Latvijas Krājbanka - apkalpošana

Labdien.
Šodien, 26.09.2011, apmeklēju LK filiāli- Stacijas laukumā 2, (T/C) Origo, kurā vēlējos samainīt valūtu (SEK, GBP, NOK) uz LVL un samainīto naudu uzlikt uz sava konta.Mani apkalpoja jauna meitene, kas strādāja tikai otro dienu un priekš konsultācijas par valūtu pasauca Irīnu Pozņikovu.Šī sieviete pienāca un pavēlēja man novilkt saules brilles.Kad prasīju-vai tas ir pret noteikumiem atrasties bankā saules brillēs? Viņa atbildēja, ka jā.Uzaicināju parādīt rakstisku regulu par kārtības noteikumiem, taču to Irīna atteicās darīt.Iznākumā man tika atteikts mainīt valūtu, jo tajā atradās 2mm plaisa un šo naudu klasificēja kā bojātu.Mani neuztrauc tas, ka tika atteikta valūtas maiņa, to var izdarīt arī citā bankā un samaksāt komisijas maksu tur.Bet gan uztrauc tas, ka man lika novilkt saules brilles.Tā taču nav maska uz sejas.Es nelietoju necenzētu leksiku, netraucēju citiem bankas apmeklētajiem, nemēģinu iemainīt viltotu naudu u.c. pārkāpumus neveicu.Vai tiešām klients nevar atrasties Latvijas Krājbankā saules brillēs? Nesaprotu -kapēc pret klinetu ir tāda attieksme?Ar kādam tiesībām bankas darbinieks var likt novilkt klientam kādu apģērba daļu?Vai jūsu bankā nav kāda veida kvalitātes kontrole? Šobrīd esmu tik ļoti vīlusies, ka plānoju mainīt banku.Ceru, ka izskatīsiet šo sūdzību un vērsīsiet to par labu-pārbaudot savas bankas darbinieces I.Pozņakovas kompetenci strādāt bankā ar klientiem.

S Sauliite 27.09.2011

Bankas darbiniekiem ir tiesības pārliecināties par klientu personību, un nekāds papīrs par to nav jāuzrāda, jo kļūstot par viņu klientu Tu piekriti bankas noteikumiem. Un Tev pasē arī bilde ar saulesbrillēm, ka tik lielas problēmas tās noņemt?

J jk 27.09.2011

Es nu mainītu SEK un GBP uz NOK un NOK paturētu.
Neredzi, kā eiro zonai iet?
Tiešām traks sievišķis.

Tas gan oi ku jocīgi. Tagad mazas algas, tā ka tur katru tai darbā.

Dumja sūdzmane, meņalkā var bez komisijas samainīt piķi.
Dumja, ka maini ārā kronas uz latiem vai eiro. Traka.
Ej uz Y

T ToSauliite 27.09.2011

Labvakar Sauliite! Skatos, tu esi pārprofilējusies uz bankām! Arī es esmu Krājbankas klients ilgus gadus, un esmu iegriezies daudzās šīs bankas filiālēs. Vienmēr esmu sastapis tikai laipnas un saprotošas darbinieces.

S Sauliite 27.09.2011

Viņi vienmēr uz svētkiem vēl saldumus klientiem piedāvā!

T ToSauliite 27.09.2011

Par saldumiem nezinu, bet uz svētkiem viņiem ir vēl labākas akcijas, piemēram, ja ņem jaunu kredītkarti, nav jāmaksā.Tas šķīvītis ar ledenītēm tur laikam stāv no bankas dibināšanas, jo šīs bankas klienti nav tik izsalkuši, lai ietu uz banku izēsties.

S Sauliite 27.09.2011

Nu tās konfektes ir ikdienas ēšanai, uz svētkiem viņiem ir cepumi un garšīgākas konfektes :D

T ToSauliite 27.09.2011

Jebkurā gadījumā es banku apmeklēju, ne jau lai ēstu konfektes!Manā skatījumā, itin sakarīga banka. Ar ko nodarbojies? Tu par to advokātes profesiju rakstīji nopietni, vai tikai ķēri uz muļķa?

S Sauliite 27.09.2011

un atkal jau jautājumi par privāto dzīvi...

T ToSauliite 27.09.2011

Tu taču pati rakstīji, ka studējot par advokāti, tagad apvainojies.Es taču neprasu, kā tevi sauc, kur tu dzīvo, u.t.t., ciemos arī netaisos braukt!

S Sauliite 27.09.2011

Neapvainojos, tik apnicīgi ir visu laiku vienus un tos pašus jautājumus lasīt!

T ToSauliite 27.09.2011

Be tu taču parasti uz jautājumiem neatbildi, tādēļ arī tie tiek atkārtoti.

S Sauliite 27.09.2011

Neatbildu un biju jau paskaidrojusi kāpēc. Tiešām domā, ka taktika uzdodot vienu un to pašu daudzas reizes, beidzot atbildi saņemsi? :D

T ToSauliite 27.09.2011

Nedusmojies Sauliite, jo dusmas bojā skaistumu!

S Sauliite 27.09.2011

Mana psihe ir pietiekoši stipra, lai par komentāriem netā nedusmotos :)

T ToSauliite 27.09.2011

Tu tikai tā domā, bet tas viss nogulsnējas tavā zemapziņā, un ar laiku sāks līst uz āru!

S Sauliite 27.09.2011

Neuztverot komentārus nopietni, nav arī īsti kam "nogulsnēties". ;)

T ToSauliite 27.09.2011

Sauliite, kur tu atkal pazudi?

T ToSauliite 27.09.2011

Tomēr uzspīdēji, domāju, ka būsi palīdusi zem segas! Kas jauns Ādažu dačā? Bomžiki nav ievākušies uz dzīvi, jo paliek taču vēsāks.

S Sauliite 27.09.2011

Nav ne jausmas, uz ziemu atstāju māju bomžu ziņā :D

T ToSauliite 27.09.2011

Ja nu šie to nosvilina, gribēdami sasildītes, ko tad?