Latvijas Krājbanka - apkalpošana

Labdien.
Šodien, 26.09.2011, apmeklēju LK filiāli- Stacijas laukumā 2, (T/C) Origo, kurā vēlējos samainīt valūtu (SEK, GBP, NOK) uz LVL un samainīto naudu uzlikt uz sava konta.Mani apkalpoja jauna meitene, kas strādāja tikai otro dienu un priekš konsultācijas par valūtu pasauca Irīnu Pozņikovu.Šī sieviete pienāca un pavēlēja man novilkt saules brilles.Kad prasīju-vai tas ir pret noteikumiem atrasties bankā saules brillēs? Viņa atbildēja, ka jā.Uzaicināju parādīt rakstisku regulu par kārtības noteikumiem, taču to Irīna atteicās darīt.Iznākumā man tika atteikts mainīt valūtu, jo tajā atradās 2mm plaisa un šo naudu klasificēja kā bojātu.Mani neuztrauc tas, ka tika atteikta valūtas maiņa, to var izdarīt arī citā bankā un samaksāt komisijas maksu tur.Bet gan uztrauc tas, ka man lika novilkt saules brilles.Tā taču nav maska uz sejas.Es nelietoju necenzētu leksiku, netraucēju citiem bankas apmeklētajiem, nemēģinu iemainīt viltotu naudu u.c. pārkāpumus neveicu.Vai tiešām klients nevar atrasties Latvijas Krājbankā saules brillēs? Nesaprotu -kapēc pret klinetu ir tāda attieksme?Ar kādam tiesībām bankas darbinieks var likt novilkt klientam kādu apģērba daļu?Vai jūsu bankā nav kāda veida kvalitātes kontrole? Šobrīd esmu tik ļoti vīlusies, ka plānoju mainīt banku.Ceru, ka izskatīsiet šo sūdzību un vērsīsiet to par labu-pārbaudot savas bankas darbinieces I.Pozņakovas kompetenci strādāt bankā ar klientiem.

S Sauliite 27.09.2011

Nu tad pavasarī sākšu priecāties par nodegušajiem bomžiem!

T ToSauliite 27.09.2011

Bet ja šie paspēs izmukt, ko tad?

S Sauliite 27.09.2011

tā māja ir ugunsnedroša, ja sāktos ugunsgrēks tur pat Kenijiešu skrējēji nepaspētu izskriet :D

T ToSauliite 27.09.2011

Bet ja viņi neko labu neatraduši, no ārpuses pielaidīs uguni, ātrskriešanas iemaņas tiem nebūs vajadzīgas, toties labi sasildīses, un sasildīs līdzpaņemtos cīsiņus.

S Sauliite 27.09.2011

Tad viņi no dūmiem noindētos. Būtībā es pat būtu priecīga, ja tā notiktu, jo tad ietaupītos līdzekļi uz mājas nojaukšanu! :D

T ToSauliite 27.09.2011

Ārpusē ar dūmiem noindēties nevar, vienīgi apsvilt.Kurā gadā tad tā dača ir celta, ja tik sliktā stāvoklī?

S Sauliite 27.09.2011

Nez, bet vecāka par mani ir! :D

T ToSauliite 27.09.2011

Uztaisi eiroremontu, būs atkal mājiņa kā konfekte!

S Sauliite 27.09.2011

Nepatīk tā māja, gribu jaunu! :))

T ToSauliite 27.09.2011

Ar gribēšanu vien nepietiek, vajadzīga arī varēšana!

S Sauliite 27.09.2011

Šobrīd tikai slinkums un laika trūkums traucē.

T ToSauliite 27.09.2011

Labāk atliec darbus līdz nākošai vasarai, tikai strādniekus gan sarunā iepriekš.Var taču uztaisīt esošajai mājiņai ārpusē jaunus pamatus, un apkārt vecajai sākt celt jaunu, vienlaikus veco jaucot nost.
Sauliite, bija patīkami ar tevi patērzēt, rītvakar atkal uzspīdēsi?

S Sauliite 27.09.2011

Vieglāk ir pa jaunam visu taisīt!

Ar labunakti Sauliite!

Z ziema 22.11.2011