LV RU
www.sudzibas.lv Labā Māja Krāpnieciskas tāmes, neizmaksātas algas.

Labā Māja - Krāpnieciskas tāmes, neizmaksātas algas.

Nav pilnīgi nekādas sajēgas par māju būvēšanu. Nemāk projektēt, lai samazinātu atgriezumus. Uzbūvē māju bez komunikāciju izvadiem. Ēvelētu materiālu vietā, par kuriem tika samaksāts jumta būvēšanai, izmanto nežāvētu zāģmateriālu no bomkatiem un sazilējušas sijas. Veic patvaļīgas izmaiņas būvprocesā. Objektā strādā ukraiņi un netiek maksāti soc nodokļi. Pieprasa 100% priekšapmaksu, kā rezultātā nepastāv iespēja naudu atgūt. Slēpj patiesās materiālu izmaksas. Tāmē ar nodomu veic kļūdainu aprēķinu, lai izmaksu lielumu padarītu pievilcīgāku, salīdzinājumā ar citiem būvniekiem. Turieties tālāk no viņu būvētajiem ciematiem!

Komentāri (2)

Ce celtnieks1000 11.02.2019

Labdien, komentārs par šo firmu ir absolūti reāla un balta patiesība! Visticamāk šī firma ir īstermiņa projekts.

Latvijas celtniecības biznesa ikdiena - krāpšanās. Vairs jau nav, kas tajā biznesā ar tiem visiem vergu nosacījumiem strādā, tāpēc ņem darbā ukraiņus. Pašam ir nācies klausīties savu "vagaru" stāstus, kā labāk apčakarēt klientus, kādas muļķības iebāzt tāmēs, un pēc tam vēl staigāt un lūgties pašam savu algu...Celtniecības bizness ir krāpniecisko lidostas taksometru līmenī un visādiem mazu celtniecības firmu darboņiem ir tikai tāda vien izpratne par biznesa veidošanu. Ja politiķiem nav gribas normāli strādāt un sakārtot nozari, tad nav. Tāds bardaks un kreisie darījumi acīmredzot kādam ir izdevīgi. Pēc tam šie "uzņēmēji" staigā raudādami, jo nav, kas strādā un vajag ukraiņus. Tikai zinot ukraiņus varu teikt, ka tie tādā (bez)algas dienā par šādiem izgājieniem var iedot tādiem "uzņēmējiem" arī štangā un/vai paņemt visu, kas ir un nav piesiets!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes