www.sudzibas.lv Labā Māja Nemaksā algas

AtrisinātaLabā Māja Sia - Nemaksā algas

BRĪDINAM VISUS NOPIETNUS UZŅĒMĒJUS UN MEISTARUS! Maina BŪVNIEKUS katru nedēļu nesamaksājot algu!Piedāvā smieklīgi zemu algu, bet nav ko darīt, gaidot lielo darbu parakstijamies. Rezultātā 7 cilvēki nostrādājuši 3 nedēļas ar pārtraukumiem un tika atlaisti nesaņomot ne centu ne par darbu ne par papildus izdēvumiem un ieguldījumiem. SIA "Labā Māja" formulējums - pasūtītājs nav samaksājis naudu un t.t.,Imants, Aleksandrs un Co. Fantāstiski ir tas, ka tie joprojām liek sludinājumus un nepārtraukti meklē kārtējos darbiniekus, tikmēr mums saka ka naudas nav ..., kārtējo mēnesi ...

Atbilde no labamaja Pārstāvja atbilde 09.11.2015

Mūsu kompānija ar šo apliecina, ka tai nav un nekad nebija nedz darba samaksas kavējumu saviem darbiniekiem, nedz maksājumu kavējumu par kvalitatīvi sniegtajiem pakalpojumiem. Apakšuzņēmējiem, ar kuriem mums ir noslēgti līgumi, strādā ar priekšapmaksu 100% apmērā mehānismiem un materiāliem. Gadījumā, ja sakarā ar minēto godātiem komentētājiem un sūdzību rakstītājiem rodas jebkāda veida jautājumi, lūgums zvanīt pa tel. 22323202. Būsim priecīgi apspriest Jūsu neapmierinātību ar mūsu sadarbību (ja tāda ir bijusi), un atrisināt visus ar to saistītus jautājumus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Serviss Plus 06.01.2016

B BaibaD 21.04.2016

SIA "Labās mājas"....nu man asociējas ar sliktajām mājām. Nolīgām firmu mājas būvniecībai un tagad ir vienas vienīgas problēmas. Kur vien pieķeras, tur viss jāpārtaisa. Nolīgst strādniekus, kuri neko nejēdz. Skursteņus mūrēja divas reizes un abas reizes dabūjām nojaukt. Paši par savu naudu paņēmām meistaru, kurš pārmūrēja. Jums uztaisīts līdzīgi kā "Maksimai" sastiķēts, šķībs. Vēja kārbas šķības. Lika veselus 2 mēnešus ar lieliem pārtraukumiem....strādnieki sūdzējās, ka neviens nemaksā par darbu un līdz ar to nenāk strādāt. Firma paņem jaunus strādniekus un sākas viss no gala. Materiālus laicīgi neatved...utt.
Bet ja jūs vēl redzētu bildes, kā tika likt pamati...aiz smiekliem nomirtu. Cilvēki ar lāpstām raka tranšejas. Varu apliecināt arī ar bildēm.

Lūdzu izvairieties sadarboties ar firmu "Labās mājas", ja negribiet nepatikšanas.

D Diana B 05.05.2016

Labdien!
Liels paldies par komentaru. Mums tagad tas ir aktualais jautajums. Vai Jus varat atsutit man bildes? Un ka ari, nemot vera Jusu pieredzi, var but Jus varas ieteikt kadu labu arkitektoru vai arkitektbiroju?
Mans e-mail [slēpt]@gmail.com

Ar cienu,
Diana

S Sarma28 27.04.2016

Arī neieteiktu ar šo uzņēmumu sadarboties, ar lieliem pārtraukumiem kaut ko dara, kaut samaksa veikta jau uz priekšu, reāli vienu nedēļu strādā objektā, trīs nedēļas nekas nenotiek. Klātienē vai pa telefonu runā, sola vienu, bet reāli nekas objektā nenotiek. Plus vēl jāuzmana, vai būs atvesti pareizie pasūtītie materiāli, piem., jumts, logi utt., vai nebūs pārsteigums atbraucot un ieraugot, ka mājas jumts ir oranžs, logi zaļi utt.

J jurio 26.08.2019

tādi vien anonīmie sūdu taisītaji un nomelnotāji vien esat sarma28

L labamaja Pārstāvja atbilde 24.05.2016

Labdien, augsti godātais klients!

Atbildot uz Jūsu komentāru, vēlamies paskaidrot, ka strādnieki objektā mainās dēļ tā, ka mājas celtniecībā nevar izmantot tikai vienas brigādes pakalpojumus, katrai brigādei ir sava darba specifika - betonēšana, mūrēšana, jumta darbi un tt. Pēc mūsu pieredzes vienas mājas būvniecībā ir nepieciešamas 18 profesionāļu brigādes:

1. zemes darbiem – ekskavators,
14. flīzētāji,
15. mēbeļu izgatavošanas speciālisti,
16. dārznieki,
17. bruģu ieklājēji,
18. sētas uzstādīšanas speciālisti, kā arī profesionālā komanda, kas sastāv no būvdarbu vadītāja, arhitekta, dizainera.

Tā kā mēs rūpējamies par Jūsu mājokļa kvalitāti un drošību, mēs izmantojam vairāku brigāžu pakalpojumus, kas specializējas attiecīgās jomās.

Maksājumi par kvalitatīvi padarīto darbu būvniecības procesā iesaistītajiem speciālistiem tiek veikti regulāri.

Objektos, kuri tiek būvēti ziemā, dažreiz gadās pārtraukumi darbos nepiemēroto apstākļu dēļ - tehniskie pārtraukumi. Tieši lai nepieļautu "Maksimas" līmeņa celtniecību minētie pārtraukumi tiek veikti, jo pareizai gaisa temperatūrai un mitruma līmenim dažādos celtniecības posmos ir ļoti būtiska nozīme.

Sagatavošanas darbi pamatu betonēšanai Jūsu objektā tika veikti "ar lāpstām" tāpēc, ka attiecīgas tehnikas piekļuve objektam bija apgrūtināta paaugstināto grunts ūdeņu dēļ, un biezā slāņa māls, faktiski, nebija iespējams nogādāt nepieciešamo tehniku un nodrošināt tās darbību, jo objektā bija māls. Neskatoties uz apgrūtinātiem darba apstākļiem pamatu betonēšanas darbi tika paveikti kvalitatīvi un atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām, ko apliecina fotoattēli.

Attiecībā uz materiālu laicīgu piegādi, materiālu piegāde objektos tiek veikta saskaņā ar materiālu piegādes grafiku, izņemot gadījumus, kad tiek mainīti projekta risinājumi. Mūsu komanda pastāvīgi strādā, lai uzlabotu visa būvniecības procesa organizāciju.

Piedāvājam Jums atnākt pie mums birojā, lai apspriestu visus Jūs interesējošus jautājumus ar mūsu speciālistu komandu pie kafijas tasītes.

D daamite1 31.07.2023

Firma kas mēnešiem ne norēķinās par veiktajiem pakalpojumiem, uz telefona zvaniem neatbild. Neiesaku nevienam sadarbību ar šo firmu, pēdējā ar ko vispār ielaisties.