www.sudzibas.lv Latvijas Krājbanka Norēķini/attieksme

Latvijas Krājbanka - Norēķini/attieksme

Vakar, 2.oktobrī Latvijas Krājbanka mani un citus klientus nostādīja idiotiskā situācijā. Ap pulksten 16-tiem, apstājoties Statoil Jumpravas pagastā un iepildot benzīnu, nebija iespējams norēķināties ar Krājbankas karti. Maksājumu atteica. Norēķinu centrā, uz kuru piezvanīju, atbildēja, ka šai bankai ir īslaicīgas grūtības ar norēķiniem. Lai sazinoties ar banku. Zvanot pa norādīto numuru, automātiskais atbildētājs lika griezties Darba DIENĀS. Skaidras naudas man nebija, citas bankas kartes arī nē.
Situācija idiotiska. Neizplūdīšu aprakstos, ko man maksāja tās atrisināšana.
Šodien sazvanot banku, uz jautājumu, kā man banka finansiālā formā kompensēs manus zaudējumus, atbilde bija: mēs atvainojamies.
Nezin kāpēc šādu atvainošanos bez soda procentiem nepieņem, ja ES kavēju maksājumu.
Pat uz interneta bankas e pastu nebija neviena atvainošanās ziņa. Pašai jāzvana un jāuzprasās

G gita 03.10.2011

tieši šāda situācija bija

E Elīna 22.11.2011

Nu re kā! Paiet mēnesis un te Krājbanka nu ir. Vajadzēja kliegt ātrāk, lai visi paspēj noreaģēt. Cerams, autors paspēja atteikties no bankas pakalpojumiem. :)

T Točno 22.11.2011

Tas ir labi, jo drīz arī pārējās bankas sekošot Krājbankas piemēram un valsts noguldītājiem varēs vien piešķirt bezmaksas eitanāziju.

M magone 22.11.2011

kas noytiks ar kreditiem kas nemti krajbankaa?!?!!!

P putra 22.11.2011

vai tiesam krediti tiks dzeesti??!

T Točno 22.11.2011

Kredīti būšot jāatmaksā desmitkārtīgā apmērā, lai naudas pietiktu gan konsolidācijai, gan ministru un deputātu algām.