www.sudzibas.lv Labā Māja Nemaksā algas

Labā Māja Sia - Nemaksā algas

Uldis Lūkins
https://www.facebook.com/uldis.lukins.9?fref=ts ,Matīss Legzdiņšhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=240339312985637&set=a.101471566872413.1073741826.100010287091088&type=3&theater - nemaksā algu. Uzmanieties saistīties darba attiecībās ar šiem cilvēkiem. Sākumā sola un maksā labu algu,bet tad izmaksas sāk ieilgt, līdz beidzot nemaksā vispār, bet atrod visvisādus iemeslus algu nemaksāšanai.

N novsk 26.09.2023
Slikta darbu kvalitāte

Firma veicēja renovācijas darbus (eiropas līdzekli) un ar nepabegtiem apdares darbiem mājas iekša noformēja pieņēmšanas aktu. Izdevumi lieli, bet materiālu un darbu kvalitāti ļoti slikti

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

L labamaja Pārstāvja atbilde 10.11.2023

Labdien, Cien. klient,

Atbildot uz saņemto komentāru, skaidrojam, ka uzņēmums nav saņēmis pretenzijas par nepabeigtiem darbiem ne no viena no mūsu objektiem, kas tika saistīti ar Eiropas līdzekļiem - kopumā 7 daudzdzīvokļu mājas, kurās darbi tika veikti 2023. gadā.

SIA "Labā māja Latvija" nodarbojas ar daudzdzīvokļu māju siltināšanas projektiem, kur ir piesaistīti Eiropas līdzekļi, kopš 2019. gada un līdz šim kopā ir veiksmīgi nosiltinātas 15 daudzdzīvokļu mājas.

Darbi visos objektos tika pabeigti un nodoti Pasūtītājam, saskaņā ar līguma nosacījumiem un visām noteiktajām procedūrām.

Eiropas projektos materiālu izvēlei un kvalitātes kontrolei tiek pievērsta īpaša uzmanība. Projektos izmantotie materiāli vienmēr tiek saskaņoti ar autoruzraugu, būvuzraugu un pasūtītāju. Darbu kvalitāte tiek kontrolēta ar pasūtītāja pieaicināta būvuzrauga palīdzību.

No visiem daudzdzīvokļu māju iedzīvotajiem tika saņemti paraksti par pretenzijas neesamību darbiem dzīvokļos, kas tika atrunāti Līgumu nosacījumos.

Ja Jums ir kāda informācija par konstatētiem defektiem būvniecības darbos, lūdzam sazināties ar mums zvanot uz numuru, +371 29616164 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].