz 2019. G. Viņš tur pieņēma) :
e. Birznieka upīša iela 20a, korpuss 1, ofisa nr. 203. Telefons: 20000399.

Komentāri (5)

BondsBonds 20.03.2020

Kāds slimnieks, tāds ārsts.

D Diana Arutjunova 06.08.2020

Piekrītu/ Viss ta ir...

E Elofija 09.06.2021

Pēc teksta par kaķa nagu es droši vien ietu projām...

R Rutks 27.10.2021

Kaķa nags (augs tāds) nav nabaga kaķim nogrieztie, ir ļoti labs līdzeklis pie Laima slimības, varbūt pat pats labākais.

G Gulbenietis 27.10.2021

Tad jau pie dziednieka - ekstrasensa aizbraukt būtu lētāk :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes