www.sudzibas.lv Labā Māja Krāpnieciskas tāmes, neizmaksātas algas.

AtrisinātaLabā Māja - Krāpnieciskas tāmes, neizmaksātas algas.

Nav pilnīgi nekādas sajēgas par māju būvēšanu. Nemāk projektēt, lai samazinātu atgriezumus. Uzbūvē māju bez komunikāciju izvadiem. Ēvelētu materiālu vietā, par kuriem tika samaksāts jumta būvēšanai, izmanto nežāvētu zāģmateriālu no bomkatiem un sazilējušas sijas. Veic patvaļīgas izmaiņas būvprocesā. Objektā strādā ukraiņi un netiek maksāti soc nodokļi. Pieprasa 100% priekšapmaksu, kā rezultātā nepastāv iespēja naudu atgūt. Slēpj patiesās materiālu izmaksas. Tāmē ar nodomu veic kļūdainu aprēķinu, lai izmaksu lielumu padarītu pievilcīgāku, salīdzinājumā ar citiem būvniekiem. Turieties tālāk no viņu būvētajiem ciematiem!

Atbilde no labamaja Pārstāvja atbilde 26.04.2019

Mūsu uzņēmums piedāvā dzīvojamo māju būvniecības pakalpojumus visā Latvijā un cieši sadarbojas ar ciematu attīstītajiem. Mūsu piedāvātie pakalpojumi attiecīgajos ciematos ir klientu brīvprātīga izvēle.
Ciematu, kurā tika uzcelta šī māja, attīsta uzņēmumu grupa, kuru kopējais apgrozījums pērn pārsniedza 7 miljonus, savukārt peļņa sasniedza 2 miljonus un iepriekšējos gados tika attīstīti un realizēti vairāk kā 10 privātmāju ciemati ar vairāk nekā 250 zemes gabaliem.
Projekta izstrāde notiek pēc klienta skicēm un idejām, lai piepildītu katra klienta velmes par sapņu māju, līdz ar ko mūsu arhitekti cenšas projektā pēc iespējas atspoguļot visas klienta vēlmes, nevis izstrādāt projektu ar mērķi samazināt "atgriezumus".

Pēc projekta izstrādes pabeigšanas klientam tiek izsniegta tāme, kurā ir norādīti materiāli, darbi un to izmaksas, līdz ar ko klientam ir iespēja iepazīties ar tiem pirms būvdarbu līguma parakstīšanas un pieņemt lēmumu par līguma slēgšanu. Veicot būvdarbus mēs koncentrējamies uz kvalitāti, tieši tāpēc savā darbībā mēs izvēlējamies sadarboties tikai ar Latvijā atpazītākajiem uzņēmumiem: Bauroc – Bauroc bloki, Ramkons - betons, pamatu bloki, Pata - kokmateriāli, Rukkii – jumta segumi, Profcents – fasādes Ceresit materiāli, Rocwool un PAROC – siltumizolācijas materiāli un citi.

Mūsu uzņēmums tika nodibināts ar mērķi darboties Latvijas tirgū, uzņēmuma amatpersonas un kapitāldaļu turētāji ir Latvijas pilsoņi. Visi apakšuzņēmēji, kas tika piesaistīti darbiem šajā objektā ir Latvijā reģistrētie uzņēmumi. Būvkomersantu reģistrs ir piešķīris mūsu uzņēmumam augsto 3. klasi, kas liecina par uzņēmuma stabilitāti un noteikto lomu Latvijas tirgū. Ņemot vērā, ka būvdarbus veic kvalificēti speciālisti, kas ir īpaši apmācīti veikt konkrētus darbus, (piem., betona un dzelzsbetona konstrukciju montāžā, metāla konstrukciju montāžā, zemes darbi, darbi ar kanalizācijas un apkures ārējiem tīkliem, elektriskiem tīkliem un komunikāciju līnijām) mēs no savas puses varam piedāvāt klientam veikt noteiktas izmaiņas būvniecības procesā, ar mērķi šo procesu optimizēt. Mēs regulāri organizējam mūsu speciālistu apmācību un kvalifikācijas celšanu, lai sniegtu pēc iespējas pilnīgāku un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu.

Savu saimniecisko darbību mēs organizējam atbilstoši normatīvajiem aktiem līdz ar ko visi nodokļi un nodevas tiek maksāti laikus, noteiktajā apmērā un kārtībā, ko apliecina vairākus gadus pēc kārtas Valsts ieņēmumu dienesta piešķirtas pateicības. Ikgadēji tiek veikta uzņēmuma darbības auditora pārbaude.

2014. gadā mūsu uzņēmums sekmīgi nokārtoja sertifikācijas auditu par atbilstību kvalitātes vadības sistēmas starptautiskā standarta prasībām, vides vadības sistēmas starptautiskā standarta prasībām, darba drošības un veselības aizsardzības starptautiskā standarta prasībām, un katru gadu veiksmīgi kārto resertifikāciju.

Tā kā mēs esam ieinteresēti mūsu sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā, esam vienmēr atvērti dialogam un konstruktīvai kritikai. Aicinām mūsu klientus birojā, lai apspriestu visus jautājumus un atrast visām pusēm pieņemamus risinājumus.

Atbilde no labamaja Pārstāvja atbilde 26.04.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Tagadjauzinošais 22.08.2019

Sūdzība tika atrisināta

C celtnieks1000 11.02.2019

Labdien, komentārs par šo firmu ir absolūti reāla un balta patiesība! Visticamāk šī firma ir īstermiņa projekts.

Latvijas celtniecības biznesa ikdiena - krāpšanās. Vairs jau nav, kas tajā biznesā ar tiem visiem vergu nosacījumiem strādā, tāpēc ņem darbā ukraiņus. Pašam ir nācies klausīties savu "vagaru" stāstus, kā labāk apčakarēt klientus, kādas muļķības iebāzt tāmēs, un pēc tam vēl staigāt un lūgties pašam savu algu...Celtniecības bizness ir krāpniecisko lidostas taksometru līmenī un visādiem mazu celtniecības firmu darboņiem ir tikai tāda vien izpratne par biznesa veidošanu. Ja politiķiem nav gribas normāli strādāt un sakārtot nozari, tad nav. Tāds bardaks un kreisie darījumi acīmredzot kādam ir izdevīgi. Pēc tam šie "uzņēmēji" staigā raudādami, jo nav, kas strādā un vajag ukraiņus. Tikai zinot ukraiņus varu teikt, ka tie tādā (bez)algas dienā par šādiem izgājieniem var iedot tādiem "uzņēmējiem" arī štangā un/vai paņemt visu, kas ir un nav piesiets!

T Tagadjauzinošais 22.08.2019

Ar Labā Māja ir panākts izlīgums, Labā māja izsniedza pierādījumus ka visiem būvniekiem tika laicīgi maksātas algas. Visi finansiālie jautājumi starp mani un Labā Māja tika godīgi atrisināti. Turpināšu celt māju cerot uz patīkamu dzīvošanu ciematā.