Latvijas Krājbanka

Ilgus gadus biju patstāvīgs klients.Ierodos bankā pēc patēriņa kredīta, tā vietā lai izskatītu manu jautājumu, man liek doties automātiski uz VSAA pēc izziņas. Nu Izziņa ir rokā, dodos atpakaļ uz banku uzrādu VSAA izziņu, man pasaka ka šo izziņu banka nepieņems, jo tā nav pilnībā aizpildīta.

J

J JĀNIS 10.03.2007

http://www.lkb.lv/lat/about/history/1995-2004/ LIELĀS PAR TO KO PATIESĪBĀ NESPĒJ NODROŠINĀT...BET LŪK ŠIS IR NOTIKUMS KO JĀIESKRĀPĒ SKURSTENĪ - Par vienu no 2002.gada nozīmīgākajiem notikumiem bankā jāuzskata Latvijas Krājbankas bankomātu apvienošana vienotā tīklā ar sadarbības partneriem, kā rezultātā bankas klienti var izņemt skaidru naudu ne tikai Latvijas Krājbankas, bet arī ikvienā Latvijas Unibankas, Nord/LB, Parekss bankas, Baltijas Tranzītu bankas un Hansabankas bankas automātā - bez papildus komisijas maksas. Tas ļāvis Latvijas Krājbankai izvirzīties līderpozīcijās bankomātu skaita ziņā, piedāvājot saviem klientiem naudas izņemšanu bez papildus maksas vairāk nekā 740 bankomātos visā Latvijā.

I Ilze 30.03.2007

Pilnīgi piekrītu, man ar ar tām VSAA izziņām ir bijušas problēmas. Lielās, ka dod kredītus pa labi un pa kreisi, bet Tu Cilvēks, maksātspējīgs, aizej uz banku un tur paziņo tikai tagad, NOSKALDA- no 21 gada, galvotāju, VSAA nav derīgs, konta izraksts nav derīgs..... SVIESTS!

T Twina 11.04.2007

Nu kaads murgs!! ..VSAA izzinja tiek prasiita lai redzeeztu vai tiek maksaati nodokli,jo algu dod tikai pret oficiaaliem ienaakumiem..un tas ir pareizi..valstii ir jaasamazina aploksnju algas..Konta izraksts tiek prasiits lai redzeetu vai nav citi krediiti par kuriem klient spats neveelas teikt..taa luuk!! Ja vien ienaakumi ir ofICIAALI UN nav nekas sleepjams,tad tik laipni luugti peec krediita Latvijas Kraajbankaa!!!!

. ........ 18.04.2007

Pilnigi piekritu ieprieksejam oratoram!

M Martins 29.03.2008

Absolūti piekrītu Twinai...

S Sandra 12.06.2008

Banka jau nav vainīga ka VSAA nav aizpildījuši pilnīgi izziņu. Bamka nevar izskatīt klientam kredītu ja nav pārliecināta par maksātspēju.

I Inese 13.07.2008

Tas ir sviests no banku puses - VSAA izdod tikai to, ko izdod sisteema...Sistēmā ir redzami dati no VID - kas tur ir nodots, tas arī ir...tas, ka nav pedējā un tekošā mēneša datu - sorry vainojiet savu grāmatvedi...bez tam - kaa tik uzdotd jautājums inspektoram - tā arī atbild...Kaa lai vinji zina, ko juusu banka grib?